Şimdi Ara

En sevdiğiniz üye... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
1.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3B02C0FA0

Bana bi ayarlamadın Rusla çinliyi :D bende Belçikalı ile Taylandlı buldum muhabbetleri sarıyor ama Taylandlı baya güzel he :) Belçikalı da orta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultr0n67 -- 18 Ağustos 2021; 15:24:57 >
  • Ultr0n67 kullanıcısına yanıt
    Ispanyol birisiyle konuşuyordum,muhabbeti çok sarıyor ama dil konusunda A2 anca, çince öğrenmeye başlayacağım

• quote:

Ispanyol birisiyle konuşuyordum,muhabbeti çok sarıyor ama dil konusunda A2 anca, çince öğrenmeye başlayacağım
    Bana hep brezilya ekvator falan denk geliyor bi tanesi var bana neler yolluyo bi bilsen

En son rus arkadaşım trye geldiğinde yakınlaşma olmuştu,başka yok sanırsam,Hocam birazda G. Amerika ya bak, Latin çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3B02C0FA0 -- 18 Ağustos 2021; 15:30:10 >
  • quote:

En son rus arkadaşım trye geldiğinde yakınlaşma olmuştu,başka yok sanırsam,Hocam birazda G. Amerika ya bak, Latin çıkabilir.
    nasıl yakınlaşma acep hı

Yalnızca öptüm kızı o kadar pek yakınlaşma denemez ama neyse,çekilmesem abisi az daha vuracaktı

• quote:

Yalnızca öptüm kızı o kadar pek yakınlaşma denemez ama neyse,çekilmesem abisi az daha vuracaktı
    Ulan 2 sene önce alman vardı bi tane tanıştım daha da görüşemedik nasıl baht ise aayy kızı türk sandım Türkçe muhabbet kurmaya çalıştım bir de aman aman hala daha gülerim kendime o konuda yani diyeceğim şu ki anlatayım sana olayı arkasına arka sokaklar komedi müziklerini aç yemin ediyorum gülmekten kırılırsın sana o kadar diyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultr0n67 -- 18 Ağustos 2021; 15:37:30 >
    Çinli biriyle rusça konuşuyordum,en son kıza çince şaka (millet olarak pek sevmedikleri bir şaka ) yaptım, kız benle 2 hafta konuşmadı ne zaman hatırlasam gülerim.

• quote:

Çinli biriyle rusça konuşuyordum,en son kıza çince şaka (millet olarak pek sevmedikleri bir şaka ) yaptım, kız benle 2 hafta konuşmadı ne zaman hatırlasam gülerim.
    Yalnız Libyalı bi abi vardı Khalifa diye baya sohbet ettik adamla. Eşinden çoluğu çocuğundan bahsetti bizde Allah mesut etsin dedik tercüman abiyle (adam tercüman abinin arkadaşı mı ne öyle bir şey)

En son bir arapa bir şey satıyordum onda kullandım Arapçayı adamın sormadığı soru kalmamıştı.

• quote:

En son bir arapa bir şey satıyordum onda kullandım Arapçayı adamın sormadığı soru kalmamıştı.
    Nasıl bir ticaret hocam böyle 2.el tarzı mı yoksa büyük bir iş mi

2.el hocam,tanıdığım arapları hepsi ticarette Türk insanından bile kötüler,İsrailli birisine de sattım, adam gayet düzgün sorular sorup ürünü alıp teşekkür edip gitti.

• quote:

2.el hocam,tanıdığım arapları hepsi ticarette Türk insanından bile kötüler,İsrailli birisine de sattım, adam gayet düzgün sorular sorup ürünü alıp teşekkür edip gitti.
    Fuardan Çinliler şeker getirmişler bende aldım şekeri bu nasıl şeker dedim Allah belanızı vermesin emi dedim (kendi içimden ama)

Ne fuarı hocam

• quote:

Ne fuarı hocam
    Uluslararası plastik endüstrisi fuarı Çinlilerde bi makina var hocam yok böyle bir şey. Sana rengin koduna kadar söylüyor.

Güzelmiş hocam, buradaki fuarda da Kırgız, Özbek vs vardı ekmekleri çok güzel yapıyorlar.

• quote:

Güzelmiş hocam, buradaki fuarda da Kırgız, Özbek vs vardı ekmekleri çok güzel yapıyorlar.
    Özbekler de az güzel değil he ekmeği yenir kanka olmuştum biriyle :D görsek birbirimizi yine aynı şekilde selamlaşırız

Azeri arkadaşım vardı sürekli Turan diye gezerdi

• quote:

Azeri arkadaşım vardı sürekli Turan diye gezerdi
    Benim de var konuşuruz öyle ara ara

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.