Şimdi Ara

En uygun xbox gold (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
2.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimdeki 3 aylık xbox live gold üyeliğini 65TL'den vereceğim. Fiyat sondur, ilgilenenler mesaj atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene 1 Nisan da 12 aylık üyeliği 99 tl ye almışım şimdi 200 tl rezalet. Ne olduda bu kadar arttırdı microsoft bu fiyatları anlamıyorum ki. Diğer ülke fiyatlarıda cok düsük değil.

1 Nisana kadar bi yerlerden uygun gold bulmak lazım , bulan yazsın buraya bi zahmet , bende bulursam yazacağım.
  • xbox bitti artık arkadaş türkiyede xbox tutmadı fazla ama ps4 ün üyeligi 150 tl iken xbox üyeligi 200 tl olması saçmalık xbox pişmanlıktır insan cihazım fazla satmıyor türkiyede indirim yapıyım diyecegine gidiyor fiyatları 2 katına çıkarıyor xbox türkiyede tamamem bitti cihaz kırılırsa vede aynı 360 daki gibi xkey gibi bişi cikarsa ozaman bütün türkiye xbox alır ama eger öyle bişi çıkmaz isede yapacak bişi yok
  • 200 TL değil 179 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 14 Mart 2017; 9:30:2 >
  • hocam 180 tl bile cok oda kendi sitesinde kredi kartı girmek istemiyen arkdaşlar için kod almak daha mantıklı havale ile

179,00 tl kendi sitesi

durma play 189 tl

xbox bitti playstation 4 daha iyi hem oyun konusunda hemde üyelik konusunda xbox bitti

ps4 ün kendi sitesinde 150 tl yıllık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 14 Mart 2017; 9:33:45 >
  • Xbox bitmis olmus gitmis bak goruyomusun tüh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar o kadar karamsar olmayalım. Xbox live in verdiği oyunları düşününce bırakın da 30 TL fazla olsun . Xbox'a PS4 den geçmiş birisi olarak , PS4 ile kıyaslanmasını doğru bulmuyorum. Xbox live ın bir kere bakımda olduğunu duymadım . PSN de ama nerdeyse 15 günde 1 bakıma giriyor , tam işten eve geliyorsunuz oyun oynamak için aleti açıyorsunuz PSN bakımda .:)

PSN'in birazcık hizmet kalitesini arttırması lazım .
    ,
    Geçen sene 1 Nisan dan günümüze Euro %25 arttı , Dolar %33 arttı Microsoft un ve Sony nin fiyatları arttırmasını normal karşılamak gerekiyor.

Geçen sene 45 TL elektrik faturası ödüyordum , bu sene 80 TL ödüyorum . Birazcık bu yönden de düşünmek lazım .

Gönül ister ki aldığımız maaşlarda böyle değişsin , fakat mümkün değil . Alım gücümüz düştüğü için gerçekten Live a para vermeden önce 10 kere düşünüyoruz .

• hocam söylede bi durum var bunuda göz ardı etmeyin türkiyede xbox cok az satıyor playsatiton gibi kuru sabitlesin ps4 de neden hala 12 aylık plus 150 tl de xbox da 180 sonuçta tr ps cok satıyor demi
    playstation neden uygun fiyatı veriyor tabi online olarak degil ama oyunlar olarak evet

en iyisi PC Master Race yok üyelik vs filan yok al original online oyna :D
  • Evet hocam , yanlış hatırlamıyorsam Xbox 360 ın son senesinde resmi olarak Xbox satılmaya başladı. Xbox yani Türkiye pazarında çok eski değil , ama Playstation çocukluğumuzdan beri var :).

Konsolların iyi yönleri eksik yönleri var bunları kıyaslamak istemiyorum . Her şeyde olduğu gibi paramızın değersizliği ve alım gücümüzün düşük olması ile bağlantılı. :)

Yurdışında yaşayanlar kendi paraları ile 60€($) oyun alıyorlar. Burada yeni çıkan oyun 60 TL olsa hangimiz düşünür almak için , Pre Order lar havada uçar . :)
  • evet hocam ben 2010 dan belli xbox dayım cok iydi korsan online oynamak vs ama şimdi hiç cazip degil en kötü oyun kardeşlikle hesap vs ile 100 tl en düsük oda bide gold alıcan 180 tl ee kafandan bi 280 tl gömüyon oda bi oyun bide gold olarak ilk aldıgında cihazıda alıyon 1500 e 1780 e bi oyun 12 aylık gold ve çihaz geliyor cok ama cok pahlaı ee bide yeni bi kac oyun daha alıcan gene para alternatif arıyoruz

yurtdisi store vs vs ama dediginz gibi olsa tr de cok rahat herkes gönül rahatlıgı ile kutulu oyun alır ama

oyunun geliş fiyatı 60 dolar bi 60 doalrda devlet sögüslüyor :D
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Noktalama denen birseyleri duymadiniz sanirim? (Xbox one sahibi oldugunuzu varsayiyorum)

Siz neden xbox kullaniyorsunuz? Bunu bir kendinize sordunuz mu? Neden ps yada digerlerini degilde xbox kullaniyorsunuz?

