Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41364137413841394140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evil Dead II 6/10

• 5/10
    İzlenecek gibi değil...

• Film başlarda biraz sıksa da, bir 15 dakika sonra kıvama geliyor. Aksiyon dozajı güzel. Dediğim gibi ilk 15 dakika dışında sıkmıyor. Filmin bütçesi konusunda tam birşey bulamadım bazı yerlerde 300 Milyon $ yazıyor, boxoffice'de ise 250 Milyon $. Eğer 300M ise zarar ettiğine üzüldüm, ama 250M ise bu sefer de fazla kar getirmemsine üzüldüm Söylendiği gibi kötü bir film değil. Gayet keyif aldım, belki de fantastik tutkumdan kaynaklıdır. Lynn Collins hatrına +1 daha ekleyerekten puanımı veriyorum

7.5/10

• Tokyo Monogatari - Yosujiro Ozu

Aile içi iletişimsizlik, modern hayatın bu iletişimsizlikteki etkileri üzerine kült olmuş bir uzakdoğu filmi. Koreeda'nın Aruitemo Aruitemo'suna benzettim, konu olarak hemen hemen aynılar Koreeda Ozu'nun bu filminden etkilenmiş belliki. Konu haricinde iki filmde de bir doktor oğul ve ölmüş bir oğul var.

8/10
  • city of god izledim az daha önce bitti. İzlemeyenlere tavsiye ederim,60 ve 70ler brezilyasının acımasızlığını güzel işlemişler zaten gerçek hikaye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

güzel olmuş 7/10

Aynen çok güzeldi.

8/10
  • Her (2013)

Film çok güzeldi, ilişkilere farklı bir bakış açısı getiriyor yine de puanı biraz fazla kaçmış.

• Dizisi gibi süper olmuş.
  • Bu İşte Bir Yalnızlık Var (2013)

6/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orange20 -- 1 Eylül 2014; 1:17:03 >

• The Kid --- 8.5-9/10

duygulara şarlodan iyi hitap edebilen biri daha zor gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Filmadamı -- 1 Eylül 2014; 1:23:51 >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

7/10

• Direk Pulp Fiction'dan çalınmış çok fazla sahne var. Ayrıca şiddete ahlaki amaç yükleyen filmler dandik çocuk masallarına benziyor, bu da onlardan biri.

5/10
  • 9/10

• La strada - Federico Fellini

7.5/10

• 7.5/10 Full Metal Jacket ı daha çok beğenmiştim
  • Vozvrashchenie - Andrey Zvyagintsev

Çok güzel görüntüleri ve üzerine düşündükçe farklı anlamlar çıkarılabilecek bir senaryosu vardı, boş bir gizem-gerilim filmi değil yani. Yönetmenin de ilk filmiymiş. İlk film için oldukça iyiydi, yönetmenin tarzını da beğendim.

8-8.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 1 Eylül 2014; 17:52:46 >
  • Ölü Ozanlar Derneği

9,5 / 10

Tek kelimeyle muhteşem. Robin Williams tam döktürmüş. Kitabı gibi filmi de gözlerimi doldurmayı başardı. Duygusallığı en iyi başaran film bana göre. Filmin içindeki harika mesajlardan bahsetmeye bile gerek yok.
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

7/10

Aslında çok iyi bir film değil ama insan sonunda ne olacak diye bekletiyor.

• Touch of Evil - Orson Welles

Meksika'da narkotik şubede görevli olan Miguel Vargas ve karısı balayı için yoldadırlar. Bu sırada yoldaki başka bir araba patlar ve içindekiler ölür. Vargas patlayıcının içinde Amerikan yağı olduğunu keşfeder ve olayı soruşturmayı üstlenir ve bitmeyen balayı böylece başlar.

7/10
  • 
Sayfa: önceki 41364137413841394140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.