Şimdi Ara

Engelli olanlara 8mb hız AKKsiz 69,90TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
4
Favori
2.208
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Engelli olan arkadaşlar için iyi bir fırsat bence.

Kampanyadan %40 iş gücü kaybını belirtir belge ile başvuran müşteriler veya gaziler, gazi ve şehitlerin birinci dereceden yakınları yararlanabilir.

https://www.extranet.com.tr/tr/HemenAl/SiradisiPaketler?id=180

Ayrıca 16mb hız AKKsiz isteyene 79,90TL

Engelli olanlara 8mb hız AKKsiz 69,90TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Normal fiyatlar bile güzel. Şu linke ekletebilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_113889628//tm.htm
  • sadece bazı büyük şehirlerde var.
  • turknet 150 gb adil kullanım engelli arkadaşlar için 45 tl 16mb'e kadar hız buda değerlendirilebilir.
  • Ulan sanki ucuzmuş gibi birde engelli şartı arıyor hem kazık fiyata sat hemde engelli ara oh ne dünya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 12 Haziran 2016; 0:11:29 >
  • Superonline nın engelli tarifesi 44 tl (50gb akk 25mbit). Akk denen saçmalık kesinlikle yetmiyor. Daha ayın 11 i bugün mesaj geldi yüzde 80 i doldu diye. Ha superonline'nın bir kaç tarifesi var onlarla idare ediyorum. Mesela steam yaz indirimlerinde oyun aldığımda veya bundle'lardan oyunlar aldığımda turbo buton alıyorum. Bir gün boyunca 5 tl ye 100 mbit hız ve sınırsız akk oluyor. Oyunları ancak öyle indiriyorum. Öbür türlü 3mbit ile inmesini beklersem bilgisayarın yaktığı elektriğe acırım.

Bir de başka servisi var yine. Aylık 10tl ye 12-06 saatleri arasında akk yok ve hız 50mbit.Bunu hiç kullanmadım. Turbo buton ile indireceklerim çok kısa sürede iniyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz neyiz böyle ayrımcılık olmaz

• atena_burak A kullanıcısına yanıt
    Maalesef bulunduğum yerde yokmuş ama konu için teşekkür ederim.

@atena_burak

TTNET Sizinle 75 GB AKN'li 16 Mbps paketini 57 TL'ye kullanıyordum. Artık daha yüksek hız istediğimden 35 Mbps Hipernet paketine 66 TL'ye geçiş yaptım. TTNET'den modem de aldığım için bir süre bağlıyım gibi. TTNET'in yeni geçeceğim paketiyle bir sorun olursa Turknet'i düşünebilirim. Yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim.
  • Turknet özgür iletişim paketi normalde 60 lira civarı, %25 engelli indirimiyle 45 lira falan olur. Taahhüt yok, 16 Mbps’e kadar hız, 150 gb akk bu da birçok insan için sınırsız demek, telefon hattı da dahil bu fiyata.

Şu an hala %25 engelli indirimi veriliyor mu bir araştırabilirsiniz, tabi engellerin arasında da şart vardı onun tutması gerekiyordu eskiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 11 Haziran 2016; 21:33:45 >
  • Revenge® kullanıcısına yanıt
    %25 TTNet'te de var.

Engelli indirimi alabilmek için de %40 ve üzeri rapor olması gerekli sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grace -- 11 Haziran 2016; 23:02:41 >
  • çok ucuz sanki birde engelli şartı ariyorlar yemin ederim akıl yoksunu bunlar

• komedi fiyatlara bak ya

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Ulan sanki ucuzmuş gibi birde engelli şartı arıyor hem kazık fiyata sat hemde sakat ara oh ne dünya.

sakat demeyelim istersen.hoş bir tabir değil ve unutmayalım hepimiz birer engelli adayıyız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grace

%25 TTNet'te de var.

Engelli indirimi alabilmek için de %40 ve üzeri rapor olması gerekli sanırım.

Evet hocam %40 diye hatırlıyorum turknette de.
  • Hayatta engellilere hakaret etmem, o anlamda yazmadım hocam yinede yanlış anlaşılmışsa kusura bakmayın düzeltiyorum mesajı.

• Turkcell superonline fiber kullanıyorum 100gb akk, 25 hız, aylık 55 ₺ . İyi yanı taahhüt olmaması.

• Revenge® kullanıcısına yanıt
    turknet maalesef adsl de sorunlu, ttnet gazabına mı upruyorlar anlamdım ancak aynı altyapıyı aynı sitede kullanmalarına rağmen muadil tarifede ttnet 12mbit ve üstü görüyor, turknet 10mbit geçemediği gibi çok fazla ağır aksaklık oluyor
  • Engelli kardeslerimiz buyuklerimiz icin guzel firsat. Keske daha uygun fiyatlarla hatta ucretsiz sunsalar.

• hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Fiber mi Adsl mi kullandığınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    http://www.superonline.net/kampanyalar/engel-tanimayanlar/engel-tanimayanlar-fiber

Fiber hocam.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.