Şimdi Ara

En iyi Saç Gürleştiren Toz Fixplant mı Topik mi ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
41.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba. Bende aynı sorunu yaşıyordum. Spreyi gerek olmadığı sürece kullanmamaya başladım. Birde fixplantı kullandıkça yani şişedeki toz miktarı azaldıkça toz dibe çöküyor bunun nedeni de ürünün statik olması. Tozlar birbirine yapıştığı içinde ister istemez topak gibi görünüyor. Kullanmadan önce mutlaka şişeyi çalkalamayı unutma. Ve spreyi özel günler dışında kullanmazsan, kullandığın zaman da uzaktan olacak bir şekilde bir iki fıs uygularsan bu sorunun ortadan kalkacaktır. Fazla sprey uygulaması da topaklanma sebebi olabiliyor. Dediğim gibi aynı sorunu bende yaşıyordum ama yetkili kişilerin yönlendirmesi ile bu çözümleri denedim ve şu an gayet memnunum. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • Merhaba,

Ben yıllar önce yaşadığım erkek tipi dökülme nedeniyle toppik kullanmaya başladım. Daha sonra toppik fiyatları arttırınca farklı ürünlere yönelmek zorunda kaldım. Çoğundan memnun kalmadım. Fakat yeni ürünler keşfetmeye devam ettim çünkü toppik gün geçtikçe fiyat arttırmaya devam etti ve sahte ürünleri piyasada git gide çoğaldığı için güvenirliği ve orjinalliği konusunda tereddütlerim arttı. En son fixplant markasını denedim denemeden önce epeyce araştırdım yorumlarını okudum arayıp firmadan bilgi aldım orjinalliği konusunda kafamda netlik kazandıktan sonra sipariş verdim. Ürün elime ulaştı uygulama yaptım ve çok memnun kaldım. Keşke toppikten önce fixplantı keşfetseydim. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Saçla uyumu çok güzel. Alternatif ürünleri de mevcut dermmatch ve benzeri ürün kullanıyorsanız fixdeep adlı ürünleride oldukça başarılı özellikle benim gibi beyazlamış saçları kafaya takan biriyseniz fixdeep ile çok güzel kamufle edebilirsiniz :) Fixplant gerek fiyat gerek kalite olarak oldukça başarılı. Toppik mi fixplant mı derseniz kesinlikle FİXPLANT derim. Deneyin farkı anlayacaksınız.

