Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Andy Selva , Azumi , deadman92 Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz )
98.453
Cevap
578
Favori
3.848.800
Tıklama
Giriş
    2048 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Neymar Jr.

Hayatımdan 2 saat çaldı ben wachtman dısında bu kadar aska bir filmde sıkılmamıstım sırf brad pitt için izledim ama o bile kurtaramadı filmi film ne anlatıyor ne yapmaya calıstı anlamadım belki final güzeldir dedim ama oda kurtarmadı vasattı kısacası nasıl en iyi filmler arasına girmıs anlamadm

2/10

Filmi beğenmeyebilirsin, tarzın değildir, kimse birşey diyemez.
    Ama üzerinde konuşulan herhangi bir makaleyi, eleştriyi, tartışmayı okuyup dinlemeden de böyle bir yorum yapılmaz kardeşim.
    Benden sana tavsiye, dinle ya da dinleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokě -- 8 Ocak 2012; 20:05:05 >
    |
    |

• Yarbay
    8144 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Hayatımdan 2 saat çaldı ben wachtman dısında bu kadar aska bir filmde sıkılmamıstım sırf brad pitt için izledim ama o bile kurtaramadı filmi film ne anlatıyor ne yapmaya calıstı anlamadım belki final güzeldir dedim ama oda kurtarmadı vasattı kısacası nasıl en iyi filmler arasına girmıs anlamadm

2/10

kendi diyor anlamadım diye sonra gelmiş puan verme gafletinde bulunuyor

finalinide beğenmememişmiş gördüğüm en yaratıcı finallerden birisidir se7en ın finali adam gelmiş oda kurtaramadı vasattı diyor

sen git akasya durağı izle birader sana göre değil bu tarz filmler

sen anlat o zamn dostum anlayalım

şimdi şöyleki filmdeki katil eleman 7 ölümcül günaha göre cinayetler işliyor eğer hatırlarsan ilk kurban şişman ve tembel birisi idi mesela işte film boyunca kibir,kıskançlık gibi özellikleri ağır basan kişileri öldürüp toplamda 7 kurbana ulaşmak istiyor

brad pittin karısıda dahil 5 kişiyi öldürüyor

6. kişi kıskançlık huyuna sahip kendisi ki bunu brad pittin karısı ile olan birlikteliğini kıskanmasından anlıyoruz

brad pitt katili öldürünce 6. günahkarda ölmüş oluyor kalıyor 7. günahkar oda brad pitt ki onun günahıda öfke(karısının kafasını görünce dayanamayıp katili vurmasını hatırla) ama o ölmüyor katil onun için daha farklı bir ceza düşünmüş,karısının acısını çekmesini istiyor

kısaca bu sayede 7 günah tamamlanmış oluyor

olabildiğine açık anlatmaya çalıştım ve unutma bu film 95 yapımı ve usual suspects ile beraber ters köşe son ekolünü başlatan filmlerdendir tamam bende çok sevmedim bencede en fazla 7 puan alır imdb si abartıdır ama 2 puan nedir Allahın aşkına ya

• Yarbay
    2114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: :::Pesimist:::

quote:

2/10

1995 olmasına vermek lazım biraz ama 2'de verilmez hocam ayıptır Brad ile Morgan'ın hatrına 6'yı geçer bence

1995 olmasına vermek lazım biraz derken? Böyle bir film yeni girse vizyona rahat rahat 8+ bir puan alır böyle harika filme 2 puan ne demektir yahu
    |
    |

• Yüzbaşı
    591 Mesaj

Korku Kapanı 4
    9/10
    |
    |
    The Man in the Iron Mask - 6/10
    |
    |

Hunger (2009)

IMDb 5.1

Film genel itibariyle güzel gerilimli gidiyor başlangıç olarak sonra tiksinmenizi sağlayacak bazı kareler göze takılıyor 2008 de başka karakterlerle oynanmış bir filmi daha varmış oda 7.8 sanırım bu filmde bu sahneleri izledikten sonra yakın zamanda izlemem herhalde. IMDb deki düşüşte bundan kaynaklı olsa gerek. Tabi ne filmler var bu sönük kalır yanında ama yinede.. Yorumum izlenebilir. Filmin psikopatlığına verdiğim puan

7.5/10

Moneyball (2011)

IMDb 7,8/10

Brad Pitt’in başrol oynadığı 2011 sezonun diğer bir iddialı filmi film beyzbol sporu konulu olmakla birlikte beyzbolla içli dışlı olmasanızda sizi içine çekebilen bir film yer yer üzüntü yer yer sevinçle başarılı bir yapıt ortaya konmuş. Elbet çoğumuz Brad Pitt’in oyunculuğunu biliyoruz bunun yanında Johan Hill çok iyi iş çıkarmış.

8/10
    |
    |

• Binbaşı
    1352 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -JuDgE-

real steel için verilen +7 puanları gördükçe şaşkınlığımı artık gizliyemedim.Tamam saygı duyuyorum fikrinize ama arkadaşlar DALGA MI GEÇİYORSUNUZ????

Annesini yeni kaybetmiş çoçuğun 0 psikolojisi - serseri babadan bir anda can baba - klişeleeeeler de klişeeeleeeer- hatalarda hatalaaaaaaaar- benim puanım sırf evangeline lilly hatrına ve çocuğun güzel performansına 5/10 hiç işlenmemiş bir senaryo diyebilirimç

benim ayrı bir sorum vardı.Arşivimde 1020 tane film var.%90 civarı dvdrip , 1080p ve 720 p ler de var tabi.Ayrıca 44 tane full dizi var ( 3 tb hdd) sizce ne kadar bir fiyat biçmeliyim bu hard diske?

teşekkürler

7 veriyorum bende. Klişeler, sıfır psikolojili çocuk ve bi anda can baba kesilen adam beni gayet eğlendirdi, hatta yeri geldi hüzünlendirdi.
    |
    |

PSN:Winters1905

• Emekli Yönetici
    27994 Mesaj

9.5 / 10

İlk defa bir filmde bu kadar çok ağladım.
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X [email protected] || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
  • Emekli Yönetici
    8008 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Simetromanyak

Korku Kapanı 4
    9/10

Hocam önceki filmler nasıldı ?

