Şimdi Ara

En Yakın Askerlik Şubesine Müracat Etmeniz Gerekir????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler e devletten askerlik durum belgesini almak istediğimde böyle bir şey çıkıyor ne yapmalıyım? Yaş 18 liseden yeni mezun oldum.

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfsaneMan -- 2 Eylül 2018; 22:56:22 >
  • senin için gerek yok
  • Kerry Way kullanıcısına yanıt
    hocam kayıt için askerlik durum belgesi lazımmış ama edevlet üzerinden almaya çalışınca böyle oluyor. şimdi ne yapmalıyım?
  • en yakın askerlik şubesine gittiğinde,liseden yeni mezun oldum de 2 yıl tecil ediyorlar.yani benim zamanımda böyle olmuştu,değiştiyse bilemem ama git sor yinede.
  • EfsaneMan E kullanıcısına yanıt
    hocam ben geçen pazartesi kaydı sildirdim eski üniversitemden yarın e kayıt yaptıracağım askerlik durumunu sorgulayınca 2023'e kadar tecilli gözüküyor sıkıntı olmaz heralde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dücimanuel

hocam ben geçen pazartesi kaydı sildirdim eski üniversitemden yarın e kayıt yaptıracağım askerlik durumunu sorgulayınca 2023'e kadar tecilli gözüküyor sıkıntı olmaz heralde ?
    Olmaz
  • Aynı şey bende de çıkıyor yaşım 20 yi geçti askeriye den hiçbir kağıt gelmedi size geldi mi sağlık kontrolü ,askerlik kağıdı vs?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hareis H kullanıcısına yanıt
    Hocam askerlik kağıdı gelmiyor artık o eskide kaldı.Bence yarın sabah ilk iş askerlik şubesine git, üniversiteye kayıt olmak için tecil yaptırmak istediğini söyle , muhtemelen para cezası ödersin onun dışında da başka sorun çıkmaz inşallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.