Şimdi Ara

EN İYİ TANKLI YAZICI HANGİSİ? [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gerek bizim forumda gerek başka yerlerde gördüğüm kadarıyla tanklı yazıcılar uzun vadede ekonomik olduğu için oldukça popüler. Piyasada çok fazla tanklı model var. Tabii ki herkes en iyisini almak ister ama herkesin kullanım amacı ve bütçesi farklı. Bu da çok fazla kafa karışıklığı yaratıyor.

Bu konu altında tanklı yazıcı sahipleri ve almayı düşünenler olarak toplanabiliriz.Tanklı yazıcı sahibi olanlar hangi amaçla kullandığını ve deneyimlerini, yazıcı almayı düşünenler de kullanım amacını ve bütçesini yazarsa bu kafa karışıklığını giderebileceğimizi düşünüyorum.

Hem de forumda herkes ayrı bir yere yazıyor. Böylelikle bir araya toplanmış oluruz.

• epson çok tavsiye edildiğini gördüm.fiyatları 800 tl üstü olunca beklemede kaldım artık
  • niye kimse bir şey yazmamış hiç kimse kullanmıyor mu tanklı yazıcı? Bunlara çok ekonmik diyolar ben de o yüzden tanklı yazıcı bakıyorum. Aslında renklı ihtiyacı çok yok ama ara sıra aile fotoğraflarımızdan eleme yapıp bazılarını çıkarırım diye düşünüyorum. Yaptığım araştırmalarda epson l3151 ve hp smart tank 515 dikkatimi çekti. Bunları kullanan var mı ne önerirsiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.