Şimdi Ara

MİTSUBİSHİ ATTRAGE 1.2 CVT SEDAN HAKKINDA HERŞEY; TESTLER, KULLANICI GÖRÜŞLERİ VB. (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
38
Favori
130.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki

MİTSUBİSHİ ATTRAGE 1.2 CVT SEDAN HAKKINDA HERŞEY; TESTLER, KULLANICI GÖRÜŞLERİ VB.

(En Son Oy Tarihi: 16.11.2023)
Giriş
  • bazı arkadaşlar bagaj boyutunu soruyorlar;

aşağdaki resim bir fikir verecektir.

ortadaki cisim standart bir cep telefonu.

amortisör şişkinlikleri ile stoplar arasında kalan kısımda boş resimde görünmüyor

MİTSUBİSHİ ATTRAGE 1.2 CVT SEDAN HAKKINDA HERŞEY; TESTLER, KULLANICI GÖRÜŞLERİ VB.MİTSUBİSHİ ATTRAGE 1.2 CVT SEDAN HAKKINDA HERŞEY; TESTLER, KULLANICI GÖRÜŞLERİ VB.

yukarıdaki resimde bahsettiğim boşlukları görüyorsunuz. oraya sağlı sollu ek oyuklar yapmışlar bu misal çocuk arabasını sığdırırken çok işe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 13 Şubat 2017; 18:8:35 >

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Cevap icin teşekkür ederim

Böyle bir araç baktık çok hoşuma gitti.

208 eat6 ile bunun arasında kaldık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozelllll

Düsünüyorsan ilana actim, fiyatta birşeyler yaparım

Malum site ilan no 399317197

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Sıfır bakıyoruz Yinede Teşekkür ederim

• ozelllll O kullanıcısına yanıt
    Ben olayı anlayamadım sıfır clio mu bakıyorsunuz

• İnternette böyle bir haber yayıldığından konuyu birinci ağızdan öğrenmek istedim ve Hamza beye konuyu ilettiğimde kurdan kaynaklı olarak şu an ithalatı gerçekleştirmediklerini öğrendim.

quote:

Attrage modelimiz kalite, donanımı ve kullanım ekonomisi ile rakiplerinden önde olan bir ürün.

Bu modelimizin üretiminin durdurulduğu ya da Türkiye'de satışa sunulmayacağı yönünde bir durum mevcut değil. Güncel döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalar ve değişken süreçten dolayı, 2017 model Attrage'ların satış süreci henüz net değil. Gelişmeler için web sitemizi takip edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

İnternette böyle bir haber yayıldığından konuyu birinci ağızdan öğrenmek istedim ve Hamza beye konuyu ilettiğimde kurdan kaynaklı olarak şu an ithalatı gerçekleştirmediklerini öğrendim.

quote:

Attrage modelimiz kalite, donanımı ve kullanım ekonomisi ile rakiplerinden önde olan bir ürün.

Bu modelimizin üretiminin durdurulduğu ya da Türkiye'de satışa sunulmayacağı yönünde bir durum mevcut değil. Güncel döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalar ve değişken süreçten dolayı, 2017 model Attrage'ların satış süreci henüz net değil. Gelişmeler için web sitemizi takip edebilirsiniz.

2015 ler bitmedi daha 2017 leri getirmekte aceleci olmamalari gayet normal kanimca.

• Sıcak fırsatlar başlığı var

• isa_001453 İ kullanıcısına yanıt
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Sıcak fırsatlar başlığı var

bence migros sucuk kampanyası ne ise, şu piyasa şartlarında bu araç ta, migrosta bol miktarda apikoğlu antrikot sarı etiketli bulmuşsun kıvamında

hayırlı günler.
  • arkadaşlar; belki geç kalmış bir eylem ama küçük bir anket ekledim

iştirak ederseniz memnun olurum.

hayırlı günler.
  • Arkadaşlar, bir aracın ABD'de satılabilmesi için, o aracın belirli kriterleri geçmesi gereklidir.
    Attrage ABD piyasasında Mirage G4 olarak satılıyor :http://www.mitsubishicars.com/mirage-g4

Avrupa'da ise Hb versiyonu Space star satılmaktadır:http://www.mitsubishi-motors.de/space-star/

Attrage'ın ülkemizdeki rakiplerinden sadece Hyundai Accent blue ABD'de satılıyor. Diğer rakiplerini ABD piyasasında göremezsiniz.

