Şimdi Ara

En Üstün Yabancı Tabanca Markası? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
88.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

En Üstün Yabancı Tabanca Markası?

(En Son Oy Tarihi: 8.7.2017)
Giriş
  • Anket seçenekleri düzenlendi.

Tabanca mermi boyutlar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi explorerAA -- 13 Eylül 2009; 14:25:55 >
  • G3, keleş, MP5, M60, Smith&Wesson iyidir.

Trabzon' dan ötesi keyfe keder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BX4TC

G3, keleş, MP5, M60, Smith&Wesson iyidir.

Konu en iyi yabancı tabanca üreticisi-markası, siz otomatik tüfek üretiminden bahsediyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BM Mançoloji

quote:

Orijinalden alıntı: BX4TC

G3, keleş, MP5, M60, Smith&Wesson iyidir.

Konu en iyi yabancı tabanca üreticisi-markası, siz otomatik tüfek üretiminden bahsediyorsunuz.

O zaman Uzi. MP5 bence tüfek sayılmaz. Diğerlerinden vazgeçtim. Smith&Wesson o zaman.
  •  En Üstün Yabancı Tabanca Markası?

Luger
  • mossin nagant

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauron_16

Luger

makaralı silahlar çok tutukluk yapıyor. işe yaramaz bu tabancalar. aşağıda örneği var.

• herkes oyuunlarda filmlerde gördüğüyle söylemiş ama en iyi tabanca czdir. çek malı çok sağlam, tutukluk yapmayan silahlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReBeR

herkes oyuunlarda filmlerde gördüğüyle söylemiş ama en iyi tabanca czdir. çek malı çok sağlam, tutukluk yapmayan silahlar.

reber sence bu silah tutukluk yapar mı?
    .50 lik s&w 500 magnum. hollow point mermiyle bir ayıyı tek atışta indirebildiği söyleniyor. sadece 5 mermi alıyor.

• Hackler&Koch USP kullanmış olan var mı?
  •  En Üstün Yabancı Tabanca Markası? Colt

• Aşşağıdaki videoda Glock 30 (45 ACP merni çapı) ile atış yapılıyor izlemenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi explorerAA -- 16 Eylül 2009; 0:57:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cefucsa

Vallaha hatırlamıyorum ama bir belçikalı firma vardı,

En üstünü o diyorlardı

ismini yazar biraz sonra biri

Bahsettiğiniz silah bu sanırım

FN Five Seven

• yavuz modelini neden koymadin? oda manyak bi silahtir

YAVUZ 16 COMPACT MKEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MalcolM-X- -- 20 Ekim 2011; 2:38:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

quote:

Orijinalden alıntı: Sauron_16

Luger

makaralı silahlar çok tutukluk yapıyor. işe yaramaz bu tabancalar. aşağıda örneği var.

bilmiyorum hiç kullandın mı ama babamın vardı dehşet bir silahdır makarsını çektiğin zaman dipçiğin üzerinde durabilir düşün artık o zamanki teknoloji ile yapılmış bu denge. bu silah neredeyse yüz yıl önce yapılmış yani temiz kullanılmamışsa dikmesi normal ki bizdeki silah dikmezdi o bakımsızlıktan dikmiştir bu günün silah teknolojisini düşünürsek tabi ki zayıf kalır ama yanılmıyorsam 1914 yıllarının silahı bizdeki 1918 di.

• usp
  • Glock çoğu silah öldürür ve yaralar sadece zaten kurşun zehirli bir madde ama glock x ray gibi önlemlerden geçer bir mini gun olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı klasik silahlar var şuanki yeni nesillerdende iyi mesela aslında luger çok etkili bir silahtır.
    zanaının sanat eserlerinden biri kabul edilir ve savaş zamanı çok büyük değeri olan bir silahtır batan gemiden alınacak ilk mallardandır diyebilirim

normalde luger ler boncuk şeklinde mermi atar fakat bu mermiler günümüzde hala varmı varsa ne kadar orjinal bilmiyorum ama tek bildiğim desert eagle kadar öldürücü fakat ondan daha iyi desert eagle 9mm mermi ile 30 metre içindeki birini öldürebilir
    luger in ise 50 metre içinde vurduğu kişinin yaşama ihtimali yüzde 1 dir

eski tarz silahları birazdaha seviyorum doğrusu mesela mosin nagant gibi
    ve Gewehr 98 , Lee-Enfield , Mauser C96 ,Gewehr 41 , Karabiner 98k`, M1 Garand , M1 Carbine , M1918 Browning , Mauser HSc , PPŞ-41 , Springfield M1903 , Walther P38

bence bunlar gerçekten ruhu olan silahlar yani nebiliyim daha otantik bir havaları var ama buna karşıın yeni nesil silahlar daha kötü veya iyi değil gibi bişeyde demiyorum

yaşlı biri veya eski kafalı biri değilim ama eski nesil silahları ve arabaları birazdaha seviyorum

• Glock derim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.