Şimdi Ara

En Sonunda Bitti ama.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bendeki soru Gigabyte 890 Ud3h 'ın patriot 1333mhz CL9 ramlerle uyum sağlayamamasındandı, ramleri ocz platinum'la değiştirdiğimde bu mouse tıkanmaları ortadan kalktı... ram anakart uyum sorunu olabilir nedeni seninkinin de..
  • Benim anlamadığım olur olmaz takılıyo. Bazen takılmıyor. Bu ram olayı sinir bozucu sunları onboard yapsalar ya ne güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serrhat_tan23

Benim anlamadığım olur olmaz takılıyo. Bazen takılmıyor. Bu ram olayı sinir bozucu sunları onboard yapsalar ya ne güzel olur.

sen bi de bana sor... sistemi yeni toplamışım renderı bırak daha mouse 'ı kımıldatamıyorum.. takılıyor... sistemi söküp az kalsın vatandakilere monte edecektim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

quote:

Orijinalden alıntı: Serrhat_tan23

Benim anlamadığım olur olmaz takılıyo. Bazen takılmıyor. Bu ram olayı sinir bozucu sunları onboard yapsalar ya ne güzel olur.

sen bi de bana sor... sistemi yeni toplamışım renderı bırak daha mouse 'ı kımıldatamıyorum.. takılıyor... sistemi söküp az kalsın vatandakilere monte edecektim

Ben her bi parçayı ayrı yerden aldım. Montaj zahmetli olur :D
  •  En Sonunda Bitti ama..

boyle yaptım. 7-7-7-20 yaptım. Voltaja dokunmadım(1.50) Biostan Expert i seçince açıldı ayarlar. Doğru yapmış mıyım.
  • Arkadaşlar yardım lütfen sorun hala devam ediyor. Olur olmaz yerde fare takılarak hareket ediyor sonra normal oluyor. Harddiski ve ramleri hirens le test ettim hata cıkmadı. Ekran kartından ya da bios ayarlarından olabilir mi? Ne yapmam gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.