Şimdi Ara

En sevdiğiniz FenerBahçe Marşı yada Bestesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: OMéR

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Drogba

quote:

quote:

quote:

quote:

yaşa fenerbahçe ispanya milli marşından çalınma. daha realle falan oynamadınız da oynarsanız falan çalmaya kalkmayın. adamlar gülmesin size.

kıraç ın marşıda 1 mayıs tan araklama.

zaten türkiyede serdar ortaç hatemo ferdi tatlıses in söyledikleri şarkıların yüzde doksanı mısır suriye taraflarından çalınma. youtuba amr diab yazın rastgele 10 şarkı dinleyin. 3 tanesi ni tanırsınız. terbiyesizlik tabi.

Muzisyen arkadas da gelmis, engin muzik bilgin karsisinda hayran oldum.
    Arap sarkicilar bizden altyapi satin aliyor, iskembeden sallama

hhhhh.

birincisi koskoca klubum dediğiniz fenerin yaşa fenerbahçe olan asıl marşı ispanya milli marşından çalınma.
    kıraçınki de 1 mayıs marşı. aç grup yorumdan dinle.

suudi arabistan ve mısırda yaşıyorum kimin kimden neyi çaldığını senden daha iyi bilirim. altyapı dediğin şey makine. öğrende gel. cahillik arrtıkça bönlük te artıyor. türk pop ve arabesk ve fantazi müziği dediğin şey arap ve yunanlardan araklanmış şarkılardan oluşur. hiçbirşeyden haberin yok boş boş konuşuyorsun.

dağ başını duman almış gençlik marşıda isveç orman marşıdır. araştır öğren. bir daha da karşıma bilmeden çıkma.

Sarkinin altyapisi makine
    Saudilerden bu sarkilari bizimkilerin caldigin kanitla tamam diyecegim. Laf kalabaligi yapmissin zaten hakli gorunmek icin.

daha okudugunu anlayamiyorsun. sizin şarkıların kimden araklama oldugunu yazdım yukarıda iki kere hala bizim şarkılar suud diyosun ya.
    ayrıca suudlardan demedim araplardan dedim. suudlara iki makine satınca onu bişi sanma. bestelerden bahsediyoruz. hatemo serdar ortaç hakkı bulut ferdi tatlıses hit şarkılarının yarıdan fazlası iddia ediyorum araplardan çalınma. bunuda ispat ederim.

iddiamı ispat edemezsem kusura bakma der uzarım edersem de aynı şekilde sen kusura bakma der efendice uzarsın. tamam mı?

Okudugumu gayette anladim ama eksik yazmisim. Orda kastettigim takim marslari degildi. Turk sarkicilari kastediyorum. Tamam dostum sen kanitlarsan ben de ole derim zaten amac birbirine laf sokmak degil bilgi paylasimi. Eger ben yanlis biliyorsam duzeltmis olurum.

o zaman sende kusura bakma. az önce biri forumdan küfür etti. bende uslubum biraz değşmiş olabilir. hata benim. karşı taraf küfürde etse biz kendimizden taviz vermemliyiz.

ayrıca yaşa fenerbahçe ve 100 yıl marşlarını çok beğenirim. hepsini paylasıcam.

ben mısırlı bir grupla uzun zaman geçirdim. mısıra da gittim. bunlar müzik dinliyor aa diyorum bu aslında şu bunu bizden araklamışınız. onlar gülüyor siz bizden arakladınız. sonra araştırıyoruz maalesef biz onlardan araklamışız. bu böyle bir iki 3 4 10 20 elli ye kadar uzadı ben artık bıraktım.

anladım ki türkiyede bu sanatçıyım beste fabrikasıyım diye geçinen yıldız tilebsi serdar ortaçı hepsi hırsız. hemde en adisinden. yaşadıklarımı samimice anlatıyorum ha. yurtdışında yaşıyorum. türkiyede beste falan yapılmıyor hepsi çalınma. müzik üstüne söz yaz yolla. bende kabul edememiştim.

