Şimdi Ara

MİTSUBİSHİ ATTRAGE 1.2 CVT SEDAN HAKKINDA HERŞEY; TESTLER, KULLANICI GÖRÜŞLERİ VB. (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
38
Favori
130.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki

MİTSUBİSHİ ATTRAGE 1.2 CVT SEDAN HAKKINDA HERŞEY; TESTLER, KULLANICI GÖRÜŞLERİ VB.

(En Son Oy Tarihi: 16.11.2023)
Giriş
  • Şekil çok feci. Japonlar sadece yalıtımı değil şekli de başaramamış bu araçta ve kendilerini aşmışlar. Gerçi ülkelerinde farklı kutu modelleri de yok değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sekli anladim bakip yorum yaptinizda resimden yalitimi nasil anladiniz?

Yalitimi sinif standartlarinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

Sekli anladim bakip yorum yaptinizda resimden yalitimi nasil anladiniz?

Yalitimi sinif standartlarinda.

Yalıtım japonlarda genel sorundur. Attrage ye indirgemeden bu tespite ithafen öyle demiş arkadaş.

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    lpg uyumlu motor. disi motorlar direk enjeksiyonlu. vergilendirmeden yana da sıkıntı yok. hafızalı koltuktan bosesine kadar bi dünya donanımı var, ucuz
  • Hocam iyice taktınız bu araca

Şahsen 2. el tipi daha düzgün donanımı az bir aracı tercih ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Hocam iyice taktınız bu araca

Şahsen 2. el tipi daha düzgün donanımı az bir aracı tercih ederim

Gule gule kullanin ne diyeyim. Hala tip hala tip. Eskiden sakiz vardi tipitip bulsam dagitacagim valla foruma :))

Hocam çok garip tipi var ama ya clioyada benziyor, kambur gibi duruyor araç ya :)

Biraz yollarda çoğalsa gözümüz alışsa sorun ortadan kalkar gibi :)

Birde hb şart ya bu araca
  • quote:

Hocam çok garip tipi var ama ya clioyada benziyor, kambur gibi duruyor araç ya :)

Biraz yollarda çoğalsa gözümüz alışsa sorun ortadan kalkar gibi :)

Birde hb şart ya bu araca

Hb si var, spacestar bi- xenon fari b segmentinde standart sunan tek arac.

https://www.mitsubishi-motors.com.tr/space-star

Ama fiyati 51500 degil malesef :))

Bu güzel bak fiyatıda çok abartılı değil fazla incelemedim ama 65 falan galiba, honda jazz 80 bine çıkmış normal bu fiyat .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 17 Şubat 2017; 10:37:23 >
  • quote:

Bu güzel bak fiyatıda çok abartılı değil fazla incelemedim ama 5 falan galiba, honda jazz 80 bine çıkmış normal bu fiyat .

Valla 51500 e burun kiviran 65 i gorunce kosarakvkacar gibime geliyor ama spacestarin sekli daha guzel oradan kurtarir mi bilemem.

• Param olsa hiç düşünmeden alırım bu fiyata bu donanımı hiç bir firma vermiyor üstelik japon kalitesi şahine binmeye devam
  • bence aracın tipi de gayet güzel, tip takıntılı çoğu arkadaş, accent era, symbol, vs sanki çok tipliymiş gibi attrage'ye çamur atıyor,, göreceli elbette bu tip işi ama o kadarda kötü değil...hatta bir body kit ile çok güzel duruyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thormentor -- 17 Şubat 2017; 11:19:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Focke Wulf

Param olsa hiç düşünmeden alırım bu fiyata bu donanımı hiç bir firma vermiyor üstelik japon kalitesi şahine binmeye devam

Allah nasip eder insallah

Amin cümlemizin hocam.
  • Biri son dişli ye oturtmayı soruyordu hala forumu takip ediyor mu merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa_001453 -- 17 Şubat 2017; 15:21:4 >
  • Merhaba arkadaşlar.
    yaklaşık olarak 1 aydır malum internet sitesinden arama kriterlerimi 30 ile 55 bin arası yaparak araç arıyordum. Bu süreçte megane 3 cam tavanlı 177 binde ilk sahibinden sportoureye baktım 5bin masrafı vardı vazgeçtim. Bu şekilde bir kaç araca gittim içime sinmedi almadım.

