Şimdi Ara

En Ucuz Oyun Alma Rehberi RUS PSN (Ultimate konu)(komisyonsuz) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
89
Favori
45.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu Psn Rusya dan mı almak mı mantıklı yoksa Endonezya dan mı ? Hangisi daha ucuz, bu Ekim de endonezya dan 3 oyun alabilirim. Rus psn daha ucuz ise uğraşayım yoksa endonezya dan alırım. Ne dersiniz?

Kesin net bilgi ile yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Oyunu Psn Rusya dan mı almak mı mantıklı yoksa Endonezya dan mı ? Hangisi daha ucuz, bu Ekim de endonezya dan 3 oyun alabilirim. Rus psn daha ucuz ise uğraşayım yoksa endonezya dan alırım. Ne dersiniz?

Kesin net bilgi ile yardımcı olabilir misiniz?

Ekime 1 yıl var daha..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Öyle çok çeşitli oyunlara ve yaş itibari ile de artan bir ilgim yok, 6 ay sonra alsam da olur. Tam oyun kafası yok yani, bir ara destiny şimdi de sfv var. Ekim e kadar başka oyun oynamam da uncharted 4 dahil.

Soru net, cevap var mı ? içimizde çok kişi var karşılaştırma takipçisi, Endonezya mı Rus mu ?
  • quote:

Öyle çok çeşitli oyunlara ve yaş itibari ile de artan bir ilgim yok, 6 ay sonra alsam da olur. Tam oyun kafası yok yani, bir ara destiny şimdi de sfv var. Ekim e kadar başka oyun oynamam da uncharted 4 dahil.

Soru net, cevap var mı ? içimizde çok kişi var karşılaştırma takipçisi, Endonezya mı Rus mu ?

Artık Endonezya Psn ve Malezya Psn üzerinden oyun alınamıyor. Kart kabul etmiyor! Mecbur Rusya Psn.
  • arkadaşa çok teşekkür ederim ben de hallettim oyun almayı. bir de bu indirimli oyunları takip etmek gerekiyor değil mi siteden yoksa belli zamanlar var mı
  • cey100 kullanıcısına yanıt
    Selam Endonezya kredi kartı mevcut kaynana dan isterim sorun yok. :) bir tarafım Endonez sayılır. Ekim de 2 haftalığına gideceğim semarang ve bali ye

Ona göre uğraşayım çünkü Rusça herşeyi

• quote:

Selam Endonezya kredi kartı mevcut kaynana dan isterim sorun yok. :) bir tarafım Endonez sayılır. Ekim de 2 haftalığına gideceğim semarang ve bali ye

Ona göre uğraşayım çünkü Rusça herşeyi

O zaman birinci tercihiniz Endonezya Psn olsun. Ama bazı oyunlarda Rus Psn de iyi olabiliyor, takip etmeniz lazım. Paylaştığım linkten fiyat karşılaştırmasını yapın, kararınızı öyle verin bence :) psn4.com
  • cey100 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah teşekkürler
  • call of duty oyunları rus psn de farklı sanırım(rusça). Bu şekilde olan oyunları almak için Türkiye ile aynı numaralandırmada oyunlar çıkan en ucuz hangi ülke? us psn mi açmak lazım?
  • psn4.com dan karsilastirabilirsin

• ZATEN US PSN DEN BAŞKA ALTERNATİF DE KALMIYOR

• Harika oldu bu yontem sagolsun konuyu acan arkadas. Layers of fear patlattim zahmetsizce sorunsuzca

• Arkadaşlar indirimden Rayman Legends alan oldu mu dil ingilizce - rusça görünüyorda sıkıntı yaşamayalım?

• Arkadaşlar direk kendi Enparamla alamıyor muyum? Alacağım DLC 749 Ruble fakat 1000 ruble yüklemem gerekiyor?
  • Bu konuya hic bulasmadim yapmak icin malum bisi vs olur dendide. Simdi yapanlar arasinda sorun yasayan varmi hic ? Malum sahte pasaport vs oldgu icin sorun yasayan oldumu?

• akif1 kullanıcısına yanıt
    Dostum para yükleme yapma ps4 üzerinden storeden oyunu al daha sonra orada ödeme sekilleri var yandeksi secin ps4 yandekse yönlendirir orada yandekse giris yaparsin nekadarsa oyun kesiyor fazlasini almiyordu ben oyle almiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevik001981

Dostum para yükleme yapma ps4 üzerinden storeden oyunu al daha sonra orada ödeme sekilleri var yandeksi secin ps4 yandekse yönlendirir orada yandekse giris yaparsin nekadarsa oyun kesiyor fazlasini almiyordu ben oyle almiştim

Baktığımda sağda paypal vardı o mu?
  • akif1 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yandeks money var paypall bide normal kkartı 3 ü yanyana yandeks moneyi sec

• quote:

Orijinalden alıntı: WeKinG

yandexten cüzdana para yükleyip mi yaptınız

yoksa direk kartınızı yandexe tanıtıp karttan kullanacağı kadarını mı çekti? psn

alttaki videodaki gibi psn üzerindende alınabiliyor galiba
    https://www.youtube.com/watch?v=KOTA8kOg5O0

Gecmiş sayfalarda arkdas video paylasmişti videoyu izle yapamadiysan @akif1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevik001981 -- 5 Mart 2016; 20:46:29 >
  • teşekkürler bende ilk alışverişimi yaptım
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.