Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (2219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: David Attenborough Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22172218221922202221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jokě

quote:

Orijinalden alıntı: Hircin-Ofkeli

Bir Zamanlar Anadoluda ilk zamanlarda IMDB TOP250 içine 23. sıradan giriş yapmış,şaşırdım doğrusu. Doğruluk payı varmıdır ? Tabi oy çoğunluğu sağlanamadığı için direk çıkmış listeden..Keşke kalsaydı yahu,harika olurdu.

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Bana biraz fake gibi geldi, gerçi pek de etkisi olmadı burada durmasının da
    Şu TOP 1000 voters yerli yersiz her filme oy vermese, bazı filmleri şişirmese çok iyi olacak, baya türk filmi göreceğiz oralarda.

Hocam diğer konuda dediğin gibiyse başka üyelik açıp birkaç günümüzü ayırsak önümüze gelen her filme oy versek giremez miyiz bu 1000 kişinin içine çok mu uğraş gerektirir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

quote:

quote:

Bir Zamanlar Anadoluda ilk zamanlarda IMDB TOP250 içine 23. sıradan giriş yapmış,şaşırdım doğrusu. Doğruluk payı varmıdır ? Tabi oy çoğunluğu sağlanamadığı için direk çıkmış listeden..Keşke kalsaydı yahu,harika olurdu.

Şu TOP 1000 voters yerli yersiz her filme oy vermese, bazı filmleri şişirmese çok iyi olacak, baya türk filmi göreceğiz oralarda.

Hocam diğer konuda dediğin gibiyse başka üyelik açıp birkaç günümüzü ayırsak önümüze gelen her filme oy versek giremez miyiz bu 1000 kişinin içine çok mu uğraş gerektirir?

Büyük ihtimal premium üyelerdir onlar, çok zor olur heralde.

• Wrong Turn 4 Bloody Beginnings

Wrong Turn bence türünün kaliteli örneklerinden biri. Filmin sürükleyiciliği ve ölümlerdeki ciddi görünüm filmi daha güzel kılıyordu. Başrol oyuncusunun zekasını kullanarak üç kardeşi alt etmesi güzel düşünülmüştü. İkinci ve üçüncü filmde ise maalesef biraz filmdeki ciddiyet havası kaçtı özellikle ölümlerde fanteziye çok kaçıldı. Filmdeki kardeşlerin vahşice öldürmesi normal ama daha ciddi bir yapıda olabilirdi.

Dördüncü filmde ise biraz daha toparlamışlar. İlk filmin kalitesinden uzak ama ikinci ile üçüncü filmdende iyi. Ölüm sahneleri ikinci ve üçüncü filme göre biraz daha toparlanmış. Film sürükleyici olmuş.

6/10

• Bir Zamanlar Anadolu'da 6/10 Ben o kadar güzel bulamadım filmi.Uzak filmi bence daha güzeldi.
  • The Man In The Iron Mask - 6/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

Az önce Tv8 de izledim. Tekrar 10/10

+1762873618732
  • quote:

quote:

quote:

ne olacak ki yapınca, filmin kalitesi mi artacak yüksek sıralara yükselince.
    film için demiyorum, izlemedim zaten.
    hem imdb listesinde olmayıp da harika olan çok film var.

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Unforgiven 8/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyut insan

quote:

quote:

quote:

ne olacak ki yapınca, filmin kalitesi mi artacak yüksek sıralara yükselince.
    film için demiyorum, izlemedim zaten.
    hem imdb listesinde olmayıp da harika olan çok film var.

Tamam işte bizim amacımız da bu zaten.Kaliteli olup da top250 listesine giremeyen filmleri orada GÖRMEK ve sıradanlığı bariz olan yani o listede olmaması gereken filmleri orada GÖRMEMEK..

Ben de imdb puanına göre filmin kalitesini ölçen sayın sinemaseverleri pek dikkate almam..Belki filmin kalitesi artmayacak,belki hiçbirşey değişmeyecek ama neden bir Türk filmini tutarlılığı açısından prestiji yüksek sayılan liste içerisinde görmeyelim ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony. Montana. -- 9 Ocak 2012; 17:50:06 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Orijinalden alıntı: Neymar Jr.

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Orijinalden alıntı: Neymar Jr.

Hayatımdan 2 saat çaldı ben wachtman dısında bu kadar aska bir filmde sıkılmamıstım sırf brad pitt için izledim ama o bile kurtaramadı filmi film ne anlatıyor ne yapmaya calıstı anlamadım belki final güzeldir dedim ama oda kurtarmadı vasattı kısacası nasıl en iyi filmler arasına girmıs anlamadm

2/10

kendi diyor anlamadım diye sonra gelmiş puan verme gafletinde bulunuyor

finalinide beğenmememişmiş gördüğüm en yaratıcı finallerden birisidir se7en ın finali adam gelmiş oda kurtaramadı vasattı diyor

sen git akasya durağı izle birader sana göre değil bu tarz filmler

sen anlat o zamn dostum anlayalım

şimdi şöyleki filmdeki katil eleman 7 ölümcül günaha göre cinayetler işliyor eğer hatırlarsan ilk kurban şişman ve tembel birisi idi mesela işte film boyunca kibir,kıskançlık gibi özellikleri ağır basan kişileri öldürüp toplamda 7 kurbana ulaşmak istiyor

brad pittin karısıda dahil 5 kişiyi öldürüyor

6. kişi kıskançlık huyuna sahip kendisi ki bunu brad pittin karısı ile olan birlikteliğini kıskanmasından anlıyoruz

brad pitt katili öldürünce 6. günahkarda ölmüş oluyor kalıyor 7. günahkar oda brad pitt ki onun günahıda öfke(karısının kafasını görünce dayanamayıp katili vurmasını hatırla) ama o ölmüyor katil onun için daha farklı bir ceza düşünmüş,karısının acısını çekmesini istiyor

kısaca bu sayede 7 günah tamamlanmış oluyor

olabildiğine açık anlatmaya çalıştım ve unutma bu film 95 yapımı ve usual suspects ile beraber ters köşe son ekolünü başlatan filmlerdendir tamam bende çok sevmedim bencede en fazla 7 puan alır imdb si abartıdır ama 2 puan nedir Allahın aşkına ya

