Şimdi Ara

En Overrated Karakterler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kesinlikle Beyonder ve Wf Mxy listenin basini ceker . Size gore kimler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Toonforce ve gag karakterler. Omnipotencenin üstünde tutanlar bile var. Popeye ve Arale gibi.

• BeyondG kullanıcısına yanıt
    Toonforce denilen guc icin oyle deniyor . Toon Force = Reality Warpingin eglenceli hali . Bu kadar . Bos sallamasyon hepsi .

WF Mxy icin de aynisini diyorlardi . Multiversal 5-d bir imp otesi degil ...

• Aynen öyle. Şuanda Toonforce aslında feat olarak normal karakterlerden farkı yok. Mesela Mxy Multiverse yokederse onu limiti Multiverse Buster dır. Gidipte güçleriyle Lucifer Morningstar'ı yenecek değil.Toonforce limitsiz demek tüm ana karakterlere limitsiz demekten farklı değildir. Hatta ana karakterlerde Omnipresence ile baş edebilecek tek güç olan Plot Armor bile olabiliyor bazılarında(toonforce kullanan karakterler yenilmez diyenler için) Mesela Mxy de Toonforce olmasına rağmen Süperman'ı yenmeyi başaramamış. Başaramadı çünkü istediği herşeyi yapabilmesine rağmen çr nin ana karakteri Süperman olduğundan ona kaybetti. Çünkü ana karakterlerde plot armoru vardır.

Plot Armor- Bir dizinin veya başka bir şeyin Pratoganist'nin başına ne geliese gelsin dizinin sonunda mutlaka o olaydan yırtmasıdır. Ama her ana karalterin Plot Armor gücü farklıdır.

Mesela bizim bildiğimiz en büyük plot armor karakter Polat Alemdar, Rıza Baba falandır. Bu adamların olayı zaten kazanmaktır. Polat Alemdar'ın dizisine Lucifer Morningstarı'ı bile getirsen Kurtlar Vadisi olduğu için senaristler Polat Alemdar'a kazandırır bölüm sonunda.

Tabi bu olaylar Toonforce,Pıs,Plot Armor gibi güçleri vs lerde kullananlar in geçerli. Normal vs lerde Toonforce,Batman hazırlıklı ise gg ve Plot Armor gibi özel durum ve güçler yok sayılmalıdır. Speed equalized vsleri ile hiçbir farkı yoktur bunların. Normal vs de Mxy feat olarak CA Süperman hariç bütün Süperman' formlarını yenebilir. Ama Toonforceden dolayı isterse CA yı bile yener diyenler olduğu için sinir oluyorsun galiba sende.

• BeyondG kullanıcısına yanıt
    %100 katiliyorum dediklerinize hocam . Toon Force nedir ? Reality Warping'in cartoon karakterleri tarafindan kullanilan versiyonudur . Warpingden tek farki yine diyorum daha eglenceli olmasidir . Yani karakterler.bu gucu kullanirken sırıtırlar hep bir dalga ifadesi vardir.yuzlerinde . Olay bu kadar yani . Bugs Bunny butun kurgusal.karakterleri tekler diyenler dolu yabanci forumlar . Yav ne ictiniz arkadaslar siz :) Bugs'in en buyuk feati Afrika kitasini falan kesmek . Warpingden hicbir ustun yani yok . Ha ustun olsa bile yok Omnipotenceden ustun yok efendim WF Mxy 4.duvari kiriyor herkesi tekler . O zaman Deadpoolda herkesi teklesin :)

Kisaca bunlar sacmalik . World's Funniest Mxy denen karakterin en buyuk feati Multiverseyi yikima ugratmaktir ve multiversal bir karakterdir . Zaten 5-d imp kendisi yani limiti belli bir karakter . Multiverseyi yikma feati bile tamamen 5-d limitliligi icinde gerceklesti . WF Mxy fazla degil 6.boyuttaki her karakterden tek yer :) Bugs da ayni sekilde .

Plot Manipulation bildigim kadariyla rakibe odaklanip yapacagi hamleleri ne olursa olsun dogru sekilde tahmin edip hikayeyi lehine cevirme gucu . En bilinen ornekleri Mandrakk ve Thought Robot (CA Supes) . Ha bunlari yenmenin de zibilyon tane yolu var . Lord English'in bir warpingine bakiyor isleri .

Kisacasi gercek anlamda troll karakterler haric (Chuck Norris-Bruce Lee-Squirrel Girl) vs... kimse Omnipotence ustu veya sınırı degildir .

Suggsverse olayini da disarda tutarsak tabii .

• İron Man...Giymiş teneke parçasını oradan oraya uçuyor, hiçbir fiziksel yetisi olmayan vasat altı süper kahraman...Bu alemin kralı Batman'in çakması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_v_p -- 11 Ağustos 2017; 9:43:39 >
  • m_v_p kullanıcısına yanıt
    Iron Man overrated degil o kadar . Gucu limitli capi belli karakter . Daha cok zekasi uzerinden gidiliyor .

• Batman kadar overrated bir karakter gelmez
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Onu fanları ilahlaştırıyor . Normalde herkesin ilahlaştırdıklarını söyledim .

Mesela Mxy .

• quote:

Orijinalden alıntı: Man_of_Miracles

Onu fanları ilahlaştırıyor . Normalde herkesin ilahlaştırdıklarını söyledim .

Mesela Mxy .

O zaman başlık yanlış overrated abartı olur Batman de overrated'ın dibidir. Herkesin ilahlaştırdığı tarafsız olarak güçlüdür o da over powered olur OP olarak da çok sık kullanılır
    Mxy op mu sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: Man_of_Miracles

Mxy op mu sizce

Çizgi romanını okumadım ama güçlerini görmüştüm bir yerde baya güçlü. Aslında bu tarz gerçekliği bükebilen karakterlerin çoğu OP benim gözümde o yüzden de ilgimi çekmiyor. Çizgi roman okurken evrenin sırlarını keşfediyormuş gibi yorulmayı sevmiyorum
    Öyle her reality warper op olmaz da Mxy'nin saglam featleri var . Ve bu featler abartila abartila Batman'i solladi . Sorun da orada zaten .

Mxy 5 boyutlu bir varlik . Bu varlik sınırlandırılmış bir varlık . Her ne kadar 5.boyut ve 5.boyuta kadar olan diger boyutlarda hayli guclu olsa da 6.boyuta gecti mi is biter . Tek yer .

Ultimator var bir de 10 boyutlu . Mxy birsey yapamiyor ona zaten kaciyor genelde . Yapamaz zaten Ultimator'un teklemesi lazim :)

• Gece gece aklıma geldi konu..

World's Funniest Mr.Mxy
    Aynı çr'deki Bat-Mite
    Bugs Bunny
    Thought Robot
    Post JL Superman
    MCU Hela
    Mad Jim Jaspers omniversal iddiası...
    Pre-Retcon Beyonder

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.