Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi plus satın alma seçeneğinde visayı seçiyorum ama altta 5 tane seçenkli yer var, o nedir anlamadm. Bitcoin,cashu,skrill,onecard falan hangisi seçmem lazım. Yardım lütfen :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

Şimdi plus satın alma seçeneğinde visayı seçiyorum ama altta 5 tane seçenkli yer var, o nedir anlamadm. Bitcoin,cashu,skrill,onecard falan hangisi seçmem lazım. Yardım lütfen :(

Kredi kartın MasterCard ise MasterCard, Visa ise Visa seçeneği seçip adres bilgilerini, daha sonra da kredi kart bilgilerini girip siparişini tamamla. Bitcoin,cashu vs. onlar diğer ödeme seçenekleri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

Şimdi plus satın alma seçeneğinde visayı seçiyorum ama altta 5 tane seçenkli yer var, o nedir anlamadm. Bitcoin,cashu,skrill,onecard falan hangisi seçmem lazım. Yardım lütfen :(

Kredi kartın MasterCard ise MasterCard, Visa ise Visa seçeneği seçip adres bilgilerini, daha sonra da kredi kart bilgilerini girip siparişini tamamla. Bitcoin,cashu vs. onlar diğer ödeme seçenekleri.

Teşekkür ederim, ben accont yerine bakmamşım. Bu arada psn card değilde 400.000 rp alsam diyorum. Daha sonra da psn den plus alırım ve geri kalanla da oyun alırım. Böyle birşey mümkünmüdür acaba?

• Rusya indirim sayfasında birisi, Ziraaat bankasın'a ait kredi kartıyla alışveriş yaptığını söylüyor belirttiğim bankaya ait kredi kartı olan arkadaşlar Test edebilirmi rica etsem.
  • Arkadaslar Aralığın 26sında satın aldığım içinde 1 yıllık plus üyeliği(5 ay 10 gün kaldı) ve Grand Theft Auto V Bulunan hesap satılıktır.Endo psnde 192 lira civarı , istediğim fiyat 100 Lira.(İçinde watch dogs olan başka bir hesap hediyemdir).Çift Hak hesaplar bana ait.
    (Endonezya Psn)
  • Ulan hesaptaki parayı niye plusa yatırdıkki ya. Fifa17 teaserlar dönmeye başladı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genc Bankkartla denedim gecersiz hatasi veriyor

• Adamlar sessiz sedasiz bölge kilidi getirdiler yillarin sistemine keriz gibi kaldik sesimizi cikarmamiz lazim ben naptim bende bişey yapmadim ama yapmaliyiz ben her ay 20 tl domalmak istemiyoum acikcasi :D

• Tr psn plusa nba 2k16 ücretsiz geldi Endonezya plus için ses yok halen

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Tr psn plusa nba 2k16 ücretsiz geldi Endonezya plus için ses yok halen

Ses var hocam olmaz mı 9 haziran perşembe günü gelecek
  • quote:

9 Haziran.
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Sağolun beyler, haberim yoktu tarihten.

• Hadi inşallah
  • Offgamers'tan 400.000 almak 105 lira. Ama direk endodan almak 80tl.

Beyler hangi ülkenin kartını kullanabiliriz endoda?

Almanya amerika vs?

Tanıdık birilerinin kartıyla almak en doğrusu. Arada ciddi farklar var.

Var mı tavsiyesi olan? Deneyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

geçen ay tropico 5 i TR psn vermıstı bunlar vermemişlerdi. Sözümona bu ay ikisinide verecekler. hadi bakalım inşallah. bekliyoruz.
  • Arkadaslar umarım nba oyunu gelır endo kelek atmaz umarım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

quote:

geçen ay tropico 5 i TR psn vermıstı bunlar vermemişlerdi. Sözümona bu ay ikisinide verecekler. hadi bakalım inşallah. bekliyoruz.

Dostum merhaba galiba ps4 plus konusunu takip etmiyorsun orda her ay verilen oyunları yazıyorum.Endo psn perşembe gunlerı guncellenır içeriği bu ayda 9 haziran da verecek oyunları.

Haziran 2016
    TR-US PSN : NBA2K16, GONE HOME
    ENDO PSN : NBA2K16, Tropico 5

http://forum.donanimhaber.com/m_92684754/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 8 Haziran 2016; 9:51:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Offgamers'tan 400.000 almak 105 lira. Ama direk endodan almak 80tl.

Almanya amerika vs?

Direk türk kredi kartı geçmemesi evet çok kötü ama ben sadece artık plus ı burdan alırım eski oyunlarım için yoksa gift kart alıp komisyon vermek çok mantıksız komısyonsuz satan yerde yok amazon daki gibi ondan dolayı ben yeni oyun alımlarımı buyuk ıhtımalle rus psn den yapacam.

Sanırım artık asya psn ler sadece o ülkenin kredi kartı ile alışverişe uygun hale getirildi.

Bu arada 400.000rp 88 tl yapıyor ben mi yanlıs hesaplıyorum.Komısyonla beraber offgamers 105 tl ye satıyor.Arada 17 tl fark var güzel para valla hiç bir iş yapmadan sadece al sat işleminden

• quote:

quote:

Almanya amerika vs?

Direk türk kredi kartı geçmemesi evet çok kötü ama ben sadece artık plus ı burdan alırım eski oyunlarım için yoksa gift kart alıp komisyon vermek çok mantıksız komısyonsuz satan yerde yok amazon daki gibi ondan dolayı ben yeni oyun alımlarımı buyuk ıhtımalle rus psn den yapacam.

Sanırım artık asya psn ler sadece o ülkenin kredi kartı ile alışverişe uygun hale getirildi.

Bu arada 400.000rp 88 tl yapıyor ben mi yanlıs hesaplıyorum.Komısyonla beraber offgamers 105 tl ye satıyor.Arada 17 tl fark var güzel para valla hiç bir iş yapmadan sadece al sat işleminden

Oyun alımları için nereyi denemeli peki?

İçerde 150.000 kaldı. Bi şekilde onu sıfırlasam sonrası allah kerim :)

İçerdeki parayı nasıl sıfırlarız :)

• quote:

quote:

quote:

Almanya amerika vs?

Oyun alımları için nereyi denemeli peki?

İçerde 150.000 kaldı. Bi şekilde onu sıfırlasam sonrası allah kerim :)

İçerdeki parayı nasıl sıfırlarız :)

İndirim dönemlerini kovala hocam mesela şuan ac syndita oynamadıysan 100.000rp daha alarak onu alabilirsin kalan bakiye ilede ıvır zıvır oyun alıp tamamen ıcerdekı parayı bitirirsin.

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.