Bu araç ABD gibi bir ülkede satışı olan bir araç, bunu her daim göz önünde bulundurun.

• mrtgum M kullanıcısına yanıt
    Rönodan kaliteli o zaman, pecodan da kaliteli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtgum

Arkadaşlar, bir aracın ABD'de satılabilmesi için, o aracın belirli kriterleri geçmesi gereklidir.
    Attrage ABD piyasasında Mirage G4 olarak satılıyor :http://www.mitsubishicars.com/mirage-g4

Avrupa'da ise Hb versiyonu Space star satılmaktadır:http://www.mitsubishi-motors.de/space-star/

Attrage'ın ülkemizdeki rakiplerinden sadece Hyundai Accent blue ABD'de satılıyor. Diğer rakiplerini ABD piyasasında göremezsiniz.

Bu araç ABD gibi bir ülkede satışı olan bir araç, bunu her daim göz önünde bulundurun.

evet türkiye de de satılan amerikada da da satılan tek rakibi accent blue;

ama güvenlik testlerinde accent blue dan daha iyi puan elde etmiş.

mirage g4
    http://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/mitsubishi/mirage-g4-4-door-sedan

hyundai accent blue
    http://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/hyundai/accent-4-door-sedan

attrage ın hiç kırmızısı yok blue ise bir kırmızı not almış.

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 15 Şubat 2017; 11:56:50 >

• Yani, ABD gibi dünyanın en sıkı otomobil piyasasında satılabilmek öyle her babayiğidin harcı değildir.

Ülkemizde en çok satılan çoğu aracı, maalesef, ABD'nin sınırlarına bile yaklaştıramazsınız.

Üstelik Accent Blue'dan da daha başarılı güvenlik testi sonuçlarına sahipse, bu araba asla hafife alınacak bir araba değildir.

Özetle, Mitsubishi Attrage ülkemizde f/p anlamında eşi benzeri olmayan bir arabadır.

Araç almak isteyenlere 2015 modelleri tükenmeden hemen alın derim.

Saygılar.
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Tam kırmızı P (Poor) "zayıf", turuncu M (marginal) "sınırda" olarak türkçeye çevrilebilir... Bu 2 aracında takıldığı small overlap front testi ki iihs'nin en zor geçer not alınan çarpma testlerinden biridir... C sınıfı araçların bile döküldüğü bir testi daha hafif malzemelerden üretilen B sınıfı araçların geçer not alması zor tabi ki... Benim gördüğüm B sınıfından honda fit (jazz) sarı A (acceptable) "kabul edilebilir" notu almış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

Tam kırmızı P (Poor) "zayıf", turuncu M (marginal) "sınırda" olarak türkçeye çevrilebilir... Bu 2 aracında takıldığı small overlap front testi ki iihs'nin en zor geçer not alınan çarpma testlerinden biridir... C sınıfı araçların bile döküldüğü bir testi daha hafif malzemelerden üretilen B sınıfı araçların geçer not alması zor tabi ki... Benim gördüğüm B sınıfından honda fit (jazz) sarı A (acceptable) "kabul edilebilir" notu almış...

bende 5 yıldız almış demedim zaten; daha iyi not almış dedim.

ncapta bu testin karşılığı yok galiba?

hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozelllll

Kesinlikle EAT6 208.
  • konunun kabul görüp genel bir paylaşım platformu haline gelmesi güzel tabi ama ;

rica etsem attrage harici araç tercih tavsiye ve sorularımızı pm yolu ile paylaşsak?

hayırlı günler.
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Doğrudur bu test iihs'ye özgü... Ncap ile benzer olan "moderate overlap front" testi... Bu testte araç önden yaklaşık kaputun ortasından olacak şekilde belli hızda sabit duvara çarptırılıp manken üzerinde verdiği hasara bakıyor... small overlap frontta ise duvar çarpan kısım orta değil dörtte bir dıştan, yani kaputu 4 eşit parçaya bölündüğünde en dışta kalan çeyrek parça duvara çarptırılıyor, yaklaşık olarak far bölgesine biniyor kazanın tüm yükü, şimdi böyle tarifi zor ancak video ve resimlerdem tam olarak ne olduğu daha rahat anlaşılıyor.

http://www.iihs.org/iihs/ratings/ratings-info/frontal-crash-tests

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.