Şimdi Ara

(En ucuz) BF1 Revolution Edition | Hong Kong Origin | 69TL (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
19
Favori
25.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Revolution sürümü 109TL miydi?! Süper birşey, bundan ucuzu artık birkaç ay sonra oyunu bedava verirler. Kaçıran varsa yazık.

edit: hala daha nasıl alınacak diye soranlar niye ilk mesaja bakmıyor? aklım almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 11 Ekim 2017; 22:49:52 >
  • Edit: 109 TL ye BF1 revolution cidden iyiymiş. VPN ile kore fiyatına baktım da 47.500 yani ortalama 150 TL diyor. 2 aydır 17 liraya origin access alıyorum da yeni haritaları deneme fırsatım olmuştu cidden çok iyiler. Standart sürüm kesmiyor vallaha. Bugün bitiyor origin access yenilemicem ucuzdan revolution denk getirirsem alırım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Kalem -- 13 Ekim 2017; 1:24:41 >
  • Kore Origin'den sadece Premium alan oldu mu, ne kadara geliyor acaba şu an? Oyunun standart sürümüne sahibim ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi artık kesmiyor. Sadece premium bulamazsam revolution almayı düşünüyorum, oyunun standart sürümü bende olduğu için o hesaptan aktif etmemde bir problem olur mu acaba deneyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi microgenius -- 20 Ekim 2017; 23:41:40 >
  • microgenius kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de standart sürüm var indirimde iken almıştım. Kore originden indirim bekliyorum. Premium pass uygun fiyatlı denk gelirse bana da bildirebilir misin acaba ?
  • İlk kez bu yöntemle 2 gün önce fifa 18 aldım, bugün hesabım banlandı (2012'den beri kullandığım hesaptı, Battlefield- Fifa ve başka oyunlar cabası) ve para iadesi alamayacağım söylendi.

07.11.2017 Ekleme: Hesap banı açıldı, para iadesi alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 8 Kasım 2017; 2:07:22 >
  • ban sebebi ne yazmışlar? ea ile görüştün mü hesabının tekrar açılması için?

para iadesi olmaz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 27 Ekim 2017; 21:24:36 >
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Refund sayfasında şöyle yazıyor: It looks like your account, or the game account where you're trying to get the Great Game Guarantee refund, broke our rules. Because of this, we can't refund you for this game.

My cases sayfasında ise şöyle:
    Hang on. It looks like your account is banned or suspended.
    Think this was a mistake? Email us at lets_talk@ea.com.

Bunun dışında ban sebebini bildiren bir eposta almadım henüz. Son aldığım oyunu kütüphaneden kaldırdıklarına göre VPN ile ilgili.

Bu şekilde oyunu alan başkaları da aynı sonuçla karşılaşmış:https://forum.donanimhaber.com/fifa-18-pc-origin-cd-key-siparis-ilk-update-geldi--128521394-119

Denemek için başka oyunlara girdim, çevrimiçi olamıyorum. Hata veriyor. Canımı sıkan şey tüm oyunlardan banlanmam. Daha eposta atmadım. Atsam bile olumlu sonuçlanmaz gibi.

Hayırlısı artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 27 Ekim 2017; 22:39:00 >

• hesabın banlanmış ve ilk yaptığın şey direkt fifa18 para iadesi mi istedin?

not: fifa 18'i koreden sorunsuz şekilde alan olmadı hiç zaten, bu konuda var mesajlar, çoğunun oyun kütühaneye geç eklendi, para çekilmedi veya kart suspend oldu falan. bf1'i alırken hiç bu sıkıntılar olmadı kimsede. sanırım oyundan oyuna değişiyor bazı kurallar, bilmiyorum tabi gerçeği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 27 Ekim 2017; 21:48:2 >
    Hayır, para iadesi istemedim. E-postama refund diye bir mesaj gelmiş, oradan profilime gidince ceza aldığımı öğrendim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o adrese e-mail atıp hesabının suspend oluşunun bir hata olduğunu geri açtırmak istediğini söyle.
  • Arkadaşlar merhaba, oyunun sadece premium'u ₩13,860'a satılıyor kore vpn'i ile girince, bu da 48TL gibi bir rakam oluyor bizim parayla. Almak isteyen varsa fiyat uygun gibi, ben alıp denedim hiçbir sıkıntı yok.
    Para iadesini aldım, hesabım da bugün geri açıldı.

Geçen hafta eposta göndermiştim. Bugün cevap geldi. Ben farklı vpn eklenti/programları ile oyunu almak için biraz fazla uğraşmıştım. Çok sayıda "başarısız ödeme" hatası oluşmuştu. Büyük ihtimal bu nedenle hesabımı "şüpheli hesap" olarak görüp geçici kapattılar. (Gelen mesajda da geçici olduğu yazıyor)

Yani sorun VPN'de değil de "başarısız ödeme" hatalarında sanırım. Birkaç kez hata mesajı alındığında fazla uğraşmamak lazımmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 7 Kasım 2017; 21:20:11 >
  • Güzel haber, dediğim gibi olumlu çıkacağını biliyordum.

Satın alırken, tek bir VPN kullanmak lazım ki IP adresi değişmesin. Türlü türlü IP adreslerinden durmadan login olup satın almaya kalkıştığında, yapılabilecek en iyi şeyi yapıp suspend etmişler.
  • SW Battlefront'da durumlar nedir? BF'i tamamladık
  • quote:

Orijinalden alıntı: microgenius

Arkadaşlar merhaba, oyunun sadece premium'u ₩13,860'a satılıyor kore vpn'i ile girince, bu da 48TL gibi bir rakam oluyor bizim parayla. Almak isteyen varsa fiyat uygun gibi, ben alıp denedim hiçbir sıkıntı yok.
    Hola ile bende aldım az önce teşekkür ederim haber verdiğiniz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _numlock_ -- 8 Kasım 2017; 13:25:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Originde black friday indirim günleri başlamış.Daha önceki indirimden yararlanamayan arkadaşlardan almak isteyen olur belki.
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    valla proceed with caution derim çünkü aynı methodla fifa17 almak isteyenlerin hesapları patladı. ama bf1 için güzel işliyor bu yöntem bildiğim kadarıyla.
  • Hola ile denedim premium alamıyorum şu anda koreden, alabilen var mı?

Hata bu:

• 21 inde kore origin den satın aldım dün para iadesi yapılmış.Şimdi euro ile satın almama izin vermiyor ve oyunlara da giremiyorum bf4 online olmuyor
  • senolbg S kullanıcısına yanıt
    Sanırım hesabınız kapatılmış. Ya eposta gönderip cevabı bekleyin ya da direkt canlı destekle iletişime geçin.

Şu sayfadan giriş yapınca banned/suspended mesajı çıkıyor bu durumda.

https://help.ea.com/en/contact-us/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Kasım 2017; 15:18:28 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.