Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında eğlenceli arada sırada oynanır 25-30 tl ye değer ama daha fazlası verilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Hocam kesin bilgi demi :) bir de ikinizde Plus ın verdiği oyunları indirip oynayabiliyorsunuz değil mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Evet ikimizde plusın verdiği oyunları indirip oynayabiliyoruz. Ben sec kullanıcısı olduğum için sec hesap üzerinden indirdiğim plus oyunları sadece o hesapta oynayabiliyorum ayrıca sec olduğum için internet bağlantım yoksa psn plusın verdiği hediye oyunlarda kilit işareti çıkıyor oynanmıyor. Başka bir dezavantajı yok zaten günümüzde internetsiz ev yok gibi sıkıntı çıkmaz, benim hesab primary olarak arkadaşımın makinesinde olunca oda benim hesaba girip kütüphane den oyunları indiriyor ve sonra kullanıcı değiştir diyerek kendi hesabına geçip oyunları oynayabiliyor.

Eyvallah hocam çok sağol bilgiler için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Endonezya psnden Call of duty infinite warfare Yanlışlıkla chinese/Korean versiyonunu aldım. Iade etme şansım varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdierdi kullanıcısına yanıt
    Yok maalesef ama bir şekilde iletişime geçerseniz düşük bir ihtimalle yardımcı olabilirler. Satın alma işlemi yaparken dikkat ediniz.

şimdi araştırdım sadece telefonla irtibat kurabiliyoruz. çok zor gibi evet. Üye olurken girdiğim bütün bilgilerim sahte zaten.
    Çok zor bir iş uğraşmak lazım. Destek bölümünde çalışanlar İngilizce biliyorlar mu acaba.

• erdierdi kullanıcısına yanıt
    Maalesef bilgim yok.

• Endo Plus aldım mutluyum toplam 97 lira just cause da hediyesi

Hmmm.kendi hesabından oyun alıp oynanması normal de diğer pri hesaplardan oynanmasını bilmiyordum iyiymiş.benim sec hesabı satayım o zaman.12+2 ay sec hakkını isteyen olursa pm atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 17 Haziran 2017; 23:58:5 >
  • Enpara geçmiyor mu arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheva37

Enpara geçmiyor mu arkadaşlar ?

endo da Türk kartlar geçmez sadece kod

Just cause 3 baya zevkliymiş. arasıra zorluyor ama keyifli kesinlikle ve bedavaya. endo çoktan parasını çıkardı. tr psn indirimde ama alasım yok hala. seneye geleydi düşünürdüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: codred

Just cause 3 baya zevkliymiş. arasıra zorluyor ama keyifli kesinlikle ve bedavaya. endo çoktan parasını çıkardı. tr psn indirimde ama alasım yok hala. seneye geleydi düşünürdüm.

Hocam just cause da kaydetme işini nasıl yapıyorsun otomatik kayıt dışında bulamadım

kayıt otomatik. görevde checkpoint ler var.serbest dolaşımda kırmızı yerler ile savaşırken ölürsen geldiğinde wreckhavoc 0dan başlar. onun harici patlattığın öyle kalır.

• quote:

kayıt otomatik. görevde checkpoint ler var.serbest dolaşımda kırmızı yerler ile savaşırken ölürsen geldiğinde wreckhavoc 0dan başlar. onun harici patlattığın öyle kalır.

Hocam oyunun yabancısıyım kusura bakma serbest dolaşımdan göreve nasıl döneceğim geçen bulamadım oyunu baştan başladım uncharted e alıştığım için orada baya kolaydı yardımların için sağol

sarı boğa işareti görev başlangıcı. eğer gri ise başlamak için gerekeni yazar ve muhtemelen birkaç bölgeyi kısmen/tamamen düşmandan arındırıp mavi yapman gerekiyordur. (need to free 1 province...) zoom out yapınca ana bölgelerde kaçını sende kaçı düşmanda kaçı daha keşfetmediğin (unsettled) düşman bölgesi yazar. farcry tarzı harita. istersen free alttaki 2 ana bölgeyi temizleyerek git, arada görev yap. daha mantıklı.

• quote:

sarı boğa işareti görev başlangıcı. eğer gri ise başlamak için gerekeni yazar ve muhtemelen birkaç bölgeyi kısmen/tamamen düşmandan arındırıp mavi yapman gerekiyordur. (need to free 1 province...) zoom out yapınca ana bölgelerde kaçını sende kaçı düşmanda kaçı daha keşfetmediğin (unsettled) düşman bölgesi yazar. farcry tarzı harita. istersen free alttaki 2 ana bölgeyi temizleyerek git, arada görev yap. daha mantıklı.

Çok sağol hocam teşekkür ederim 😊

• 12 aylık endo dan alınma plus lı hesap alacağım ücreti mukabilin de. Veya için de tam olarak 350.00 rp olan hesap da olabilir. Fiyat tekliflerine açığım.

• Acaba temmuz ayında plus ile ne gelecek.. Sleeping dogs hissediyorum nedense
  • 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.