Şimdi Ara

Endemik Ayt Mat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
8.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kitapseçte satışta gözüküyor. Kullanan var mı?
    https://www.kitapsec.com/mobil/ayt-matematik-soru-bankasi-ve-tyt-ayt-geometri-konu-testi-hediyeli-endemik-yayinlari_urn322561.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko0920 -- 12 Ekim 2018; 19:13:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uppp

• sitesinden çözümlerden sorulara bakın
  • beyler kitaba baktım supara,bilgisarmal vs alacağınıza bunu alın (sınavlık sorular var sağlamdır )
  • Fapstronot kullanıcısına yanıt
    Harbiden güzel sorular var 345 yerine bu da alınabilir
    Kankam kırtasiyeden mi baktın yoksa pdf ya da örnek sayfalar mı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • withagery0 W kullanıcısına yanıt
    akıllı tahtadan klasik soruda var ama lti mesela iyi sorular barındırıyor.
    3D acil veya arkadaşın dediği gibi 345 in yerine geçer mi

345 yerine geçebilir hatta çok daha zor da olabilir
    Sence acil 3D endemik 345 arasından 2 soru bankası alıcam sence hangisini almalıyım

345 klasik soru çok fazla en sondaki testler için o kadar para verilir mi bilmiyorum.

eğer temelim sağlam diyorsan 3d ve acil

edit: gerçi daha 3d çıkmadı ama hocamızın dediğine göre orantılı olacakmış o yüzden eski soruları o kitaptan halledebilrisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fapstronot -- 13 Ekim 2018; 14:57:19 >
    Şuan ben sarmal kullanıyorum yanına ek kaynak bakıyodum klasik soru çoksa 3dye çok gerek var mıdır acaba ya?

• Endemiğin matematiği güzel zorlayıcı ama kitapseçten alacaksan beklemeyi göze alacaksın bazen ellerinde olmayan kitapları da oraya koyuyorlar aynı gün kargo dedikleri kitabım 20.gününde geldi.varsa başka siteden al derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-713A90D16

Endemiğin matematiği güzel zorlayıcı ama kitapseçten alacaksan beklemeyi göze alacaksın bazen ellerinde olmayan kitapları da oraya koyuyorlar aynı gün kargo dedikleri kitabım 20.gününde geldi.varsa başka siteden al derim.
    20. Güne kadar Bir şey yapmadan eli kolu bağlı beklediysen sen daha suçlusun

• MegaWindows kullanıcısına yanıt
    Her aramamda bugün baskıda şu gün geliyor dediler iptal etsem siparişi o kitapları bulmam da mümkün olmayacaktı.ne yapsaydım ki.

• Karekök lysnin üstüne çözülür mü endemik son basımı inceleyen varsa zorluğunu kıyaslayabilir mi?

• Arkadaşlar kitapta limit,türev,integralin kaldırılan kısımları fazla var mı?

• ben kullanıyorum. elimde üç dört beş acil ve endemik var. zor sorular ve kaliteli soruları var değişik acayip sorular da koymaya çalışmışlar. üç dört beşte çok fazla gereksiz kolay ve klasik soru var. ösym tarzı soruları güzel eyvallah ama o kadar paraya değer mi o kadar soru için bilmiyorum. kısacası endemiği önerebilirim ama istersen video çözümlerinden incele bir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.