Ters köşe (plot twist) sonu sinemaya ilk getiren Alfred Hitchcock'tur, unutma aman ha !
    Çok güzel açıklamışsın, gerçekten Fincher hayran kalınacak işler yapıyor.

harbiden ha kusura bakma üstad nasıl unuttum orayı ya

• 7.5/10

10/7

Star Wars Empire Strikes Back serinin ikinci filmi. yabancı bir siteden denk gelişe indirmiştim o da çıka çıka Türkçe dublaj çıktı dublaj da kötüydü altyazı ve dublajla izledim artık. zamanı için eğlenceli bir filmmiş ama ilk film daha iyiydi. Luke'un tipi de bu filmde kaymaya başlamış. Harrison ford'un tipi de bu filmde biraz daha oturmuş ilk filme göre. Harison Ford'daki durum ise tam tersi adam gençliğinde tipsizken yaşlandıkça yakışıklı hale gelmiş.

8/10

8/10
  • x men:origins

10/8
  • Buried (2010) 7/10 Klostrofobik birisi olarak izleyip izlememekte çok tereddüt etsemde Ryan Reynolds için izledim. Gerilim beklediğimden az olmasına rağmen film gerçekten iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

Çelik Yumruklar ~ Real Steel (2011)

Bence çok iyi bir filmdi en azından izlerken sıkılmayacağınız ve 2 saatim boşa gitti demeyeceğiniz aile ortamında izlenecek ne çok çocuksu nede çok ciddi , keyifli bir film.

Robot tasarımları ve dövüşleri vs çok yerindeydi , izleyin pişman olmazsınız...

7,5/10

Arkadaşın yorumunada katılmakla birlikte işte bu dediğim efektleriyle müzikleriyle bana göre harbi bir film 10/8

• [REC] - 8/10

Önceden değerlendirmesini yaptığım için tekrardan yapmayacağım ama filmi tekrar izlemek iyi geldi.2. filmi izlemeden önce bir tekrarını yapayım dedim. İzlerken gene gerildim, korku öğelerinin nerede çıkacağını bildiğimden dolayı korku olmadı bu sefer.

[REC]2 - 7/10,

İlk filmi kadar gerilim-korku öğesi yoktu ama olayların nasıl başladığını biraz öğrendik en azından. Film biraz ilk filmden para kazanınca hafiften Hollywood'a özenilmiş izlenimi uyandırdı bende. Özellikle oyunculukları beğendim gene ki bazı oyuncular daha amatör olmalarına rağmen çok iyi oynamışlar. Başroldeki muhabir ablamızın ilk film deneyimi ilk filmden sonra. Son 20 dakikadaki oyunculuğunu çok beğendim. 3. filmi bekliyorum. :)

Exam - 8.5/10

Oldukça başarılı bir yapımdı. Yanlış hatırlamıyorsam bu film de düşük bütçe ile çekilmişti o yüzden efekt-görsellik anlamında birşey beklemiyordum ki zaten o tarz bir film değil, tek mekanda geçiyor. Filmin ilk başlarında filmin nasıl ilerleyeceğini çok merak ediyordum ki yanımda izleyen 2 kişi de filmin başında sıkılıp gittiler (iyiki de gitmişler :)) ancak ilerleyişi olsun, ters köşeye yatırmaları olsun çok hoş bir film yapmış filmi. Son dakikaya kadar ne olacağını kestirmek pek mümkün değildi.

Buried - 7/10

Dün gece tek mekanda geçen filmlerden gideyim dedim de Exam'ın ardından Buried'i açtım. Forumda görmüştüm ve konusu ilgi çekici gelmişti. Exam'dan daha çok merak ediyordum filmin nasıl ilerleyeceğini ki sonradan anlaşıldı, film daha rahat aktı. Divxplanet'ten altyazı indirirken oradaki yorumlara bakayım demiştim biri sonunu yazmış, gören varsa buradan yorumlara bakmanızı tavsiye etmiyorum. Belki şaka olsun diye yazmıştır diye düşündüm ama şaka maksadıyla değilmiş. Sonunu bilmesem sonu kesinlikle daha heyecanlı olacaktı ki bildiğim halde gene heyecanlıydı merak ettim ama bilmesem büyük ihtimalle puanım biraz daha yüksek olacaktı. Ama filmden sonra klostrofobik olmuş olabilirim resmen daraldım filmi izlerken. :)

• quote:

7.5/10

ya bunun ismine bir ben mi takıldım?? acunun yaptığı çakma yarışmalar gibi olmuş sanki..
    daha orjinal isim bulunabilirdi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

7.5/10

ya bunun ismine bir ben mi takıldım?? acunun yaptığı çakma yarışmalar gibi olmuş sanki..
    daha orjinal isim bulunabilirdi bence

Klasik olsun istemiş demek ki adam hocam

• 
Sayfa: önceki 22172218221922202221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.