birtek sezen aksunun ah istanbulunu almış araplar bizden son dönemde gerisi inanmazsın hepsi araplardan araklaam. tatlıses ferdi serdar ortaç yıldız tilbe hakkı bulut. utanç ötesi rezil bir durum. sinir bozucu ve ama maalesef dogru.

neyse konuyu dağıtmıyım.

bu yaşa fenerbahçe . viva espana yazıp sözlü halinide değişik versiyonlarınıda dinleyebilirsiniz. ama artık şu marşı değiştirin. ayıp.

youtube.com/watch?v=vZ6rnnu9_6U

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yaşa fenerbahçe ispanya milli marşından çalınma. daha realle falan oynamadınız da oynarsanız falan çalmaya kalkmayın. adamlar gülmesin size.

kıraç ın marşıda 1 mayıs tan araklama.

zaten türkiyede serdar ortaç hatemo ferdi tatlıses in söyledikleri şarkıların yüzde doksanı mısır suriye taraflarından çalınma. youtuba amr diab yazın rastgele 10 şarkı dinleyin. 3 tanesi ni tanırsınız. terbiyesizlik tabi.

Muzisyen arkadas da gelmis, engin muzik bilgin karsisinda hayran oldum.
    Arap sarkicilar bizden altyapi satin aliyor, iskembeden sallama

hhhhh.

birincisi koskoca klubum dediğiniz fenerin yaşa fenerbahçe olan asıl marşı ispanya milli marşından çalınma.
    kıraçınki de 1 mayıs marşı. aç grup yorumdan dinle.

suudi arabistan ve mısırda yaşıyorum kimin kimden neyi çaldığını senden daha iyi bilirim. altyapı dediğin şey makine. öğrende gel. cahillik arrtıkça bönlük te artıyor. türk pop ve arabesk ve fantazi müziği dediğin şey arap ve yunanlardan araklanmış şarkılardan oluşur. hiçbirşeyden haberin yok boş boş konuşuyorsun.

dağ başını duman almış gençlik marşıda isveç orman marşıdır. araştır öğren. bir daha da karşıma bilmeden çıkma.

Sarkinin altyapisi makine
    Saudilerden bu sarkilari bizimkilerin caldigin kanitla tamam diyecegim. Laf kalabaligi yapmissin zaten hakli gorunmek icin.

daha okudugunu anlayamiyorsun. sizin şarkıların kimden araklama oldugunu yazdım yukarıda iki kere hala bizim şarkılar suud diyosun ya.
    ayrıca suudlardan demedim araplardan dedim. suudlara iki makine satınca onu bişi sanma. bestelerden bahsediyoruz. hatemo serdar ortaç hakkı bulut ferdi tatlıses hit şarkılarının yarıdan fazlası iddia ediyorum araplardan çalınma. bunuda ispat ederim.

iddiamı ispat edemezsem kusura bakma der uzarım edersem de aynı şekilde sen kusura bakma der efendice uzarsın. tamam mı?

Okudugumu gayette anladim ama eksik yazmisim. Orda kastettigim takim marslari degildi. Turk sarkicilari kastediyorum. Tamam dostum sen kanitlarsan ben de ole derim zaten amac birbirine laf sokmak degil bilgi paylasimi. Eger ben yanlis biliyorsam duzeltmis olurum.

o zaman sende kusura bakma. az önce biri forumdan küfür etti. bende uslubum biraz değşmiş olabilir. hata benim. karşı taraf küfürde etse biz kendimizden taviz vermemliyiz.

ayrıca yaşa fenerbahçe ve 100 yıl marşlarını çok beğenirim. hepsini paylasıcam.

ben mısırlı bir grupla uzun zaman geçirdim. mısıra da gittim. bunlar müzik dinliyor aa diyorum bu aslında şu bunu bizden araklamışınız. onlar gülüyor siz bizden arakladınız. sonra araştırıyoruz maalesef biz onlardan araklamışız. bu böyle bir iki 3 4 10 20 elli ye kadar uzadı ben artık bıraktım.

