Şimdi Ara

en ucuz wıfı+3g ıpad nerede var lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben ıpad almak istiyorum en ucuz ıpad nerede var lütfen bi bilginiz varsa ?

• 1 mi 2 mi?
    sıfır mı 2. el mi?
  • 16GB mi 32GB mi? :D
  • ıpad 2 sıfır 16 gb :D
  • gittigidiyor ile sahibinden.com a bakmanı tavsiye ederim. Bir de turkmac.com a bak orda vardır forumda alışveriş bölümünde.
  • Bana da lazım sıfır ipad 2 64gb wifi 3g renk farketmez en uygun ve güvenilir site tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11birsorubircevap

Bana da lazım sıfır ipad 2 64gb wifi 3g renk farketmez en uygun ve güvenilir site tavsiye edermisiniz?

kardeş bana cevap geldi birinden sağolsun en ucuz bu sitede
    http://www.teknolojiankara.com/default.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cæddy -- 14 Ocak 2012; 17:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylak98

quote:

Orijinalden alıntı: 11birsorubircevap

Bana da lazım sıfır ipad 2 64gb wifi 3g renk farketmez en uygun ve güvenilir site tavsiye edermisiniz?

kardeş bana cevap geldi birinden sağolsun en ucuz bu sitede
    http://www.teknolojiankara.com/default.asp

Bu siteden alışveriş yaptım. Ankara'da olduğum için kargo yoluyla değil elden aldım. Ürünleri Turkcell in satışını yaptığı Genpa ve KVK garantilidir.

• zaten cevap ozen hoca dan geldi :))
  • Çok acil değilse biraz beklemenizde yarar var gibi 3 çıkınca fiyatlarda bariz düşme olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mogosan

Çok acil değilse biraz beklemenizde yarar var gibi 3 çıkınca fiyatlarda bariz düşme olur.

O zaman da 3 U almak isteyecek arkadas bu böyle gider alsın bence simdi
  • ıpad 3 üde merak ediyorum gerçekten çıkıcakmı diye kafam çok karısık :( ??
  • Dostum iPad 3 çıksa ne olacak ki. Çıktığı zaman 1 yıldan aşağı ülkeye gelmez. Yurt dışından getirilmeye çalışılacak. Fahiş fiyatlardan satılacak.
    Tahminimce kamerasını biraz geliştirirler, rami 512 den 1gb seviyesine çıkarırlar bir ihtimal cpu da biraz gelişmiş olur. Fiyatı da 2500 - 3000 tl seviyesinde olur.

Ben şimdi aldım mutluyum. Bilgisayardan indirdiğim film ve dizileri AV Player içine atıp evde izliyorum. "İşyerindeki net daha hızlı" Veya evde diziport, yabancidiziizle gibi sitelerden dizi izleyebiliyorsunuz. Maillere bakıyor, facebook da vakit geçirebiliyorum. Bazen tilt tarzı oyunlar da oynuyorum.
    Bunları veya benzerlerini yapabilmek için bir yıl daha beklemek benim işime gelmedi, size de beklemenizi tavsiye etmem. Şu an alma imkanınız varsa alın, sonrasında mutlaka bir pürüz çıkar. Ya dolar, euro fırlar, ya enflasyon vs. olur veya almayı düşündüğünüzde maddi imkanlarınız elvermeyebilir. Fırsat varken kaçırmamak lazım.

• ben de ipad almayı düşünüyorum. ama şubat-mart döneminde bir yakınım amerikaya gidicek. sizce onu beklemelimiyim? ipad3 çıkarsa fiyatı nasıl olur?
  • Bir cihazın ilk çıktığı dönemler hariç fiyatları aşağı yukarı aynı oluyor. Ha yurtiçi almışsınız ha yurt dışı almışsınız farketmiyor pek. İnsanlar genelde bir ürüne ilk sahip olurken ki ödeyecekleri bedelleri hesap ediyorlar. Cihazın başına herhangi bir durum geldiğinde ödeyecekleri bedelleri düşünmüyorlar. Yurt dışı yerine yurt içinden garantili ürünleri almanız uzun vadede yararınıza olacaktır.
  • ozenhoca çok sağol gerçekten çok anlamlı bir yazı oldu aklım yerine geldi ıpad 2 den vazgeçmem artık :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cæddy -- 15 Ocak 2012; 19:02:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzeNHocA

Dostum iPad 3 çıksa ne olacak ki. Çıktığı zaman 1 yıldan aşağı ülkeye gelmez. Yurt dışından getirilmeye çalışılacak. Fahiş fiyatlardan satılacak.
    Tahminimce kamerasını biraz geliştirirler, rami 512 den 1gb seviyesine çıkarırlar bir ihtimal cpu da biraz gelişmiş olur. Fiyatı da 2500 - 3000 tl seviyesinde olur.

