Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
31.348
Cevap
910
Favori
3.054.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    100000 tl 60 ay
    1.07 oran
    136000 Toplam geri ödeme
    2268 aylık taksit
    500 dosya
    550 ekspertiz
    200 Hayat
    154 ipotek
    Dask ve Yangın teklifte var ama karşıları boş.
    İyi gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 1 Haziran 2016; 9:34:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala yüksek...
  • mtolgae kullanıcısına yanıt
    120 ay içinde faiz oranları ve teklifleri ayni mi olur yada daha mi artar fiyatkari?

• 1 in altına dusmezse kıymeti yok gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenibinsan

120 ay içinde faiz oranları ve teklifleri ayni mi olur yada daha mi artar fiyatkari?

6 ile 10 yıl aynı hocam. Ben bugün ziraate başvurdum. Faiz 1.10 ama masraf daha azdı. Toplam geri ödemede akbank 1100, masraflar+hayat sigortasında da ziraat 700 avantajliydi. akbankin yapilandirma ve hesap işletim ücretinde ziraat gibi olmayacağını düşündüğüm için ziraati tercih ettim.
  • Kredi karşılaştırma sitelerine tutarı ve süreyi girdiğimde sizlerin aldığı fiyatları göremiyorum .En uygun oranı nasıl bulabilirim? 150.000 3 yıllık.
  • forumdaşlar merhaba,
    mevcut evini satmadan evini değiştirmek isteyelere bazı bankalar kredi veriyor. bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • casper77 kullanıcısına yanıt
    Mevcut evi satmanın veya satmamanın bankayla krediyle ne ilgisi var ki. Biraz açar mısınız?
  • Bankalardan teklif alanlar sordunuzmu bankalara faizlerde indirime gitmeyeceklermiymiş vakıf merkez iki defa faiz indirmeden öncede 1.09 du şimdide aynı saçmalık
  • Bu sabah yapı kredi bankası teklifi
    200000 tl
    60 ay
    1.07%
    4534.25 tl taksit
    272055.tl toplam geri ödeme
    Tahsis ücreti 1000 tl
    Ekspertiz 508 tl
    İpotek 185 tl
    Dask

• quote:

Orijinalden alıntı: weboil

Mevcut evi satmanın veya satmamanın bankayla krediyle ne ilgisi var ki. Biraz açar mısınız?

eğer bir ev almak istersen, banka bu evin ekspertiz değerinin maksimum %75'ini kredi olarak verir. ama eski evini de bankaya ipotek edersen (satmak koşuluyla) yeni evin ekspertiz değerinin tamamını kredi olarak alabilirsin. bir bankanın linkini veriyorum. orada daha ayrıntılı açıklama var.
    http://www.finansbank.com.tr/krediler/konut/kredikolay-mortgage/evini-degistiren-mortgage.aspx

• Son durum nedir, araştırma yapan yok mu

• dosya masrafını geri almak için en kısa ve kolay yol nedir? var mı yakınlarda bu parayı geri alan? nasıl oluyor? kaç günde sonuclanıyor?
  • arkadaşlar bu günlerde konut kredisi çeken yokmu? faiz oranları ne alemde acaba..
  • Dün ziraat bank Manisa şubesi oran 1.11
    60000 tl
    36 ay
    2041 taksit
    1600 masraf çıkarttı

• nerede o ülke istikrarı seçti diyenler ?
  • Faiz üst koridoru 10,75 ten 9,50 ye indi; yani 1,25 lik bir indirim söz konusu. Bu indirimi bankaların verdiği faiz oranlarında hissedebiliyor musun?

Reis in şunları kallavi bir kalaylaması lazım.

Sizce konut kredi faizleri düşer mi?

• Hergün şehitlerin geldiği bombaları patladığı demokrasi den günden güne uzaklastigimiz şartlar da faiz lerin inmesi bence çok zor ki bende inmesi ni canı gönülden isterim lakin bankalar da kredi verecek para kalmadı dedi mehmet Şimşek dışardan para da gelişi de belli değil

• Bankalarda konut kredisi oranalari var ki yeni ?

• Ev fiyatlari aldi başını gidiyor. Faizler yüksek diye ev almamak çok mantıklı değil.. Fiyatlar daha çok yükseliyor. Faizler düşerse en azından yapılandırma imkanı var.

• 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.