anladım ki türkiyede bu sanatçıyım beste fabrikasıyım diye geçinen yıldız tilebsi serdar ortaçı hepsi hırsız. hemde en adisinden. yaşadıklarımı samimice anlatıyorum ha. yurtdışında yaşıyorum. türkiyede beste falan yapılmıyor hepsi çalınma. müzik üstüne söz yaz yolla. bende kabul edememiştim.

birtek sezen aksunun ah istanbulunu almış araplar bizden son dönemde gerisi inanmazsın hepsi araplardan araklaam. tatlıses ferdi serdar ortaç yıldız tilbe hakkı bulut. utanç ötesi rezil bir durum. sinir bozucu ve ama maalesef dogru.

neyse konuyu dağıtmıyım.

bu yaşa fenerbahçe . viva espana yazıp sözlü halinide değişik versiyonlarınıda dinleyebilirsiniz. ama artık şu marşı değiştirin. ayıp.

youtube.com/watch?v=vZ6rnnu9_6U

Problem degil hocam sen de kusura bakma , konu futbol olunca ben de biraz hararetleniyorum
    Cok sinir olsum yalniz ya su bizim sanatcilara. Bi ibrahim tatlises i imparator biliyoru bir de. zahmet olmazsa misirlilarin sarkilari pmden atabilir misin merak ettim baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya hiç sorma şarkıyı dinliyoruz. diyorum bunu bizden araklamışsınız. iddiaya giriyoruz. biz osmanlıyız mısır bizimdi falan ben vuruyorum lafları. 50 tane şarkıya baktık. oha diyorum artık 50 side biz araklamışız. çıkış tarihi onlarda daha önce. şarkıların arapça adlarını yazamadığımdan şu anda olmasada sana en az üç beş tane oha diyeceğin şarkı atacam. söz. bana bir kaç gün zaman ver.

hani müzik benzeşmesi bile değil alenen aynısı üstüne türkçe yazmışlar. rezil kepaze oldum bidahada bu konuyu açmadım onlara. ha yunanlılarda zülfünün nilüferin şarkısını çalmışlardı dava falan olmuştu. onlarda bizden aldığı oluyor ama hani biz 50 almışız onlar iki üç. hiç sorma

buda fenerin 100. yıl marşının orjisi

youtube.com/watch?v=UVugnt2g_6g

zaten yaşa fenerbahçeyi herkes kabul ediyor şakası bile var ispanyollarla oynarken ne çalacaz diye. neyse. çok önemli değil ama orjinal olması lazım. gerçekten barçalılar zaten sevmez ispanyayıda realle atletiko ile falan oynarken çalınırsa gülerler. madara ederler.

vive espana viva espana yazınca çıkıyor.

amr diab diye mısırlı bir adam var. adam buraların sezen aksusu. arab müziğinin kralı. ve adam gerçekten yetenekli. ben değenmiyorum ama al sana ondan bir şarkı. duyunca ne diyceksin bak. sinirlerin mi bozulur güler misin bilemem.

youtube.com/watch?v=6Zqt_HspGIw

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2013

Fenerbahçe'de kıskandığım tek şey diyebilirim.Harika bir marş.Bizimkiler çok ama çok basit ve amatör kalıyor bunun yanında.

Taraftar marşlarını bilmem de bu benim de favorim. Genelde Fenerbahçe Marşı maçlardan önce, bu da zaferle sonuçlanan maçlardan sonra çalar. ikisi de iyidir.

