Şimdi Ara

^^En uzun ve en kısa soluklu dizi rekoru bir kişide^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 'Bizimkiler'in yaratıcısından yeni rekor!

Ekranların en uzun soluklu dizisini çekmişti, yeni dizisi tek bölümde kaldı.

On üç yıl aralıksız devam eden efsane dizi 'Bizimkiler' ile 'Türk TV'lerinde en uzun süre devam eden dizi' rekorunu kıran Umur Bugay yine bir rekora imza attı! Bugay'ın son dizisi 'Şölen', ilk bölümün ardından yayından kaldırıldı. Rutkay Aziz ile kızı Doğa Rutkay'ın başrolleri paylaştığı ve Fox TV'de yayınlanan dizinin ömrünün sadece bir bölüm olmasına kızan ünlü yapımcı da mesleği bıraktı!

KARİYERİME SAYGISIZLIK!

TV piyasasında düzenin bozulduğunu söyleyen Bugay, işleri oğlu Ömür'e devretti. Dizinin yayından kalkma sebebinin reyting kaygısı olamayacağını söyleyen Bugay şöyle konuştu: Beğenip yayına konulan bir dizi nasıl hiç şans verilmeden kaldırılır? Bu, kariyerime saygısızlık. Bu işler çok değişti. Ben uğraşamam artık bu düzenle... Gençler uğraşsın."

BİZİMKİLER TAM 13 YIL SÜRDÜ

'Çöpçüler Kralı' ve 'Kapıcılar Kralı' gibi unutulmaz filmlere de imza atan Umur Bugay, ekranlardaki dizi enflasyonu nedeniyle ara verdiği yapımcılığa 'Şölen'le dönmüştü. Büyük umutlarla başladığı dizisinin ilk bölümünde yayından kaldırılması Bugay'ı mesleğe küstürdü.

^^En uzun ve en kısa soluklu dizi rekoru bir kişide^^

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=46069&cat=140&dt=2007/12/01

• Gerçekten Umur Bugaya büyük saygısızlık yapılmıs ben kendisini isim olarak bilmiyodm ama ''Bizimkiler'' gerçekten ailecek takip edilen, sevilen bir diziydi özetle bu adam işini bilen birisiydi ..
  • sana katılıyorum yazık olmuş....

quote:

Orjinalden alıntı: Fatih Sultan Mehmet

Gerçekten Umur Bugaya büyük saygısızlık yapılmıs ben kendisini isim olarak bilmiyodm ama ''Bizimkiler'' gerçekten ailecek takip edilen, sevilen bir diziydi özetle bu adam işini bilen birisiydi ..
  • büyük saygısızlık
  • Neden kaldırıldı acaba?
  • Aslında konusu iyiydi ama oyuncuların yeni yüzler olmasından kaldırılmış olabilir bence...
  • Bunu değil ünlü birine -ünlüler de bir insan olmasına rağmen gözde büyütülüyorlar-, sıradan bir insana yapsanız bile büyük bir saygısızlık.
  • oyuncular yeni yüzler olabilir ama mesela Kavak Yellerinde de çok sayıda yeni oyuncu vardı ama o çok tuttu daha ilk bölümden anlaşılmaz ki dizinin tutup tutmayacağı
  • İlk bölümden dizi mi kaldırılırmış..
  • evet
  • bizimkiler dizisi dizide oynayan alinin gunluğundeki olaylar deilmiydi
  • ne diziydi ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.