Şimdi Ara

En Sonunda Sistemi Topladım ! (Teşekkürler) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ResVR

Hayırlı olsun güle güle kullanın

güzel tercihler

Teşekkürler
  • ram leri bir kontrol et. genelde mavi ekran ram. kaynaklı oluyor. sistemini gule. gule kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

ram leri bir kontrol et. genelde mavi ekran ram. kaynaklı oluyor. sistemini gule. gule kullan.

Teşekkürler

Ramleri memtest ile test etmeye çalıştım ama ''2000 mbdan sonrasını test edilemez'' gibi bir hata verdi.Galiba pro versiyonunu falan almak gerekiyor.Onun haricinde bir dvd rom'um var ama daha önceki bilgisayarımda sorun çıkarmıştı ve bende sorunun kaynağı dvd rom olabilir diye düşünüp dün çıkarmıştım.Şu ana kadar mavi ekran almadım ama belli de olmaz tabi
  • Henüz mavi ekran almadım ama '' Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu '' hatasını almaktayım.Oyunlarda falan bir sıkıntı olmasada internette gezerken ara sıra bu hatanın çıkması insanı gıcık ediyor
  • Ramleri test ettim.Sorun yok.Mavi ekran hatası da almıyorum.

werfault.exe hatası
    sürücü uyumsuz olduğu için devre dışı bırakıldı hatası
    Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu hatası

Şu an başka bir problem yok.Battlefield 3 ü yükledim ve 1440x900 ultra ayarlarda 55-65 fps de geziyor ama anlık olarak 35 fpsyi de gördüğüm olmadı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zwanzig -- 31 Aralık 2012; 15:00:31 >
  • Windows güncellemeyi açtım.Şu an tek sorun ''Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu'' hatası başka derdim yok.Neyseki bu hatada oyunlarda değilde internette gezerken falan geliyor.Zaten baya bir azaldı
  • Hersey biryana konuyu o kadar sevinc dolu acmissin ki ben alsam anca bu kadar sevinirdim emin ol

Bu arada montaji yaparken zorlanacagini dusunmuyorum. Belki islemciyo takarken....

Ben genelde kablolarin baglanti yerlerinde zorlaniyorum :) ufak bi tavsiye. Hangi kabloyu anakartin neresine baglayacagini anakartin kullanim klavuzundan bak. Ben bakmadan yapmaya calismistim olmamisti becerememistim

Umarim beklentilerini karsilar pc nin performansi gule gule kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yorumunuz için teşekkürler.Ramlerden birinin üretim hatalı çıkması tüm moralimi bozmuştu.Çünkü hangi parçanın arızalı olduğunu bir türlü anlayamamıştım.Fakat şuan kafam rahat en azından problemin kaynağını biliyorum.Zaten beklentilerimi de fazlasıyla karşıladı.Hatta bazen fazla bile geliyor.
    @Sofiman
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.