Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (3412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34103411341234133414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

9/10
    harika bir film ya uzun zamandır böyle bir film izlememiştim ya kopardı beni

Halı odayı gerçekten dolu gösteriyor idi

+1 Elemanın dudeee diyişi bir harika dostum

• Silenced / Do-ga-ni / Sessizlik (2011)

http://www.imdb.com/title/tt2070649/

Silenced yaşanmış bir hikayeden uyarlanmıştır...Ben filmden çok etkilendim.Dünyada malesef böyle şerefsizler elini kolunu sallaya sallaya dolanıyor.Yaptıkları da yanlarına hep kâr kalıyor.Bu savunmasız çocuklara yapılan insanlık dışı hareketleri hiçbir kanun,hiçbir kural açıklayamaz.Bunlar işitme engelli çocuklar.Üstelik çoğu yetim ve kimsesiz...Nerde bu adalet ? demeyin sakın.Adalet diye birşey yok.

İçimdeki Yangın/Incendies , İhtiyar Delikanlı/Oldboy ve Bir Amerikan Suçu/An American Crime gibi kan donduran cinsten,çarpıcı filmlerden birisiydi...

Güney Kore klasiği.

8.5/10
     En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

• quote:

Orijinalden alıntı: sefalonely

Muhteşem paylaşım yapmışsın dostum.Varlığından çok az kişinin haberdar olduğu bir başyapıttır bu film Herşeyiyle dört dörtlüktür.

Filmin adı Ömer Muhtar'dır...Çöl Aslanı / Lion of the Desert (1981) olarak da geçer.Yıllar önce,bir abimin tavsiyesi üzerine cd'sini alıp izlemiştik.En son ekrana öylece bakıp kaldığımızı hatırlıyorum.Duygusal anlamda aşmış bir film...

Başrolde ise Çağrı filminden Hz. Hamza rolüyle hatırladığımız Anthony Quinn vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony. Montana. -- 7 Haziran 2013; 2:51:27 >

• Çok karışık bir film, bittiğinde aklım allak bullak oldu. Sonra Ekşi'ye girdim, entry'leri okudum ve şu entry çok işime yaradı.
    İzleyecek olan arkadaşlara da tavsiyem film bittikten sonra şunu bi' okuyun:https://eksisozluk.com/entry/29936593
    Filmi anlamadan önce: 6/10, anladıktan sonra 8/10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murselsevim -- 7 Haziran 2013; 5:47:18 >
  • 9/10 Müthiş.

• Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi.

• 9/10
  • Batman (1989) 6.5/10
  • the blind side devise 8/10 Çok güzel bir film.Ben çok beğendim.İzlemenizi tavsiye ederim.
  • içinde yaşadığım deri- almodovar filmi...pek begenmedim ama ister istemez etkilendim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

9/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 7 Haziran 2013; 18:31:22 >

• 8.5

• Fazla söze gerek yok 9/10

• 8/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

Jagten 8/10 - Kreşteki yönetici kadına sinir oldum. bir olay ancak bu kadar kötü ve ahmakça yönetilebilir.

Bilmiyorum izlediniz mi, o kadın bana Compliance'daki restoran sahibi kadını hatırlattı, ben de aynı şekilde gıcık oldum.

Tip olarak da çok benziyorlar.

Jagten'deki kadın.

Compliance'daki kadın.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

Jagten 8/10 - Kreşteki yönetici kadına sinir oldum. bir olay ancak bu kadar kötü ve ahmakça yönetilebilir.

Bilmiyorum izlediniz mi, o kadın bana Compliance'daki restoran sahibi kadını hatırlattı, ben de aynı şekilde gıcık oldum.

Tip olarak da çok benziyorlar.

Jagten'deki kadın.

Compliance'daki kadın.

bana mı diyorsun, tabiki izledim dostum. ve evet sana kesinlikle katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Fazla söze gerek yok 9/10

O kadar iyi mi ?
  • The Call-Acil Çağrı:
    Tempolu bir gerilim filimi olmuş fena değildi. Hafta sonu akşamı için gayet ideal.
    6.5/10

• 9/10

• 7/10
  • 
Sayfa: önceki 34103411341234133414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.