Şimdi Ara

En Sessiz Çalışan Gtx 670 Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En az iki markanın 670 modelini kullanan oldu mu acaba, şu şundan daha sessiz diyen var mı forumda?
    Asus direct cu soğtmalı 670 modeli almak istiyorum bulabilirsem. En sessizi bu mudur acaba, bir tane test vardı yabancı sitede. 7 tane 670 modelini test etmiş. ses oranlarını videolu olarak çekmiş.. evet buldum şimdi link burada
    http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-670-test-review,3217-14.html

bu test yanlı olabilir mi acaba. asus tan hiç ses çıkmıyor mu gerçekte? Kullananların yorumunu alabilir miyiz burada. En sessiz çalışan gxt670 marka model hangisi ise onu almak istiyorum da, onun için açtım bu konuyu.

• gigabyte windforce gtx670 kullanıcısıyım, aerocool xpredator kasanın içerisinde kullanıyorum, kasanın yanında 4 adet fan var üstünde ve önünde 1 er adet 20mm fan var, onlar olmadan çalıştırdığımda neredeyse sessiz gibi geliyordu kulağıma, ama bu durum boştayken geçerli, hangi kartı yük altına sokarsanız sokun, fanı ses yapar diye düşünüyorum
    çok az ses istiyorsanız referans tasarımlardan kaçınmanız gerekir herşeyden önce
  • Asus directcu modelleri genel olarak diğer modellere göre daha sessizlerdi testlerde.
  • aynen asus dc2 ile gaga wf 3 ler
  • teşekkür ediyorum cevaplar için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.