Şimdi Ara

En ön camda film ile tuv muayene geçermi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
12.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir insan on cama neden film yaptirir ya?
    Gece kullanmiyor musunuz arabayi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu eski ama olsun yazayim.

Beyler yasiyormusunuz?

On cama film cektririp, hece uzun uolda nasil gidiyorsunuz anlatsaniza biraz. Eminim cakma xenonlar sayesindedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

keşke yazarken tarihi de baksaydın =( konu güncel değil ama mesajı soruyu soranlara eklersen belki geri dönüş yaparlar.

konunun eski olduğunu bende biliyorum yeni konu açıp forumu çöpe çevirmek istemedim tek bir konu başlığı altında bilgi alışverişi yapılması daha iyi olur zannımca
  • 6 cam da filmli. Muayeneden kusursuz gecti. Onceki sahibi taktirmis, ben de dokunmadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

6 cam da filmli. Muayeneden kusursuz gecti. Onceki sahibi taktirmis, ben de dokunmadim.

en ön cam koyuluğu nasıl?orta koyulukta 2 numara olsa muayeneden geçer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

6 cam da filmli. Muayeneden kusursuz gecti. Onceki sahibi taktirmis, ben de dokunmadim.

SAYIN BÖLÜM YETKİLİSİ;
    Benim araçta en ön camda 2 numara, yan iki camda 3 numara sonax cam filmi var ve arka camlarda ise fabrika çıkışı karartma mevcut.
    Ben aracın tüpünü ruhsata işletmek için muayeneye girecem ve korkuyorum en ön camdan dolayı ama çok da memnunum filmli olmasından güneş yakmıyor arabanın içini klima hemen soğutuyor ve sonaxın filmleri lazerli olduğu için geceleri görüşte de sıkıntı yaratmıyor sence ne yapalım en ön camı söktürüp öyle mi gidelim yoksa hafif kusurla geçer mi ?
  • dombıra552 kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi on dahil tum camlarla cok koyu olmayan filmle gectim. Normal sartlarda filme hafif kusur yaziliyor. Ama garantisi yok tabi.

• Tuv ten gecersin.
    Hayattan kalirsin kardes.

Hic mi sehirlararasi yola cikmiyorsun geceleri.
    Onunu gormeden nasil gidiyorsun.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.