Şimdi Ara

EN KARIZMATİK NiCk (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
0
Favori
76.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    (malum pasajdan bilen bilir)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by nemeia</i>
    <br />niyeki bitli olduğu için mi :Pp
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

kaç yaşındasın evlat.kreş zili çalıyo hadi okula
  • ya şimdi karizma mı diil mi bilmem ama
    manalı bişiler olunca daha bi hoş gibi geliyo bana

mesela bakın bana : dead_eye=ölü bakışlı (yanlış anlaşılıyo ölü gözlü diil aslında)
    burada ölü bakıştan kastedilen bakışların bişi ifade etmemesi serin kanlılık gibi bişi
    ki bu da beni tarif ediyo (günlük hayatta diil tabe basketbol filan oynarken yada rol keserken yada etkili bir boş bakış esnasında:))))
  • bi de benim çok kullandığım başka bi nickim var
    gerçi dh de kullanmıyorum ama olsun

weys_el

nasıl ama (bu arada adım veysel tahmin ettiğiniz üzere)

weys_el gügen (hişam el geruj gibi bişi:)))
  • berber +11
  • X-s-@-r-i-o [|)]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Falco.N</i>
    <br />1 -Dozaj_Filesi
    1.5 -Pol--E

1.5 da ne eheh
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by baykaya</i>
    <br />X-s-@-r-i-o [|)]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>he he teºekkür ederim abicim bence de senin nick

"""Baykaya""""
  • Acharad
  • ---SOULTRAP İN NİCKİ BAYA KARİZMA GELDİ BANA
    --ALTİNDAKİ RESİM NİCKE YAKİŞMİŞ[clps][clps][clps]
  • acaba benim nick nerden geliyor :)
    bilen biliyordur zaten ama;

(Hayatımı alabilirsin. Ama karşılığında bana hizmet edeceksin.)

bu sözleri hatırlayan olursa benim nick, biraz daha anlam kazanır sanırım.

bu arada eğer kullanan varsa bence: Soth
  • Hayır Benimki [^] LorDDarK
  • ooooo muhabet sıkı.kimin nicki güzel kimin nicki kaka :))
  • ne zaman pool olarak açılcak?
  • ally diye bi nick görmüştüm çok güzel bence[bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2]
  • "Ayten Pompa"
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Erulmo</i>
    <br />Nickin degil anlamının karizama olması gerek bence.Bi de nickin sahibin

biri benden mi bahsetti?[bgstr]

• Arkadaşlar muhabbet bayagı uzadı madem kartları açalım.Nick'i neye göre buldun nerden esinlendin anlamı ne söyliyelim.Erulmo Yüzüklerin Efendisinin yazarı john Ronald Reuel Tolkien'nin Silmarillion Kitabında Eru'dan bahseder tek olandan.Yanlız olan.Ulmo Eru'nun yarattıgı en kutretli 3.Tanrı Denizlerin Efendisi[cptn].iki sözcügün birleşimi Erulmo Adımın ilk iki harfini de içeriyor.(Er)[krl]
  • en karizma nicki görmek istiyorsanız soldaki yıldızın üzerine bakın
    :)))
  • Soldaki yıldızın üstünde "Er" yazıor ama??? ((euehue berbat espiri di mi??))
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.