Şimdi Ara

En uygun GSM tarifesi hangisi? siz ne kullanıyorsunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Heather dostum, mobil bölümümüzde de aynı konuya yer vermiştin orada da söledim burda da söleyeyim! Yukarda verdigin tarifelerde

AVEA nın Emniyet teşkilatı tarifesi
    en uygunu derim ben, sabit ücreti baya ucuz , konusmalar da iyi ,şiddetle bunu öneririm,saygılar ..
  • avea faturasız hat ne kadar ?
    fiyatlar çok cazip gözüktü.
  • ben de bi türkcell kullanıcısıyım. ama bu gidişle bi de avea alıcam.
    hakkaten bunun(avea'nın) kontörlü hattı kaç para? bi de izmir'de adam akıllı avea bayisi olarak nereyi tavsiye edersiniz?
  • faturasız hat ilk ay 300 kontor hediyeli : 30 milyon AVEA
  • Negative® o olay öle diilmiş abi. ilk alıyosun 100 veiyolar bi sonraki yüklemede 100 daha gelio öle öle gidiomuş 300 e kadar.

www.avea.com da öle yazıyodu.
  • evet kız arkadaşımla görüşmek için bana hat lazım sadece onla görüşsem bana yeter

Bencede en uygun olanı konuşma açısından düşünüldüğünde AVEAnın MEB tarifesi ve büyük bir ihtimalle bunu alacağım. Zaten şuanda 1 aycell faturalı hattım birde Türkcell kontörlü hattım var ve ikisine birden oldukça yüklü paralar vermekteyim böylece tek bir faturada toplama ve daha az tutarla bu işi halledeceğim galiba. Ayrıca Hazırkartım hem bizbizecell hemde kampüscell tarifesinde sms 1 kontör ve 2kontör/dk lık bir kullanım şansımız var ama bu bile fazla geliyor. Öğrenci de değilim ama bu bile bana fazla gelmeye başladı doğrusu.
    Yoksa tel hattı alıp ona vereceğim paralarla evlensem acaba daha ucuzamı gelir

Hepinize ilginiz için teşekkürler arkadaşlar.

HEATHER = BABUDİL

• quote:

Orjinalden alıntı: rabesantrata

kardeşim bu devirde hepsinden olacak hangisi işine geliyosa onu takıcaksın.

en doğrusu walla
    nabza göre şrbet gibi
  • Avea TekFiyat!

KISA MESAJ: 60.000 TL
    NEREYİ ARARSAN ARA: 355.000/dk
  • kurumsan avea :)
  • ben bir aria kullanıcısıydım tv'de reklam izliyodum avea reklamı çıktı bir birleştik falan diyo ben de dedimki acaba benim cebin ekranında hangi şebeke yazcek bir baktım "şebeke yok" yani geçiş bana patladı yani hep böyle şeylerde beni bulur
  • ben aria kullaniyorum aria nin bütün meyvelerini yedik şimdi avea oldu...
    avea da şuankilere göre iyi

ama duydugum haberlere göre devlet telsim i satacak adam ariyor sabanci-koc telekom alacak ya da baska biri
    ayrica yeni cıkardiklari yasa yada cıkardilar, işte bu yasa sayesinde yabanci bir firmaya satilacak telsim buyuk bir ihtimal vodafone alcak iste o zaman en uygun bu gsm operatörü olacak...
  • AveA
    Ogretmen hattim var cok cok memnunum.
    Artik tum sehirler arasi sabit telefon gorusmelerimi AveA ile yapiyorum TurkTelekomdan cok daha ucuza geliyor cunki.
    Tum mesajlarda 1 kontur ucreti.
  • çok uzak diilse telsiz alın kesin çözüm haa sen ne kullanıyon dersen mecburen 97 den beri turkcell]. yanii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neccc -- 8/7/2004 21:06:57 >
  • bakın şimdi bende bi aria bide aysell var bunları avea ya nasıl geçircem bilen warsa yazsın
  • ben turkcell kullanıyom ama baktım avea iyimiş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.