Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
98.811
Cevap
582
Favori
3.875.834
Tıklama
Giriş
    600 Mesaj

8/10
    |
    |

İzlediğim en enteresan filmlerden biriydi ve açıkçası beğendim. :)

7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 30 Ağustos 2014; 0:36:24 >
    |
    |
    The Amazing Spider-Man 2 10 / 6.5 eski serileri arar olduk

|
    |
    |
    |

Rope - Alfred Hitchcock

Aynı evde yaşayan iki parlak üniversite öğrencisi Philip ve Brandon 'kusursuz cinayet'in var olduğunu kanıtlamak ve böylece kendi zekalarını ispatlamak için eski sınıf arkadaşları David Kentley'i iple boğarak öldürürler.

7.6/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anders. -- 30 Ağustos 2014; 1:57:51 >
    |
    |

9/10

Türk sinemasının en önemli filmlerinden biri. Kenarda köşede kalmış adı çok duyulmamış bir yapım. Böyle bir film çekmek isterdim, yönetmenin ve filme emek veren herkesin yüreğine sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrei Tarkovsky -- 30 Ağustos 2014; 1:59:47 >
    |
    |
    “Ne olursa olsun bir meta olarak tüketilmek istenmeyen her türlü sanatın amacı, hiç şüphesiz kendine ve çevresine, hayatın ve insan varlığının amacını açıklamak, yani insanoğlunun gezegenimizdeki varoluş nedenini ve amacını göstermek olmalıdır. Hatta belki de hiç açıklamaya bile kalkmadan onları bu soruyla karşı karşıya bırakmalıdır.”-Andrei Tarkovsky-
  • Yüzbaşı
    588 Mesaj
    Revolver

10/10

Mutis kurgu ve oyunculuklar. Dusundurur tavsiye ederm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Uzun zamandır böyle eğlenceli bir film izlememiştim. Sonu da bir o kadar dramatik biten bir film.
    Oyunculuklar hele ki Jack Nicholson döktürmüş. Ki zaten film, 9 dalda Oscar'a aday gösterilip 5 dalda ödül kazanmış. Bu dallardan biri de 'en iyi erkek oyuncu'

Velhasıl, film ilk 10'uma girdi. Eski bir film diye izlememezlik yapanlar varsa torrentten hd versiyonunu indirebilir.

8.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekmek arası sakız -- 30 Ağustos 2014; 3:40:44 >
    |
    |

Seyrettiğim en kötü Godzilla filmi, hatta uzun zamandır izlediğim en saçma felaket filmi... Roland Emmerich'in 1998 Godzilla'sı nerde bu nerde, boşa zaman harcamayın derim aman!

Not: Mobilim, imdb linki koyamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 30 Ağustos 2014; 6:32:18 >
    |
    |

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |
  • Yüzbaşı
    708 Mesaj

basketçilerin klasik zafer kazanma hikayesi gene hackman için izlenir.

7
    |
    |

8/10

8.5/10
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

The Amazing Spider-Man!
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 12 saat 53 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

10/8.8
    |
    |
    AMD Ryzen 9 3900X | MSI TOMAHAWK MAX | EVGA GeForce RTX2080Ti XC GAMING 11GB GDDR6 352Bit | Crucial 32GB Ballistix Sport CL15 | Corsair MP510 960GB 3480MB/3000MB NVMe M.2 SSD | Samsung 860 EVO 500GB SSD | Cooler Master H500 | Thermaltake Water 3.0 240 ARGB Sync Edition Sıvı Soğutma | Seasonic Focus Plus 850W 80+ Gold | Logitech G513 Carbon Klavye | SteelSeries Sensei Ten TrueMove Pro Mouse | SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition)
  • Yarbay
    11761 Mesaj
    Non-Stop 2014 10 / 6.5 Aksiyonu bol oyuncuların performansı güzel boş vakitte keyif almak için izlenebilir

|
    |
    The Amazing Spider-Man 2

5/10
    |
    |
  • Binbaşı
    1067 Mesaj

9/10
    |
    |

ryan gosling oynadığı her filmde böyle. (9 filmini izledim hepsinde öyle) bence filmi güzel yapanda onun ağır cool hareketleri. gerçektede böyle ağır biri olduğunu ve utangaç olduğunu söylüyor.

hatta zorla şarkı söyletmişler şu sahnenin yayınlanmaması için çok uğraşmış.

edit : drive filmine gelince filmin şu müziği çok iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lachowski -- 30 Ağustos 2014; 17:26:27 >
    |
    |
    [A]narchy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4472 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytı Bozan Stoper

ryan gosling oynadığı her filmde böyle. (9 filmini izledim hepsinde öyle) bence filmi güzel yapanda onun ağır cool hareketleri. gerçektede böyle ağır biri olduğunu ve utangaç olduğunu söylüyor.

hatta zorla şarkı söyletmişler şu sahnenin yayınlanmaması için çok uğraşmış.

edit : drive filmine gelince filmin şu müziği çok iyiydi.

ağırlık bu filme yakışmamış hocam işte yada ben aksiyon filmi diye izledim öyle oldu çoğu filmde böyle ağır karakterler sonlara doğru açılırlar ya bu arkadaş son dkya kadar ağırlığını koruduğu için yeter ulen diyesin geliyor işte
    |
    |

If you have real paradise for gangsters, see ya there

• Binbaşı
    1772 Mesaj

güzel olmuş 7/10

It Happened One Night - Frank Capra

It Happened One Night, yapıldığı tarihten itibaren bir çok taklidi çekilen bir film. Şu an klişe dediğimiz çoğu şey filmde var fakat 1934'de izlemiş gibi düşünmek lazım.

7.8/10
    |
    |
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.