Ben şimdi aldım mutluyum. Bilgisayardan indirdiğim film ve dizileri AV Player içine atıp evde izliyorum. "İşyerindeki net daha hızlı" Veya evde diziport, yabancidiziizle gibi sitelerden dizi izleyebiliyorsunuz. Maillere bakıyor, facebook da vakit geçirebiliyorum. Bazen tilt tarzı oyunlar da oynuyorum.
    Bunları veya benzerlerini yapabilmek için bir yıl daha beklemek benim işime gelmedi, size de beklemenizi tavsiye etmem. Şu an alma imkanınız varsa alın, sonrasında mutlaka bir pürüz çıkar. Ya dolar, euro fırlar, ya enflasyon vs. olur veya almayı düşündüğünüzde maddi imkanlarınız elvermeyebilir. Fırsat varken kaçırmamak lazım.

Bu nasıl bir hayal dünyası,yazdıklarınızı okudunuzmu acaba göndermeden önce ?
    Tamam almışsınız hayırlı olsun,ama enflasyon,euro filan ne alaka ya.Zaten 3 çıkınca 2 nin fiyatları otomatik olarak düşecek,hiç olmadı alamayan belli bir süre sonra ucuza alır.Ben ipad 3 için bekliyorum mesela martta çıkması bekleniyor,o zaman alıcam.Ama alamayanlar için yurtdışından çok sayıda site mevcut ki onlar da fahiş fiyatlara satmıyolar,3 milyarlardan filan bahsetmişsiniz macbook larla karıştırdınız heralde.Neyse uzatmicam,alan alır 3 ü bekleyende bekler bu kadar basit.Bunu bu kadar farklı yerlere taşımaya luzum yok.
    2048x1536 çözünürlüklü yeni bir ekrandan bahsediyoruz bence 2 aya değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: mogosan

quote:

Orijinalden alıntı: OzeNHocA

Dostum iPad 3 çıksa ne olacak ki. Çıktığı zaman 1 yıldan aşağı ülkeye gelmez. Yurt dışından getirilmeye çalışılacak. Fahiş fiyatlardan satılacak.

Bu nasıl bir hayal dünyası,yazdıklarınızı okudunuzmu acaba göndermeden önce ?
    Tamam almışsınız hayırlı olsun,ama enflasyon,euro filan ne alaka ya.Zaten 3 çıkınca 2 nin fiyatları otomatik olarak düşecek,hiç olmadı alamayan belli bir süre sonra ucuza alır.Ben ipad 3 için bekliyorum mesela martta çıkması bekleniyor,o zaman alıcam.Ama alamayanlar için yurtdışından çok sayıda site mevcut ki onlar da fahiş fiyatlara satmıyolar,3 milyarlardan filan bahsetmişsiniz macbook larla karıştırdınız heralde.Neyse uzatmicam,alan alır 3 ü bekleyende bekler bu kadar basit.Bunu bu kadar farklı yerlere taşımaya luzum yok.
    2048x1536 çözünürlüklü yeni bir ekrandan bahsediyoruz bence 2 aya değer.

Cevabınız için teşekkürler. Fakat anlayamadığım bir durum var yazdığım bu yazı size neden dokundu?
    Sizi hedef mi gösterdim,
    Kişilik haklarınıza tecavüz mü ettim,
    Veya aklıma şu anda gelmeyen birşey yüzünden sizi mi üzdüm,
    Gerçekten sorun nedir?

• Olayı manipüle etmişsiniz,ona değindim ben sadece.
  • Siz iPad3 bekliyor olabilirsiniz. Umarım beklediğinize değer, umarım ipad3 martta çıkar. Fakat mart ayında ipad 3 çıkacağı şu ana kadar dedikodulardan ibaret. Benim anlatmaya çalıştığım örneklerde mübalağa bulabilirsiniz. Ama apple ile tecrübelerimiz var. Türkiye'de iphone 4 peşinde koşarken 2400 Tl seviyelerine çıkan rakamlar var. Keza ipad ler için de böyle.

Gelelim ipad 3 durumuna. Muhtelemen haber kaynaklarınız aşağıdakiler biri olabilir veya olmayabilir de. Ben google dan ufak bir araştırma yaptım bir iki örnek vereyim dedim.

Apple Mart ayında iPad 3, Ekim ayında iPad 4 modelini piyasaya sürebilir
    Mesela diğer bir link iPad 3 hakkında yeni teknik özellikler
    Bir de yabancı örnek vereyim biraz daha dolu bir sayfa Apple iPad 3 Features & Release Date
    Ben buradaki yazıda veya nette araştırdığım yerli ve yabancı sitelerdeki haberlerde herhangi bir kesinlik veya ortaya çıkmış bir ürün göremedim. Daha önce de Apple firmasının birçok müşterisini iPhone 5 beklerken birçok sitede bu konuda dedikodu ve haberler varken iPhone 4s modeli ile ters köşeye yatırmasını unutmadım.

Neyse daha fazla polemiğe girmeyelim. Mesaj kirliliği yapmayalım. Sizi kırdıysam da özür dilerim....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.