Gecen perşembe günü ise honda city ile 41 bine anlaştım. 120 binde. otomatik. bir kaç boyalı 3. sahibinden araç.

Neyse aracı almaya giderken bir baktım mitsu bayisi var az vakit geçiriyim araçları kurcalayım dedim.

Ben daha önce otomatik mitsu kullandım toplamda 14 araç kullandım. Ford opel reno fiat aveo hepsini kullandım ve en fullerini kullandım.

Ancak lancer otomatiği güzel olsada donanımsızlığı sebebi ile satmama sebep oldu. çook az donanım vardı.

Neyse ben bayide bu çirkin ördek yavrusunu görünce baktım otomatik. Fiyatta çok iyi. 5 yılda garantili deyince hemen aldım bir tane. Hiç araştırmadım test sürüşü yapmadım bile. aldıktan sonra foruma girdim hatta :)

Şimdi arkadaşlar 2008 2009 model otomatik coltlar içinde çirkin diyorlardı ama aradan yıllar geçince millet gördüki yine en sağlam otomatik japonlarda...

20 bine aldıkları aracı şimdi 35 bine satıyorlar. Yıllarca tepe tepe kullanıp km si 150 bin boyalı araçlarını hemde.

Bu araç kabul ediyorum agrasif bir duruşu yok. Ama tam bir ihtiyaç arabası. Ve inanılmaz şekilde full bir araç. Bu aracı alırsanız siz araca değil araç size hizmet eder. Yoksa Elhamdülillah Wv alacak opel alacak paramda vardı ama bu 5 yıl garantili otomatik 1.2 bir araç... Ve cidden çok geniş bir araç.

Bu arada araç ilk başlarda çirkin gelsede şimdi güzel gelmeye başladı. İş yerinde kime göstersem yoo hiçde çirkin değil diyorlar.

90 bin verip yakışıklı araca binsem ne olacak. o kadar parası olan zaten alır bmw geçer burada kafa ütülemez. ,

E paran yoksa güzel kardeşim araba ihtiyacında varsa 3 kuruşa 5 köfte etmiyor. Gerçi bu araç tam 3 kuruşa 5 köftelik araç ama yook ben 10 köfte isterüm demenin alemi yok.

Arac canlı canlı görmenizi tavsiye ederim. Seveceksinizdir.

• ahanda gene başladılar :))

sakin arkadaşlar.

kurbağa kaplan ne oluyor :)

konuyu kilitletmeyin de sakin sakin tartışın olur mu yazık 30 sayfalık emek var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 17 Şubat 2017; 20:22:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

ahanda gene başladılar :))

sakin arkadaşlar.

kurbağa kaplan ne oluyor :)

konuyu kilitletmeyin de sakin sakin tartışın olur mu yazık 30 sayfalık emek var :)

Genelde araçlar bir şeyden esinlenir.
    Kia ceed kaplan
    Lancer köpek balığı
    Aveo motorsiklet.
    Guiletta kurbağa
    Attrage karınca

:) Hayatta marka fanatikliği yapmam. guilettaya da çok baktım ama masraf açar diye korktum :)
  • 1.2 olayını artık kapatmak lazım yani kasa çekmez vs. Hiç görmedim bunu eradan 301 den fırsat kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

1.2 olayını artık kapatmak lazım yani kasa çekmez vs. Hiç görmedim bunu eradan 301 den fırsat kalmadı.

https://youtu.be/LRfT9sucIak

7.40 tan sonrasi motorun performansi hakkinda bilgi verecektir.

Dohc mivec motor siradan bir 1.2 degil.

Hayirli gunler

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.