Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://store.playstation.com/#!/en-id/games/nba-2k16/cid=UP1001-CUSA02741_00-ASIANBA2K16GAME0

Kuzen ps4 aldı. tam bu oyunu almaya niyetli idik.

acaba doğru mu ? daha önce psn ile hiç işimiz olmadı. doğru ise üyelik açıp indireceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

türkçe dil destekli oyunlar için RUS PSN - türkçe olup olmaması önemli değilse US PSN bence

rus psn hesabını nasıl kullnıyorsun hocam. siteye girdim rusça bişi anlamadım doğrusu :)
  • Temmuz oyunları ne zaman gelir arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erha-n kullanıcısına yanıt
    Google translate ile çevirebilirsiniz

• Endonezya psnde ücretsiz 14günlük veya daha az plus yapma yolu var mı indirimlerden yararlanmak istiyorumda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDifference35

Endonezya psnde ücretsiz 14günlük veya daha az plus yapma yolu var mı indirimlerden yararlanmak istiyorumda :)

(Ayarlar) > [Uygulama Kayıtlı Verilerinin Yönetimi] > [Çevrimiçi Depolama Alanında Kayıtlı Veriler] bölümünden 2 günlük Plus üyeliği alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MâxeLL

Bu ilk sayfada yazan Enpara ile yapılan alışverişlerde hala 25 TL geri iade oluyor mu? Bu iade için PS Store dan mı alışveriş yapmak gerekiyor yoksa offgamers dan psn gift card alsak da oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: TheDifference35

Endonezya psnde ücretsiz 14günlük veya daha az plus yapma yolu var mı indirimlerden yararlanmak istiyorumda :)

(Ayarlar) > [Uygulama Kayıtlı Verilerinin Yönetimi] > [Çevrimiçi Depolama Alanında Kayıtlı Veriler] bölümünden 2 günlük Plus üyeliği alabilirsin.

2 günlük plus alırsak. Bedava olan oyunları indirebilir miyiz? Ve 2 gün geçtikten sonra plus almadan indirdiklerimizi oynayabilir miyiz?

2 günlük plus ile bedava olan plus oyunlarını indirebilirsiniz ancak plus bitince oyunlar kilitlenir ve oynayamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

2 günlük plus ile bedava olan plus oyunlarını indirebilirsiniz ancak plus bitince oyunlar kilitlenir ve oynayamazsınız.

Peki ya iki günlük plus ile kütüphaneye eklenen oyunlar bir kaç ay sonra alınan plus ile indirilip oynanır mi.

2 günlük plus hesabı ile iki plus oyununuda kütüphaneye eklemiştim. Plus bitti şimdi görünmuyorlar. İleride plus alsam. Görünür ve oynanır mi

• quote:

Orijinalden alıntı: erha-n

2 günlük plus alırsak. Bedava olan oyunları indirebilir miyiz? Ve 2 gün geçtikten sonra plus almadan indirdiklerimizi oynayabilir miyiz?

İndirebilirsin, 2 gün boyunca oynarsın. 2 günlük süren dolunca oyun kilitlenir. Plus'a aynı hesaptan tekrar üye olana kadar oynayamazsın.
  • Evet yine aynı hesaptan daha sonra alınacak plus ile indirilen oyunlar oynanabilir. Kütüphaneye eklemek bile yetiyordu sanırım ki siz de öyle yapmışsınız.
  • arkadaşlar sırf nba 2016 için endo hesap açtım. ama cihaz kuzenin , yeni aldı ve tatilde.

sizden bir ricam olsa. biriniz benim için endo hesabı kendi cihazında 2 günlük plus yapsada bende hazır bedava iken kaçırmasam. şifreleri özelden hemen atarım. 1 haftaya kadar da kuzen tatilden gelecek zaten 1 yıllık hesap açarım daha sonra ama maksat şimdi nba 2016 kaçmasın. en ucuz 150 tl oyun :)

size zahmet olacak ama. biriniz 2 günlük aktif edebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erha-n -- 6 Temmuz 2016; 15:35:25 >
    Kusura bakmayın ps4 yanımda değil maalesef. Bayram tatili sebebiyle şehir dışındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Kusura bakmayın ps4 yanımda değil maalesef. Bayram tatili sebebiyle şehir dışındayım.

çok teşekkürler dostum yinede.
  • anlasildi olmuyor olsun sansimi deneyeyim dedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MâxeLL

anlasildi olmuyor olsun sansimi deneyeyim dedim

Süper bi olaydı ama yalan ettiler. Zaten artık hiçbi kart kullanılmıyor.

• 13 Temmuz a kadar geçerli %10 indirim kodu H4DKBFPRLA

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

13 Temmuz a kadar geçerli %10 indirim kodu H4DKBFPRLA

Bu endo psn için demi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chanser

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

13 Temmuz a kadar geçerli %10 indirim kodu H4DKBFPRLA

Bu endo psn için demi ?

Tüm Asya psn lerde geçerli dostum

• 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.