Ayrıca Bu da İspanyol milli marşı ne alakası varsa çözemedim Fenerbahçe marşıyla

maalesef masum değiliz paşam. ama bu olay fener olayı değil yukarıda yazdıklarıma bakarsan türk pop fantazi arabesk müzik endüstrisinin tamamen bir aldatmaca olduğu. yıllarca bizi arap ve yunan müzikleriyle kandırdıklarını görürüsün. ha şarkıları bende seviyorum ama yarın adamlar bir dava açsa biter buraları.

birde bu şarkıyı bestelerken içimdeki yaratıcılığı kullandım demezlermi.

bak sana yukarıdakinden farklı bir viva espana paylaşayım 1974 ten.

youtube.com/watch?v=W7aPp-4z-uw

buda yüzüncü yıl.

youtube.com/watch?v=nicCG35nzTU

• quote:

ya hiç sorma şarkıyı dinliyoruz. diyorum bunu bizden araklamışsınız. iddiaya giriyoruz. biz osmanlıyız mısır bizimdi falan ben vuruyorum lafları. 50 tane şarkıya baktık. oha diyorum artık 50 side biz araklamışız. çıkış tarihi onlarda daha önce. şarkıların arapça adlarını yazamadığımdan şu anda olmasada sana en az üç beş tane oha diyeceğin şarkı atacam. söz. bana bir kaç gün zaman ver.

hani müzik benzeşmesi bile değil alenen aynısı üstüne türkçe yazmışlar. rezil kepaze oldum bidahada bu konuyu açmadım onlara. ha yunanlılarda zülfünün nilüferin şarkısını çalmışlardı dava falan olmuştu. onlarda bizden aldığı oluyor ama hani biz 50 almışız onlar iki üç. hiç sorma

buda fenerin 100. yıl marşının orjisi

youtube.com/watch?v=UVugnt2g_6g

zaten yaşa fenerbahçeyi herkes kabul ediyor şakası bile var ispanyollarla oynarken ne çalacaz diye. neyse. çok önemli değil ama orjinal olması lazım. gerçekten barçalılar zaten sevmez ispanyayıda realle atletiko ile falan oynarken çalınırsa gülerler. madara ederler.

vive espana viva espana yazınca çıkıyor.

amr diab diye mısırlı bir adam var. adam buraların sezen aksusu. arab müziğinin kralı. ve adam gerçekten yetenekli. ben değenmiyorum ama al sana ondan bir şarkı. duyunca ne diyceksin bak. sinirlerin mi bozulur güler misin bilemem.

youtube.com/watch?v=6Zqt_HspGIw

100. yıl marşını çok alakalı görmedim hani ben benzetemedim ama senin kulağına yakın geldiyse esinlenilmiş olma ihtimali vardır. Ben benzetemedim açıkçası.

Araplar müzikte çok iyidir. Bende bir tane paylaşayım.

• hocam çalıntı şarkıları fener marşı diye paylaşmadım. okuduysan yurtdışında hepimiz türküz. abi artık utandum adamlardan yaa. hani galatasaray ın çalıntı marşı varsa o da benim için yanlış. ben taraftar olarak bakmıyorum bu olaya.

ama bir mayıs müzik altyapısı olarak nota iniş çıkışları ile çalıntı olduğunu müzikçiler kabul ediyor. işin komiği grup yorumda onu yurtdışından araklamış. hatta kıraç baya bi eleştirilmişti. farklı versiyonlarını dinle aynısı.

yaşa fenerbahçe de öyle.

araplar müzikte harika. bir dans ediyor kızları bende bir iki video var alakasız paylaşmıyım ama yani varya yerinde duramazsın.

bir tane daha ömer bak buda ferdi babadan yaktı beni. http://www.youtube.com/watch?v=W7aPp-4z-uw

• [DHVideo=]http://www.youtube.com/watch?v=SXxkUCv0Fzk

hocam ferdi yaktı beni bu. yukarda yanlış olmuş. birde ben dh de yeniyim video eklemeyi beceremedim. pek. kusura bakma.

youtube a arapça yada arapça orjinali yazarsan bir çok türk şarkının orjinalini bulursun. bunlar sadece buzdağının görünen yüzü vede.

arapça bir araştırma yapılsa heralde yüzden fazla böyle çalınma vakası vardır. tahminen. neyse konuyu daha fazla kirletmiyim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.