Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
100.663
Cevap
615
Favori
4.049.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41374138413941404141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

7/10

Yönetmek bizim yaptığımız bu abartıya kaçmıyoruz elimizden gelen bu vermek istediğimiz bu demiş resmen. 1 saniye bile sıkmayan geçiş sahnesi olmayan tamamen konu üzerine odaklanması ayrı bir artı aldı.

• 9.8/10 Godfather ile birlikte izlediğim en iyi filmdi.
  • Turtles Can Fly - Bahman Ghobadi

Mukemmel...

9-9.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 2 Eylül 2014; 2:38:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

Turtles Can Fly - Bahman Ghobadi

Mukemmel...

9-9.5/10

Hala izlemeyen varsa mutlaka izlesin diyorum.
  • 8.6/10

8.3/10

8.7/10

Bu 3 başyapıt arasında en beğendiğim genel görüşün aksine İyi,Kötü,Çirkin değil Birkaç Dolar İçin(For a Few Dollars More ) oldu.Sonuç olarak 3 ü de çok iyiydi.
    Not: Clint Eastwood un gençliği daha bir başka .

• Alfred Hitchcock'ın tek mekanda çekilmiş James Stewart ve Grace Kelly gibi iki başarılı oyuncuyu içinde barındırdığı film. 7.5 / 10

• Niki Lauda ve James Hunt'ın arasındaki rekabeti ve dostluğu anlatan, önemli dersler çıkarılacak bir biyografi filmi. Kaçırmayın derim 8.5 / 10

• 6/10

• 9/10

• Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole 6/10
  • 8/10

• 10/10

• bölümüm gereği matematik ve fizikle haşır neşirim. akademik konulu film arıyordum. en sevdiğim aktris olan jennifer connelly'nin filmi diye izlemeye karar verdim. ölü ozanlar derneğinden beri bir filmin sonu beni böyle etkilememişti.

8.5/10

• 8/10

• 10/10
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

7/10

• 8,8/10

Harika bir gizem,tüylerimin diken diken olduğu sahneler de oldu.Gizem,polisiye,katil kim? tarzı filmler seviyorsanız tam size göre.Üstelik gerçek bir hikaye.

• Orjinal ve gerçekten güzel bir senaryo, Toshirô Mifune'nin harika oyunculuğu, ve filmin hiç bir yerinde sıkmaması... Gerçekten güzel bir film herkese tavsiye ederim. 81/100

• 5/10

aybakh21: Sergio Leone'nin dolar üçlemesinin ilk filminin senaryosu Yojinbo'dan birebir kopya fark ettin mi ? Üstte o filmlere de yorum yapmışsın o yüzden sordum. Hatta Kurosawa bu yüzden Leone'ye dava açıp kazanmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 3 Eylül 2014; 3:13:32 >
  • Bence çok kötüydü. Oyunculara para vermekten prodüksiyona para ayıramamışlar.

Filmin bütün aksiyonu yıkılmak üzere olan bir binada geçiyor. Resmen "ulan bina zaten yıkılacak boşa gitmesin bi film çekelim" denmiş gibi.
  • 
Sayfa: önceki 41374138413941404141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.