Şimdi Ara

EN İYİ ÜCRETSİZ ANTİVİRÜS PROGRAMI ÖNERİSİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
16.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 27 Aralık 2020; 13:34:2 >
  • Arkadaşın kullandığı bu:https://www.bitdefender.com/solutions/free.html
    4. ürünü daha var Bitdefender'in ev kullanıcıları için sunduğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Bitdefender'in ücretsiz sürümü var. O, İngilizce galiba. Arkadaş onu kastediyor. Bitdefender'in ücretsiz sürümü değil dediğiniz büyük ihtimalle. Çünkü süresi var.
    ESET NOD32 iyi değil bence. Bilgisayarcılar bildiğim kadarıyla sahte yüklüyor. Sonra onca problem çıkıyor.
    Ücretlilerde en stabili Kaspersky'dir belki kasma sorunu dışında. Norton'un da bazenleri bazı şeyleri bozuluyor. McAfee zaten sakat.

Ben NOD 32'yi XP'li yıllardan beri kullandım taa ki Windows 10'a geçene kadar. Stabilite anlamında hiç üzmedi beni, öyle söylediğiniz gibi sorun falan da yaşamadım. Ama artık Windows 10'a geçince koruması bir tık daha iyi olan bir şey olsun hem de farklılık olsun diye nod32 kurmak istemedim yeni antivirüs arayışına girdim. 1 aydır BitDefender kullanıyorum ama pek memnun kalamadım stabil gelmedi. Avira'yı denesem mi?

• Türkçesever T kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 27 Aralık 2020; 13:33:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Yok bu değil bunun bir süresi yok.

Büyük ihtimal bunu kullanıyor. 90 günlük ücretsiz deneme Bitdefender Total Security.
    https://www.bitdefender.com/site/Facebook/redFreeDownload

Evet Total Security yazanı bendeki.
  • Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    Orijinal kullanırsan sıkıntı olmaz. Avira'nın ücretsiz sürümünü önerebilirim sadece. Ücretlilerde Kaspersky, Norton, Bitdefender üçlü. Ücretlilerde ise Avira, Panda, Avast, AVG, Bitdefender gibi seçenekler var. Avira'nın arayüzü sade, o biraz sizi rahatsız edebilir. Bu arada güvenlik programlarınızın ayarlarını kurcalamanızda fayda var. Son bir haftadır bir ransomware dalgası aldı başını gidiyor zaten.
    Bitdefender'in bildiğim kadarıyla 2017 sürümleri Türkçe.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 27 Aralık 2020; 13:33:49 >
  • quote:

Orijinal kullanırsan sıkıntı olmaz. Avira'nın ücretsiz sürümünü önerebilirim sadece. Ücretlilerde Kaspersky, Norton, Bitdefender üçlü. Ücretlilerde ise Avira, Panda, Avast, AVG, Bitdefender gibi seçenekler var. Avira'nın arayüzü sade, o biraz sizi rahatsız edebilir. Bu arada güvenlik programlarınızın ayarlarını kurcalamanızda fayda var. Son bir haftadır bir ransomware dalgası aldı başını gidiyor zaten.

Neden Avira'da sadece ücretsiz önerirsiniz bir de koruması BitDefender'a kıyasla nasıldır? Açıkçası daha önce de bu konuyu açmıştım da, öyle ahım şahım koruma istemiyorum zaten yüzeysel olabilir ama nod32 gibi de kötü olmamalı.
    Avira'nın ücretli sürümünü kullananı görmedim. Ben ücretsizi kullanıyordum. İyiydi. Ama reklam çıkardı. Reklamını da sevmedim, başka antivirüse geçtim. Avira'dan memnundum sahşen. Sitesinde 140 TL'ye tekabul geliyor Pro'su. Başka yerlere de bakmak gerekebilir o yüzden.

Hafif ve koruyan bir yazılım olarak Norton önerebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 16 Mayıs 2017; 22:27:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Avira'nın ücretli sürümünü kullananı görmedim. Ben ücretsizi kullanıyordum. İyiydi. Ama reklam çıkardı. Reklamını da sevmedim, başka antivirüse geçtim. Avira'dan memnundum sahşen. Sitesinde 140 TL'ye tekabul geliyor Pro'su. Başka yerlere de bakmak gerekebilir o yüzden.

Hafif ve koruyan bir yazılım olarak Norton önerebilirim.

AVG nasıldır hocam performans ve korumada, reklamlı mı o da?
    Panda dışındakiler reklam çıkarıyor ücretsizlerde bildiğim kadarıyla. Ücretlilerde çıkarmaz tahminimce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.