Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (2217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
100.663
Cevap
615
Favori
4.049.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22152216221722182219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -JuDgE-

real steel için verilen +7 puanları gördükçe şaşkınlığımı artık gizliyemedim.Tamam saygı duyuyorum fikrinize ama arkadaşlar DALGA MI GEÇİYORSUNUZ????

Annesini yeni kaybetmiş çoçuğun 0 psikolojisi - serseri babadan bir anda can baba - klişeleeeeler de klişeeeleeeer- hatalarda hatalaaaaaaaar- benim puanım sırf evangeline lilly hatrına ve çocuğun güzel performansına 5/10 hiç işlenmemiş bir senaryo diyebilirimç

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

benim ayrı bir sorum vardı.Arşivimde 1020 tane film var.%90 civarı dvdrip , 1080p ve 720 p ler de var tabi.Ayrıca 44 tane full dizi var ( 3 tb hdd) sizce ne kadar bir fiyat biçmeliyim bu hard diske?

teşekkürler

7 veriyorum bende. Klişeler, sıfır psikolojili çocuk ve bi anda can baba kesilen adam beni gayet eğlendirdi, hatta yeri geldi hüzünlendirdi.

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

9.5 / 10

İlk defa bir filmde bu kadar çok ağladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simetromanyak

Korku Kapanı 4
    9/10

Hocam önceki filmler nasıldı ?
  • Bir film arıyorum ismi bi türlü aklıma gelmedi
    zenci hapisanesi vardı orada bir eleman vardı gerizekalı gibi ama iyi beyzbol oynuyordu.Atıcıydı galiba buna yardım eden arkadaşları vardı sonra lige bile çıkıyordu hapisane müdürünün kızını hamile bırakıyordu falan.Hatta yardım eden elemanlar kaçıyordu hapisaneden sonra

Bir Zamanlar Anadolu'da=> 9/10
    Nuri Bilge Ceylan kendini gerçekten geliştirmiş.Uzak ve Üç Maymun dan sonra gerçekten doyurucu bir yapım daha ortaya koymuş.Muhakkak bu senenin en önemli filmlerinde biri.Tadına doyum olmaz Anadolu manzaraları,samimi ve doğal oyunculuklar,insanları düşünceye sevkeden metaforlar vb. hepsi harikaydı.Hele o her gün karşılaştığımız ama filmlerde görünce yüzümüzde bir tebessüm uyandıran diyalogların kullanımı değişik bir tat katıyor filme.NBC filmleri gibi müzik kullanılmayan yapımlarda ağlamak veya duygulanmak kolay değildir ama NBC doğadaki herhangi bir ses ile bir karakterin sert ve tok sesini harmanlayıp adeta bir müzik yaratıyor.Ve bundan önce izlediğim iki filmindeki gibi beni kendisine hayran bırakmayı başarıyor.Ne diyelim üstad umarız daha iyilerini yaparsın.

"Şimdi sıkılırsın edersin de, bir gün gelir belki burda yaşadığın şeyler hoşuna bile gidebilir.Çoluk çocuk sahibi olunca anlatacak bir hikayen olur fena mı?Bir zamanlar Anadolu'da dersin, ücra bir yerde görev yaparken işte böyle böyle bir gece yaşamıştık dersin.Anlatırsın yani ne bileyim.Masal gibi..."
    Bu sözlerin geçtiği diyalog ve Ahmet Mümtaz Taylan ın yüzüne yapılan yakın plan çekim gözlerimi yaşartmaya yetti.

Sonuç olarak izleyin beyler dünya bu adamı konuşuyor ama biz hala doğru dürüst filmlerinin isimlerini bile bilmiyoruz.Bazı kişilerin değerini de zamanında bilelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theo Angelopoulos -- 8 Ocak 2012; 23:10:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

quote:

Korku Kapanı 4
    9/10

Dostum önceki filmlerde çok iyiydi.Korku kapanı serisini izlemeden 4. filmden bir şey anlamazsın.Gerilim,korku,aksiyon dolu bir seri.Tavsiye ederim

7/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neymar Jr.