Hem Jailbreak li bir sekilde xbox kullanip, hem de burada xbox in uyelik sistemini elestiriyorsunuz.siz tamamen yanlis console kullaniyorsunuz bence. Dediklerinizden bunu anliyorum.

Xbox bitti deyip gold dan dem vurmak kadar imbecille birsey yok. Bir kere ps den istenen 150 yillik ucret tamamen ahlaksiz beceriksiz sony nin musterilerinin cebinden paralarini goturmekten baska birsey degil. Ps3 ve ps4 sahibiyim, ps3 ile ps4 online connectivity bakimindan HICBIR farki yok. Bu da yetmezmis gibi NOT A HERO tarzi oyunlari verip dururken Araplarla bol bol lagli 3.parti oyunlari oynaniliyor. (Bakin en cok satan oyunlara Fifa bf cod )

Xbox bitmis mis . Ya ne alakasi var ki. Kaliteli exc oyun yok dersin anlarim ama sirf 30 tl fark var diye xbox kotu ps iyi. Xbox live PSN e 10 basar. Isterse ps yillik 50 tl olsun. Yine 10 basar. Fiyat ile ilgisi yok bu isin. Yazilim software denen birsey var duydunuz mu daha once?. Ikincisi xbox alma sebebiniz korsan kullanmaksa o oyun console unu buradan birisine satin gitsin

• kardeşim xbox ı ben 2010 dan belli kullanıyorum ama dedigim gibi kafan onda kalmış senin ben diyorumki xbox tr de fazla satmazken neden fiyatlar 2 katı oluyor xbox ı severim ama son yaptıkları affedilicek gibi degil bide 2010 da türkiyede degil oyun xbox adına konsol zor bulunuyordu ama ps3 her yerde vardı suandada
    xbox one nerdeyse ikinci elde 500 tl ye bile gidemez iken ps4 ler 700 800 den gidiyor
    türkiye şartları için en makul cihaz ps4 maglum akk var bi oyun olmuş 50 gb ps4 ün oyunları ikinci el cok uygun fiyatlara bulur iken ayın şeyi xbox da bulamıyorsun ps4 oyunlarını türkiyenin her yanında bulabilirsin ama xbox one oyunlarını bulamazsın istanbul ankara dişinda

bide üyelik olarak diyorum zaten xbox in online ı iyi ama türkiyede bukadar az satan konsolun üyeligi neden 180 tl ve neden ps4 de 150 tl türkiyede ps4 cok satan bi konsol neden ps4 kur sabit iken xbox da kazık 30 tl diye düsünme 30 tl oyun alırsın kutulu :D yada steamdan oyun alırsın

jailbreakli kullanırken bile gold ve microsoft point alıyordum ozaman 2010 da gold 12 aylık 80 tl idi şimdi 180 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 14 Mart 2017; 14:57:44 >

• Bende Xbox var kardesim de PS ve her zaman xbox'ı savunurdum iyi diye , gerçi bence iyi ama Şu son PS Pro olayı ve mevcut exclusive oyunlar dengeyi fazlasıyla değiştirdi.
    Horizon:Zero Down gibi bir oyunu yok xbox'ın guzel.
  • bir şey sorucam dr dan şu 12 aylık goldu alsak çalışır demi xbox1'da ?

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/XBOX-360-Live-12-Ay-Gold-Uyelik-Karti/Oyunlar/Odeme-Kartlari/urunno=0000000421041?gclid=Cj0KEQjw76jGBRDm1K-
    X_LnrmuEBEiQA8RXYZ6nJBk4W6iKJQXAa-Kjj4diSLJvWkk2N6vTiomT6oNwaAgiV8P8HAQ
  • Çalişmaz çünkü dr da onu aldıgın gibi iade ediyorlar suan dr da gold fiyatları

http://www.dr.com.tr/search?q=Xbox%20gold

• Beyler şu an Bimeks'de XBOX ONE S 500 GB 690 TL, 1 TB'lık model ise 870 TL. Bir hata mı var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsgt2d

bir şey sorucam dr dan şu 12 aylık goldu alsak çalışır demi xbox1'da ?

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/XBOX-360-Live-12-Ay-Gold-Uyelik-Karti/Oyunlar/Odeme-Kartlari/urunno=0000000421041?gclid=Cj0KEQjw76jGBRDm1K-
    X_LnrmuEBEiQA8RXYZ6nJBk4W6iKJQXAa-Kjj4diSLJvWkk2N6vTiomT6oNwaAgiV8P8HAQ

Bunu bende merak ettim , çalışıyorsa alınır.

• taner5000 kullanıcısına yanıt
    Hakkaten baya ucuz , enteresan. Yurtdısı fiyatlarından bile daha uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner5000

Beyler şu an Bimeks'de XBOX ONE S 500 GB 690 TL, 1 TB'lık model ise 870 TL. Bir hata mı var acaba?

Bölgeye özel mi?

• seas79 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam geçen gece internet sitelerinde mevcuttu ama aynı gece fiyatı tekrardan düzelttiler. Ben sipariş edemeden düzeldi ama bir arkadaş sipariş geçmişti, cihazı gönderecekler mi acaba merak ettim ben de.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.