Şimdi Ara

En Ucuz Oyun Alma Rehberi RUS PSN (Ultimate konu)(komisyonsuz) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
89
Favori
45.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsim soy isim Rusça olmak zorunda mı? Ben cüzdanı google hesabımı bağlayarak giriş yaptım cüzdan da türkçe adım soy adım oluştu. Bu Rusça isim psn için mi gerekli sadece cüzdana gerek yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 7 Mart 2016; 23:50:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi en son cüzdana para ekleyeceğimiz zaman isim soyisim istiyor o kısım zorunlu rusca yazmak ben bunu yazdım Кирилл isim soyisim hepsini aynı kullandım psnde de bu ismi kullandım fakat psn de herhalde zorunlu değildir.
  • Hallettim ya güzel oldu öğrendiğim bu yöntemi süpersin kardeşim, bundan sonra Rusya akar 😂

Birşey soracağım bu yandex Ödeme yöntemini nasıl kaldıracağız hesaptan? Bununla ilgili resim eklenirse konuya iyi olabilir.

Ek: Çerezleri temizleyince silindi tarayıcıda kayıtlı kalmış. 👍👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 8 Mart 2016; 1:58:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar rus psnde hitman ön indirmeye başladı mı acaba indirme kuyruğunda 6-7 tane hitman var çoğu dlc bitane tema bi de hitman paris var. ama beklemede yazıyo, işyerinde olduğumdan sadece webden indirmelere bakabiliyorum.
  • RUS psn den oyun almak isteyen arkadaslar forumdaki gibi yandex wallet a baglayın kredi kartını bir rus psn adresi acın biraz zorlayıcı gozuksede google translate yardımıyla 3 dk nızı alıyor isiminii ruscaya cevrin ordan sonra da girin 3 dk da internetten alısveriş yapar gibi alın oyununuzu dun heabı acıp oyunu almak filan en fazla 5 dk surdu 160 liralık oyunu 89 lira geldi herhangi bir sorunuz olursa pm atın yardımcı olmak isterim cok cektim turk psn den kredi kartı yuzunden hem paranız cebinizde kalsın hem aynı bolge hem aynı dil secenegi hemde kredi kartıyla rahat rahat alın geçin
  • quote:

Orijinalden alıntı: liarmaster

RUS psn den oyun almak isteyen arkadaslar forumdaki gibi yandex wallet a baglayın kredi kartını bir rus psn adresi acın biraz zorlayıcı gozuksede google translate yardımıyla 3 dk nızı alıyor isiminii ruscaya cevrin ordan sonra da girin 3 dk da internetten alısveriş yapar gibi alın oyununuzu dun heabı acıp oyunu almak filan en fazla 5 dk surdu 160 liralık oyunu 89 lira geldi herhangi bir sorunuz olursa pm atın yardımcı olmak isterim cok cektim turk psn den kredi kartı yuzunden hem paranız cebinizde kalsın hem aynı bolge hem aynı dil secenegi hemde kredi kartıyla rahat rahat alın geçin

dostum baya ucuza almışsın oyunu merak ettim ben de öğrenebilirmiyim oyunun adını. bende hitman aldım geçen buradan baya uygun diğer bölgelere göre.
  • hitman inmeye başladı bile, şimdi cuma gecesini beklemek var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    ben dun assassins creed syndicate aldım yanlısım olmasın 89 liraya gelmiş olması lazım hem seri oldu hem ucuza uzuluyordum tr de 125 i kacırdık diye ama kısmet meselesi işte daha guzeli oldu
  • KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    hitman kaca geldi sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: liarmaster

hitman kaca geldi sana

123 tl tuttu toplamda

• valla beni kim kazıklamaya çalışmıyosa ben ona kazandırırım. o yüzden yaşasın rusya

• Örnek the division 160 tl rus psn de 260 tl tr psnde arada 100 tl fark var 20 30 tl fark olsa eyvallah 1 oyun parasına 2 oyun alıyorsun.

• matrix506 kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın fakat Türkiyede insanı artık keriz yerine koyuyolar

• sony müdürü mustafa yiğit gidene kadar, aral gibi insanları keriz yerine koyan firmalar batana kadar benden onlara tek kuruş yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 9 Mart 2016; 17:19:51 >
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.Son derece faydalı oldu ve sayesinde ucuza almış olduk.
  • Arkadaşlar pc yi yeniledim artık pek ps bölümünde takılmıyom yapabilen arkadaşlar yapamayanlara yardımcı olursa sevinirim

• Arkadaşlar, arkadaşın gösterdiği yöntemle (Sağolsun) The Division aldım. PS4'e hesabı ekledim, oyunu indiriyorum. Fakat bu rus hesaplarında psn dilini İngilizce yapma şansımız yok mu? Kendi TR hesabımda PSN ayarlarında diller kısmı var ama Rus hesapta yok. Avatarı, gizlilik tercihlerini filan değiştirmek istiyorum ama zor oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theheretic

Arkadaşlar, arkadaşın gösterdiği yöntemle (Sağolsun) The Division aldım. PS4'e hesabı ekledim, oyunu indiriyorum. Fakat bu rus hesaplarında psn dilini İngilizce yapma şansımız yok mu? Kendi TR hesabımda PSN ayarlarında diller kısmı var ama Rus hesapta yok. Avatarı, gizlilik tercihlerini filan değiştirmek istiyorum ama zor oluyor.

Kaclira aldınız ve oyun dili İngilizce değilmi

• theheretic kullanıcısına yanıt
    rus hesabı da makinanda ana hesap yap. tr hesabından oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: theheretic

Arkadaşlar, arkadaşın gösterdiği yöntemle (Sağolsun) The Division aldım. PS4'e hesabı ekledim, oyunu indiriyorum. Fakat bu rus hesaplarında psn dilini İngilizce yapma şansımız yok mu? Kendi TR hesabımda PSN ayarlarında diller kısmı var ama Rus hesapta yok. Avatarı, gizlilik tercihlerini filan değiştirmek istiyorum ama zor oluyor.

Hayır, Rus hesabı izin vermiyor, sadece Rusça. Benim yaptığım yöntem: Ayarları düzenlemek için TR Hesapta ayar menülerinin fotolarını çektim sonra Rus Hesapta karşılaştırma yaparak aynen ayarladım. Bu bahsettiğim yöntemle yapabilirsin. Ya da iki adet mobil telefona Playstation uygulamasını kur, birine TR Hesap, diğeri Rus Hesap, adım adım ayarlayabilirsin. Google çeviriyle de yapılıyormuş. Ben yapmadım o ayrı.

Edit: Rus hesabı ana hesap yap, bir daha oyun almak dışında hesaba girme. TR Hesabla oyuna devam :) oyun İngilizce ise ingilizce olur TR destekliyorsa TR olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cey100 -- 10 Mart 2016; 11:58:24 >

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.