I LOVE THIS GAME
  • Yarbay
    3776 Mesaj
    Bir film arıyorum ismi bi türlü aklıma gelmedi
    zenci hapisanesi vardı orada bir eleman vardı gerizekalı gibi ama iyi beyzbol oynuyordu.Atıcıydı galiba buna yardım eden arkadaşları vardı sonra lige bile çıkıyordu hapisane müdürünün kızını hamile bırakıyordu falan.Hatta yardım eden elemanlar kaçıyordu hapisaneden sonra
    |
    |

Bir Zamanlar Anadolu'da=> 9/10
    Nuri Bilge Ceylan kendini gerçekten geliştirmiş.Uzak ve Üç Maymun dan sonra gerçekten doyurucu bir yapım daha ortaya koymuş.Muhakkak bu senenin en önemli filmlerinde biri.Tadına doyum olmaz Anadolu manzaraları,samimi ve doğal oyunculuklar,insanları düşünceye sevkeden metaforlar vb. hepsi harikaydı.Hele o her gün karşılaştığımız ama filmlerde görünce yüzümüzde bir tebessüm uyandıran diyalogların kullanımı değişik bir tat katıyor filme.NBC filmleri gibi müzik kullanılmayan yapımlarda ağlamak veya duygulanmak kolay değildir ama NBC doğadaki herhangi bir ses ile bir karakterin sert ve tok sesini harmanlayıp adeta bir müzik yaratıyor.Ve bundan önce izlediğim iki filmindeki gibi beni kendisine hayran bırakmayı başarıyor.Ne diyelim üstad umarız daha iyilerini yaparsın.

"Şimdi sıkılırsın edersin de, bir gün gelir belki burda yaşadığın şeyler hoşuna bile gidebilir.Çoluk çocuk sahibi olunca anlatacak bir hikayen olur fena mı?Bir zamanlar Anadolu'da dersin, ücra bir yerde görev yaparken işte böyle böyle bir gece yaşamıştık dersin.Anlatırsın yani ne bileyim.Masal gibi..."
    Bu sözlerin geçtiği diyalog ve Ahmet Mümtaz Taylan ın yüzüne yapılan yakın plan çekim gözlerimi yaşartmaya yetti.

Sonuç olarak izleyin beyler dünya bu adamı konuşuyor ama biz hala doğru dürüst filmlerinin isimlerini bile bilmiyoruz.Bazı kişilerin değerini de zamanında bilelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dönüşüm -- 8 Ocak 2012; 23:10:59 >

• Yüzbaşı
    591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

quote:

Korku Kapanı 4
    9/10

Dostum önceki filmlerde çok iyiydi.Korku kapanı serisini izlemeden 4. filmden bir şey anlamazsın.Gerilim,korku,aksiyon dolu bir seri.Tavsiye ederim

7/10
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

2/10

kendi diyor anlamadım diye sonra gelmiş puan verme gafletinde bulunuyor

finalinide beğenmememişmiş gördüğüm en yaratıcı finallerden birisidir se7en ın finali adam gelmiş oda kurtaramadı vasattı diyor

sen git akasya durağı izle birader sana göre değil bu tarz filmler

sen anlat o zamn dostum anlayalım

zaten bıraz anlasan bu ısten b.pıtt ıcın degıl de m.freeman ıcın ızlemen gerekırdı saygılar..
    |
    |

• Binbaşı
    1268 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Korku Kapanı 4
    9/10

Dostum önceki filmlerde çok iyiydi.Korku kapanı serisini izlemeden 4. filmden bir şey anlamazsın.Gerilim,korku,aksiyon dolu bir seri.Tavsiye ederim

bu 4. fılm serının en basıt en berbat fılmıdır eskı fılmler bundan cok cok daha ıyıydı bu fılme gore, bu tarzda tepenın gozlerı daha basarılıdır benım gorusum daha bı heycanlı zaten wt4 berbat bı fılm olmus eskılerıne gore gercekten
    |
    |

• Yüzbaşı
    961 Mesaj
    Az önce Tv8 de izledim. Tekrar 10/10

• 7/10
    |
    |

quote:

quote:

Korku Kapanı 4
    9/10

O yüzden sordum hocam zaten 4. filmi izlesek diğerlerini izlemeden bir şeye yaramaz elbet Teşekkürler
    |
    |

I LOVE THIS GAME

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    13 Not
    quote:

2/10

Yani Forrest Gump dersin anlarım, A Beautiful Mind'ı anlarım. Usual Suspects'i anlarım. Hatta The Green Mile'ı bile anlarım da bunu anlamam arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

蘇科|烈火國
    我的荣誉, 我的宝座, 我的国家. 将全部失去.
    群雄四分:
    水善|土強|火烈|气和

Z170A GAMING M9 ACK, i7-6700K 4.6GHz, H115i, Ripjaws V 32GB 3200/14, GTX 1080 Hybrid, SuperNOVA P2 650W, Define R5, 960 EVO 1TB, 850 EVO 500GB, T3 2TB, PG279Q ROG Swift, G810, Kone Pure Military, Z-5500.

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.