Şimdi Ara

▓ EN UCUZ BLURAY - HD Ekran - OYUN NOTEBOOKU (Monster) 730 TL - Takasda Mevcut --- Son Fırsat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fowell-one -- 14 Mayıs 2014; 12:27:08 >

• Güzel fiyat olduğunu düşünüyorum. İşlemcisi i3 -i5 olupta diğer özellikleri kısılmıs olan bir laptop alınacağına bu laptop alınır keyfe bakılır. hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalllavi

Güzel fiyat olduğunu düşünüyorum. İşlemcisi i3 -i5 olupta diğer özellikleri kısılmıs olan bir laptop alınacağına bu laptop alınır keyfe bakılır. hayırlı satışlar

Esasen gayet iyi bir fiyat yazmama rağmen halen komik teklifler geliyor :)
    Gülüp geçiyorum ve indirime gitmiyorum satılmazsa dursun zararı yok sonuçta.
  • Hayırlı Satışlar Fiyat Uygun Sadece Tasarımını beğenmedim cihazın ama o işlemci 2ms ekran 1 gb paylaşımsız ekran kartı donanımdan anlıyan adam anlar fiyata göre nasıl olduğunu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rizeli-alcatraz

Hayırlı Satışlar Fiyat Uygun Sadece Tasarımını beğenmedim cihazın ama o işlemci 2ms ekran 1 gb paylaşımsız ekran kartı donanımdan anlıyan adam anlar fiyata göre nasıl olduğunu. :)

Hocam ürün Asus tarafından üretiliyor normalde ben kullandığım sürede tasarımınıda beğenerek kullandım tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.
    Üründeki ekran paneli, işlemci, ekran kartı, bluray falan bugün 1500 lira verip alamayacağınız özellikler.
    Fiyatı ben dost işi olması için uygun tuttum biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

quote:

Orijinalden alıntı: rizeli-alcatraz

Hayırlı Satışlar Fiyat Uygun Sadece Tasarımını beğenmedim cihazın ama o işlemci 2ms ekran 1 gb paylaşımsız ekran kartı donanımdan anlıyan adam anlar fiyata göre nasıl olduğunu. :)

Hocam ürün Asus tarafından üretiliyor normalde ben kullandığım sürede tasarımınıda beğenerek kullandım tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.
    Üründeki ekran paneli, işlemci, ekran kartı, bluray falan bugün 1500 lira verip alamayacağınız özellikler.
    Fiyatı ben dost işi olması için uygun tuttum biraz.

Bende onu soylemeye calistim zaten ozelliklerine gire cok uygun fiyatli :-)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.