• Bende yaklaşık 10 yıldır saç fiberi kullanırım kesinlikle fixplant en iyisi. fakat onlarda toppik markası olma yolunda ilerliyolar. gün geçtikçe zam yapmaya başladılar. yeni fiber arayışına girdim bakalım. tavsiyesi olan var mı ucuzundan:)
  • araştırdığım kadarıyla jaja var topaxx var birde color one diye bir marka var. bunlardan kullanan var mı?
  • Bu 2 ürün arasında fiyat farkından dolayı hangisinin daha iyi olduğu belli olmuyor mu? Kullanabilirim ama aralarında ne kadar fark var soru işareti?
  • Fixplant 119 tl olabilir ama ben bu tür ürünlerin fiyat olarak cok yüksek oldugunu düşünüyorum.
  • Toppik açıldıktan sonra ne kadar süre içinde bitirilmesi lazım bir süresi var mı son kullanma tarihi?
  • Bozulma vs gibi seyler olmuyor bu ürünlerde. Tozun bitmesi Sacin seyrekligine göre degisiyor ben 1.5-2 ay kullaniyorum bir tanesini.
  • memoli006 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba yerinde olsam farklı ürünlere yönelerek paramı boş yerlere harcamam. Fixplantı bende yıllardır kullanıyorum zam olayı başta beni de şaşırttı fakat mantıklı düşününce gelen zam miktarı toppikin normal fiyatıyla karşılaştırıldığında daha uyguna geliyor. Üstelik içeriği, kalitesi orjinalliği belli olan fixplantı bırakıpta farklı bir ürüne yönelmenin pek bir anlamı yok gibi. Yeni ürünleri deneme amaçlı aldığında bile onlara vereceğin para zaten gelen zamdan çok daha fazla olacaktır. Üstelik ucuz çok uygun fiyatlı görünen ürünler bilinmedik markalar oldukları için, içerikleri hakkında da pek bilgisi olmadığımız için bu markaları kullanmanın pekte bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Karar senin tabi ama yağmurdan kaçarken doluya tutulma diye nacizane önerim fixplanttan vazgeçmemen yönünde olur.
    Merhaba yerinde olsam farklı ürünlere yönelerek paramı boş yerlere harcamam. Fixplantı bende yıllardır kullanıyorum zam olayı başta beni de şaşırttı fakat mantıklı düşününce gelen zam miktarı toppikin normal fiyatıyla karşılaştırıldığında daha uyguna geliyor. Üstelik içeriği, kalitesi orjinalliği belli olan fixplantı bırakıpta farklı bir ürüne yönelmenin pek bir anlamı yok gibi. Yeni ürünleri deneme amaçlı aldığında bile onlara vereceğin para zaten gelen zamdan çok daha fazla olacaktır. Üstelik ucuz çok uygun fiyatlı görünen ürünler bilinmedik markalar oldukları için, içerikleri hakkında da pek bilgisi olmadığımız için bu markaları kullanmanın pekte bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Karar senin tabi ama yağmurdan kaçarken doluya tutulma diye nacizane önerim fixplanttan vazgeçmemen yönünde olur.
    Fixplantın fiyatı 119 tl olsada bir toppik kadar uçuk fiyata sahip olmadığı için almaya değer bence. Sırf zam oldu diye bu üründen vazgeçmek gibi bir niyetim yok açıkçası sana da önermiyorum. Gidip sahte ürünlere boş para vereceğime fixplanta 119 tl veririm güvenilir ve orjinalliğinden emin olduğum bir ürün kullanırım daha iyi.
  • Fixplantin kalitesinden şüphem yok. Digerlerini deneyen var mı diye sormuştum. Birde fix deep diye bir ürünü aldım ama kullanmayan varsa eger bu ürün kesinlikle olan saçıda döker. Şampuanla bile zor cıkıyor saçlı deriden. Sadece özel günlerde kullanmakta fayda var.
    Ben fixdeep ürününü geçen yıldan beri kullanmaktayım. Size kesinlikle katılmıyorum saçtan sadece şampuan kullanımında çıktığı doğru ama bu zaten açıklamalarında da söz edildiği gibi suda çıkmadığını kanıtladığını gösteren bir özellik. Yaklaşık 6-7 aydır neredeyse her gün kullanıyorum fakat saçımda dökülme gibi bir problem yaşamadım. Tam tersi kapatıcılığı ve kalıcılığı çok iyi olduğu için herkese tavsiye edebileceğim başarılı bir ürün.
  • selimfatih41 S kullanıcısına yanıt
    Bende tavsiye etmiyorum kesinlikle. Şampuanla bile cikarmakta zorlandım. Nasıl bir ürün yaptilarsa cok degisik yağlı bir yapisi var. Sizin kullanim şekliniz nasıl. Saclar cok mu seyrek
    Saçımın ne çok uzun ne çok kısa saç diblerine doğru hafif uygulama yapıyorum ve güzel bir sonuç alıyorum. Şampuan uygulaması yaptığım an saçımdan kolaylıkla çıkıyor. Belki fazla uygulama yaptığınız için saçınızdan çıkartırken zorlanıyor olabilirsiniz. Söylediğiniz gibi yağlı bir yapısı da mevcut değil bence sıkıştırılmış pudra gibi yani normal toppik, fixplant saç tozlarının pudralaştırılmış formu gibi. Belki yaptığınız yanlış uygulamadan dolayı memnun kalmamış olabilirsiniz bence ürün gayet iyi. Uygulamasını uygulama videolarından izleyip yeniden deneyin bence.
  • SAÇA zararlı mı eldekileride dökmesin birde terleyince damlar mı
  • Bende fixplant kullanıyorum terleyince akma falan olmuyor, toppik gibi koku yapma durumu da yok. Bütün testleri yapılmış bir ürün olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Gayet doğal bir görünüm veriyor.
  • Merhaba,

Son 1 aydır ön taraflara yogun olarak kullandım ve bugün daha cok seyreldiğini fark ettim.

Toppik'lerin saç döktüğü bir gerçek. Peki saç kaybı yapar mı acaba bu konuda fikriniz var mı? Yani dökülen saçlar, saç döngüsünün devamında tekrar cikarlar mi?

Teşekkürler.
  • Sanırım firma kendi reklamını yapmak için hesaplar açıp buraya övgüler dizmiş toplam 2 mesajlı hesaplar çok dikkat çekiyor yapmayın :)
  • Saç ektirilmiş gibi görünüyor ilk fotoğrafta valla efsane görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.