Şimdi Ara

En Sevdiğiniz Strateji (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
13.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimki light game i oynuarak elimdeki tüm light canavarlarını ortaya koymak ve 3 tanrıyı ortaya koyup 2 sini feda edip 1 ni sonzuza çıkartıp saldırtmak
  • warlic ben seni yendim ama
  • Orjinalden alıntı: umut_yaz170

1:-)
    Gerekenler: Penguen Asker, ATK 2000+ Normal Çağrı bir canavar(Gablin Saldırı Gücü gibi)
     En Sevdiğiniz Strateji

Hamle: ATK 2000+ Normal Çağrı canavarı saldırı modunda oynayın. Can puanlarını korunak için rakibiniz saldırı modunda canavar oynamayacaktır. Sizde bu sırada Penguen Asker'i sahaya kapalı oynayın. Sıra tekrar size geldiğinde Penguen Asker'i açın ve rakibinizin bir canavarını eline gönderin. Sonra Penguen Asker'i elinize alın ve tekrar kapalı oynayın. Bu hamleyi bu şekilde devam ettirin... Rakibiniz aklını oynatıcaktır!

joey bikez bana bunu yapmıştı sahada fairy box olduğu için saldıramadım.elime sihirli silindirler gelmeseydi bitmiştim ama ben kazandım

• gerekenler:
    destenin büyük kısmı öldüğünde canavar çağıran canavarlardan olcak
    örneğin bubonick vermin gibi(güçsüzdür ama öldüğünde destendeki diğer bubonic verminleri sahaya çağırır)
    ve destede çoğunlukla spell leri ve trapları etkisiz hale getiren tuzak karları
    ve 5 final board kartı
    ve destedeki kart sayısı az olursa iyi olur

canavarlar başka canavar çağırdığı için canavarlarım rakip i 15 20 el oyalıyor
    o 15-20 el dede(genelde bende ilk el gelir ) final board adlı kart geliyor
    o kartı oynadığımızda her el destemizden veya elimizden 1 spirit message ''?'' kartı gelir
    bu 5 kartda sahada olduğu zaman(joey of the passion oyunu için söylüyorum)
    her karttan bir ruh çıkar ve her ruh bir harf taşır
    ruhlar yan yana gelince final diye bir yazı oluşur ve you win

• quote:

Orjinalden alıntı: onur2

gerekenler:
    örneğin bubonick vermin gibi(güçsüzdür ama öldüğünde destendeki diğer bubonic verminleri sahaya çağırır)
    ve destede çoğunlukla spell leri ve trapları etkisiz hale getiren tuzak karları
    ve 5 final board kartı

o kartı oynadığımızda her el destemizden veya elimizden 1 spirit message ''?'' kartı gelir

Ama joeyde hep canavarmı olcak bi mystacial space typhoon al işte bitti final minal kalmadı

• fariy meteor + metalmorph
  • quote:

Orjinalden alıntı: PoKeBuRn

quote:

Orjinalden alıntı: onur2

gerekenler:
    ve destede çoğunlukla spell leri ve trapları etkisiz hale getiren tuzak kartlarıve 5 final board kartı

Ama joeyde hep canavarmı olcak bi mystacial space typhoon al işte bitti final minal kalmadı

daha dikkatli bak

• Gerekenler: Toon World(Oalbildiğince Alın abartamadan) - Toon Canavarlarının Hepsi.

Ve direk Yaşam Puanlarına
  • edit:.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 28 Aralık 2011; 21:43:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: warlic

quote:

Orjinalden alıntı: atamercan2

warlic ben seni yendim ama

yalncı ne yalan sölüon sen kullan yask kartları tabi yenersin

seni yenmek o kadarda xzor deği lwarlic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 28 Aralık 2011; 21:43:55 >
  • isterseny aparız kaydet ağı aliwar
    şifrede 123456

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 28 Aralık 2011; 21:44:01 >
  • sratejim belli değil
  • up

bana incest brair ne işe yaradığını söyler misiniz?
  • ok kart incest türünün saldırmasını önlüyo
  • benim en büyük stratejim için gerekli kartlar

ÇOĞALTMA VE 3 MISIR TANRI KART

ÖNCE BİR KART OYNUYORUZ SONRA ÇOĞALTMA SAYESİNDE BUKARI 9 TANE YAPIYORUZ ARDIN 3 MISIR TANRI KARTINI OYNUYORUZ SONRA OBELİSK İLE SLIFER VE RANIN GÜÇLERİNİ EMİYORUZ SON OLARAKTA YENİ VE GELİŞMİŞ OBELİSK İN KADER YUMRUĞUNU KOYUYORUZ BİTTİ

En Sevdiğiniz Strateji
  • quote:

Orjinalden alıntı: bl4cman

benim en büyük stratejim için gerekli kartlar

ÇOĞALTMA VE 3 MISIR TANRI KART

ÖNCE BİR KART OYNUYORUZ SONRA ÇOĞALTMA SAYESİNDE BUKARI 9 TANE YAPIYORUZ ARDIN 3 MISIR TANRI KARTINI OYNUYORUZ SONRA OBELİSK İLE SLIFER VE RANIN GÜÇLERİNİ EMİYORUZ SON OLARAKTA YENİ VE GELİŞMİŞ OBELİSK İN KADER YUMRUĞUNU KOYUYORUZ BİTTİ

En Sevdiğiniz Strateji

Sen coşmuş gördüm yauv..

• ben valla elime han gi kart gelir se stratejimi ona göre ayarlıyom yani belirli bir strateşim yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: D.A.B.9

1:-)
    Gerekenler: Penguen Asker, ATK 2000+ Normal Çağrı bir canavar(Gablin Saldırı Gücü gibi)
     En Sevdiğiniz Strateji

Hamle: ATK 2000+ Normal Çağrı canavarı saldırı modunda oynayın. Can puanlarını korunak için rakibiniz saldırı modunda canavar oynamayacaktır. Sizde bu sırada Penguen Asker'i sahaya kapalı oynayın. Sıra tekrar size geldiğinde Penguen Asker'i açın ve rakibinizin bir canavarını eline gönderin. Sonra Penguen Asker'i elinize alın ve tekrar kapalı oynayın. Bu hamleyi bu şekilde devam ettirin... Rakibiniz aklını oynatıcaktır!
    2:-)
    Gerekenler: Gökyüzü Ejderhası Slifer(Eğer bulması çok zorsa Muka-Muka'da olur.), İnfininte Cards.
     En Sevdiğiniz Strateji

Hamle: İnfininte Cards'ı sahaya sürün. Özelliği sayesinde elinizdeki kart sayısı sınırlanmayacaktır. Elinizde yeterince kart olduğu zaman Gökyüzü Ejderhası Slifer'ı oynayın. Böylece Elinizdeki kart sayısının 1000 katı kadar Gökyüzü Ejderhası Slifer'ın ATK DEF'ı olur.
     En Sevdiğiniz Strateji

(Bunu Muka-Muka'ylada yapabilirsiniz. O zaman 300 katı kadar ATK DEF artar.)

YANLIŞ MUKA MUKANIN ATAĞI ELİNDEKİ HER KART İÇİN 300 PUAN ARTAR YANİ ELİNDE MAX YEDE CARD BULUNABİLİR 7X300=2100+600=2700 MUKA MUKANIN ATAĞI EN FAZLA 2700 OLABİLİR

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.