Şimdi Ara

En Temiz LG G5 H860 Garanti Kutu FULL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
LG Model #Diğerleri Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 En Temiz LG G5 H860 Garanti Kutu FULL
    TR'nin en temizi olabilir. Hiç serivise gitmemiş orjinal 5+ ay daha garantisi devam ediyor.

Telefon çift hatlıdır. 32 GB 4 GB ram ve 2000 GB SD card destekler.

Jelatinleri bile üzerinde kutu fatura kulaklık şarj aleti hepsi mevcut eksik yok. Kulaklık hiç kullanılmadı.

En ufak çizik vuruk yok kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanılmamış sıfırdan farkı yoktur.

200 TL'ye yakın ekstrası vardır CAM plus, Spigen kılıf, Yedek spigen ekran koruyucu vs.

Snapdragon 820 işlemcisi var 150k-160k Antutu puan var çok hızlı bir telefon kamerası zaten anlatılmaz yaşanır..

Satma nedenim LG V30+ alacağım.

Ankara içi elden veya havale sonrası tüm Türkiye'ye kargolarım. (Kargo benden)

Fiyatı düşürdüm acil olduğundan fiyat son.

Not: 2000-3000 TL'lik orta seviye telefonların işlemcisi ve kamerası bunun kadar iyi değil

Sorularınız varsa mesaj atın hızlıca cevaplarımEn Temiz LG G5 H860 Garanti Kutu FULL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 999 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 25 Eylül 2019 Satıldığı Şehir : Ankara, Yenimahalle Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• general96 G kullanıcısına yanıt
    Ürünümü ortalıkta tanıtım için kimin kullandığı belli olmayan tehşir ürünlerle karşılaştırmayınız. Üstelik o ürün ne olduğu belirsiz firma tarafından 12 ay garanti veriliyor. Ürünümün arkasındayım fiyatın makul olduğunu düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.