Şimdi Ara

En İyi Sakal Serumu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Yüzümde Sakal Yarıya Kadar Çıkıyor Diğer Bölgelerde Kıl Kökü Var Ama Küçük Küçük Çıkıyor Kullanan ve Ya Bilgisi Olan Varmı Sakal Serumu Hakkında Bilgi Verbilirmisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı sorundan müzdaribim cevapları bekliyorum
  • Tavsiye olarak değil dr tavsiye eden olursa inanmayın diye yazayım. Sakal baba adlı siteden ortalamanın üstünde bir fiyata sakal yağı aldım. Evet yağı kullanırken bir sorun yok. Hatta sakallarım ışıl ışıl çok güzel gözüküyor. Fakat yağı kullanmadığım gün sakalım eskisinden de soluk ve şekilsiz oluyor. Ayrıca en büyük eksisi sakal köklerini inanılmaz güçsüzleştirdi. Her banyodan sonra onlarca tel elimde kalıyor. Bu gidişle sakalım bir hayli seyrekleşecek gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaş kaç bilmiyorum ama benim de 19 yaşında iken çenemin tam altında 3-4cm kadar bir bölgede sakal çıkmıyordu. Etrafında vardı ancak orası bağımsızlık ilan etmişti.

Sonradan kendi kendine düzeldi sizin de bu tür zararlı serumlar kullanmak yerine zamana bırakmanızı öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sakalı pamuk gibi yumuşatan ne var? benim sakal iğne gibi
  • yaş kaç?

ileri yaşlarda da bıkıyorsun sakaldan sürekli uzuyor, haftada 1-2 kez kısaltıp şekil vermen veya günlük sinek kaydı yapman gerekiyor tarzına göre.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.