Şimdi Ara

ENGLİSH HOME OKUL ÇANTASI 6.99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

çok fazla ihtiyacım olmasa da fiyat olarak çok uygun olduğu için 6 yaşındaki kızım hem sevinsin hem de oynasın düşüncesiyle aldım.

ürünün bir büyük gözü var bir de önünde ufak bir gözü var toplam 2 göz. etiket fiyatına bakarsanız 50 küsür TL şişirme olduğu belli ama almış olduğunuz fiyatın 6.99 TL olduğunu düşünürsek bana çok uygun geldi.

ürünü Marmara Park English Home mağazasından aldım ve de yaklaşık beş altı tane daha vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thexx -- 17 Ekim 2018; 23:6:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sabah internet mağazasına baktığımda tükenmişti. Yoksa konusunu açacaktım.

• ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Doğru üstad internet sitesinde stok yok ama mağaza olarak baktım ikamet olarak da bana yakın olduğu için Beylikdüzü Marmara Park mağazasında gördüm.

Mesai çıkışı gittiğimde almış olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thexx -- 17 Ekim 2018; 23:9:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlardan online bir ürün aldım anneme doğum günü hediyesi olarak. Bizim ilde iki ilçede aynı isimli 2 tane Avm var ben daha önce de onlinedan bir ürün alıp kendi ilçemdeki mağazama yönlendirip almıştım neyse ben diğer ilçedeki AVM'ye yönlendirmişim söyledim bakın böyle böyle yok yönlendirme yapamayız tamam dedim sordum tekrar alsam var mı mağazam bulunduğum ilçeye alabilir miyim diye evet bir mağazamız vardır dedi bakıyorum bakıyorum mağazalar listesine ilçem yok neyse tekrar alayım buradaki mağazanıza gönderin ürünü yok dedi sistemde yoksa mağaza biz müdahele edemiyoruz falan. Çok kötü yönetiliyorlar yani. Sözün özü bir sorun yaşarsanız ürünlerle ilgili de sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorum.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Zaten bir çok ilden çekilmeye başladılar kardeşim geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Zaten bir çok ilden çekilmeye başladılar kardeşim geçmiş olsun
    Teşekkür ederim. Hayır doğum günü hediyesi olarak almasam sıkıntı yok da zaten birkaç gün geçti şimdi başka bir şey mi bakacağım da alacağım? Adamlara akşam arayın diyorum kayıt oluşturuyorum 1 saat sonra arıyorlar garip firmalar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.