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Hayatımdan 2 saat çaldı ben wachtman dısında bu kadar aska bir filmde sıkılmamıstım sırf brad pitt için izledim ama o bile kurtaramadı filmi film ne anlatıyor ne yapmaya calıstı anlamadım belki final güzeldir dedim ama oda kurtarmadı vasattı kısacası nasıl en iyi filmler arasına girmıs anlamadm

2/10

kendi diyor anlamadım diye sonra gelmiş puan verme gafletinde bulunuyor

finalinide beğenmememişmiş gördüğüm en yaratıcı finallerden birisidir se7en ın finali adam gelmiş oda kurtaramadı vasattı diyor

sen git akasya durağı izle birader sana göre değil bu tarz filmler

sen anlat o zamn dostum anlayalım

zaten bıraz anlasan bu ısten b.pıtt ıcın degıl de m.freeman ıcın ızlemen gerekırdı saygılar..

• quote:

quote:

quote:

Korku Kapanı 4
    9/10

Dostum önceki filmlerde çok iyiydi.Korku kapanı serisini izlemeden 4. filmden bir şey anlamazsın.Gerilim,korku,aksiyon dolu bir seri.Tavsiye ederim

bu 4. fılm serının en basıt en berbat fılmıdır eskı fılmler bundan cok cok daha ıyıydı bu fılme gore, bu tarzda tepenın gozlerı daha basarılıdır benım gorusum daha bı heycanlı zaten wt4 berbat bı fılm olmus eskılerıne gore gercekten

• Az önce Tv8 de izledim. Tekrar 10/10

7/10
  • quote:

quote:

quote:

Korku Kapanı 4
    9/10

O yüzden sordum hocam zaten 4. filmi izlesek diğerlerini izlemeden bir şeye yaramaz elbet Teşekkürler

• quote:

Hayatımdan 2 saat çaldı ben wachtman dısında bu kadar aska bir filmde sıkılmamıstım sırf brad pitt için izledim ama o bile kurtaramadı filmi film ne anlatıyor ne yapmaya calıstı anlamadım belki final güzeldir dedim ama oda kurtarmadı vasattı kısacası nasıl en iyi filmler arasına girmıs anlamadm

2/10

Yani Forrest Gump dersin anlarım, A Beautiful Mind'ı anlarım. Usual Suspects'i anlarım. Hatta The Green Mile'ı bile anlarım da bunu anlamam arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şampiyon / The Champ (1979) imdb: 6.2

Filmin şanını çok duymuştum ama yeni izleme fırsatı yakaladım.
    Muhteşem filmdi,başka ne diyebilirimki.Dövüş-boks tarzı filmleri sevenler bunu asla kaçırmasın dostlarım,kaçırmasın..

Notum: 8.5/10

Velet beni duygulandırdın gece gece..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony. Montana. -- 9 Ocak 2012; 0:32:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

2/10

Yani Forrest Gump dersin anlarım, A Beautiful Mind'ı anlarım. Usual Suspects'i anlarım. Hatta The Green Mile'ı bile anlarım da bunu anlamam arkadaş.

Aynen katılıyorum. Herkesin zevkine, rengine saygım var ama bu kadarına değil. Bu filme 2 puan verecek insan bir daha film izlemesin mümkünse.

8/10

5/10
  • Bir Zamanlar Anadolu´da 8/10

ilk başlarda insan biraz garipsiyor ama daha sonra gidişata alışıyorsunuz.

7/10

Cool Hand Luke (1967)

Dram ve komedi yüklü eğlenceli bir mahkumiyet filmi. 7.5/10

Trainspotting (1996)

Requiem for a dream filmini sevdiyseniz bu filmi de kesin seveceksinizdir. Tabi bu film o kadar dram'a girmemiş. iyi de olmuş 7.8/10

• 
Sayfa: önceki 22152216221722182219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.