Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var mı şuan hesaplı bir oyun indirimde olması önemli değil uygun fiyatlı oyunlar varsa tavsiye alabilirim endo psn den

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endo psnde uygun oyun bulamıyorum playstoredan baktıgımda gözden kaçırdığımız oyun var mı acaba ?
  • simdi gecmiyorsa oyunlari nerden alcaz
    tr cok para
  • Merhaba arkadaşlar , endonezya hesabım ile gecen yıl 1 yıllık plus üyeliği aldım fakat 1 hafta önce bitti. nasıl aldıgımı inanın hatırlamıyorum. daha dogrusu sanki bi siteden endonezya rupahı alıp psnden plusu almıstım. yorumları okudum en para geçiyormus ama ben herseyi girmeme ragmen kredi kartı numarasını kabul etmiyor. plus almam için başka bir yöntem varmı yönlerdirebileceğiniz ? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaurennCheff

Merhaba arkadaşlar , endonezya hesabım ile gecen yıl 1 yıllık plus üyeliği aldım fakat 1 hafta önce bitti. nasıl aldıgımı inanın hatırlamıyorum. daha dogrusu sanki bi siteden endonezya rupahı alıp psnden plusu almıstım. yorumları okudum en para geçiyormus ama ben herseyi girmeme ragmen kredi kartı numarasını kabul etmiyor. plus almam için başka bir yöntem varmı yönlerdirebileceğiniz ? teşekkürler

offgamersten alabilirsin linki https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea.html ben burdan almıştım.

• Arkadaşlar offgamers sitesinden 3 aylık endonezya ps plus almak istiyorum ama beceremedim. Direkt link verebilecek veya yol gösterebilecek var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan0003

Arkadaşlar offgamers sitesinden 3 aylık endonezya ps plus almak istiyorum ama beceremedim. Direkt link verebilecek veya yol gösterebilecek var mıdır?

şahsen bende bulamadım ama yukarda attıgım linkteki 1 yıllık isterseniz onu alın
  • Arkadaslar ps plus endo 1 yillik uyeligim var 2.hesapta ps us uzerinden fifa 16 alirsam endo plus uyeligimden faydalanip online oynayabilir miyim ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobertoMassimo

Arkadaslar ps plus endo 1 yillik uyeligim var 2.hesapta ps us uzerinden fifa 16 alirsam endo plus uyeligimden faydalanip online oynayabilir miyim ??

ana hesap endo plus olursa oynarsın kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan0003

Arkadaşlar offgamers sitesinden 3 aylık endonezya ps plus almak istiyorum ama beceremedim. Direkt link verebilecek veya yol gösterebilecek var mıdır?

https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-3-months-membership-sea.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyond two souls haftalik indirimde.yuzde 10 indirim ile 121.500RP ediyor. Oyun turkce degil mi? ama endo turkce yok. Alinir mi bu fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endonezya PSN'e para yükleyemeyenler için 1,236,000 Rupiah yüklü hesabım var arkadaşlar ilanım aşağıdadır:

http://forum.donanimhaber.com/m_118452575//tm.htm#118452575
  • Offgamersdan endo psn kart alınca ilerde sıkıntı olmasın güvenilir midir? cc ile kart satıyor olmasınlar
  • Eaglefire kullanıcısına yanıt
    Offgamers güvenilir bir site sıkıntı yok bende kullanıyorum burdan alıyorum Rupi ve Plusları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Beyond two souls haftalik indirimde.yuzde 10 indirim ile 121.500RP ediyor. Oyun turkce degil mi? ama endo turkce yok. Alinir mi bu fiyata

Endo da türkçe olmaz. Rus psne bak.

• Merhaba
    Aşağıdaki konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim

Benim plus yüklü endo hesabım arkadaşımda ana hesap olarak tanımlıyken diğer alt hesaplarında mesala kendi tr psn üyeliğinde plus üye olmadan online oyun oynayabilir mi ?
    Böyle birşey mümkünse 2 kişi birleşip 1 plus üyeliğini 2 kişi kullanabilir böylece masraflar 2ye bölünür
  • boranti kullanıcısına yanıt
    Evet kullanabilir

• Fishermanx kullanıcısına yanıt
    Peki benim hesap arkadaşta secondary olsa ortak alınan oyunlarda oyunu ilk indirip oyunda primary hakka sahip olabilir mi ?
  • boranti kullanıcısına yanıt
    Olamaz hocam cok karisik bi cumle kurmussun :D mantik normal kardeslikle ayni tamammen sec ise sadece o hesapta oynar

• gta 5 endo hesapta tuşlar aynı mı?(Bazı oyunlarda değişiklik var)
  • 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.