Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (476. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seyrelmiş saçlara da iyi bir doktor yaparsa ekim gayet guzel olur.ama halihazırdaki saclara zarar vermemek onemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 31 Mayıs 2012; 13:05:07 >
  • Ankarada önerebileceğiniz doktor yada klinik isimleri nerelerdir acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matadoraa -- 1 Haziran 2012; 9:04:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcovts

öncelikle çok iyi bir forum keşke herkes cesur olup fotolarını çekinmeden koysa en azından ektirmek isteyen potansiyel arkadaslar için çok iyi referans olacaktır o kadar konusuyoruz tabi göreceli bir kavram ve herkese göre değişiyo ama bu işi en iyi yapan ilk 5 kim? o sonuca varmak lazım sadece kim ve neden?

biz eskidende koyduk fotoraflarımızı yeni foruma giren arkadaşlar var ise tekrar koymaktan çekinmeyiz. bugün 18 . ayına girdi ekim yapalı...

http://www.imagesaving.com/images/12341.jpg

http://www.imagesaving.com/images/123413.jpg

http://www.imagesaving.com/images/12346.jpg

http://www.imagesaving.com/images/resim2032.jpg

http://www.imagesaving.com/images/12349.jpg

http://www.imagesaving.com/images/2012041015.jpg

http://www.imagesaving.com/images/201204jyj.jpg

http://www.imagesaving.com/images/a7e8288114.jpg
  • Resim koyan arkadaslar lüften eski resimlerle beraber yeni resimlerinizi ayrica ense resimlerinizide koyun mikromotor enseyi mahvediyor diyorlar 4000 kökten sonra ense kel olur diyorlar, yemin ederim en cok enseyi perisan etmekten korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

seyrelmiş saçlara da iyi bir doktor yaparsa ekim gayet guzel olur.ama halihazırdaki saclara zarar vermemek onemli

californiadream bence bu foruma bi vefa borcun var.. süreçlerini insanlarla paylaşmalısın.. o kadr insandan bilgi alarak ekim işine girdin.. şimdi deneyimlerini paylaşma sırası sende.. benim özellikle merak ettiğim yüz bölgesinde iz kaldı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antepli512

Resim koyan arkadaslar lüften eski resimlerle beraber yeni resimlerinizi ayrica ense resimlerinizide koyun mikromotor enseyi mahvediyor diyorlar 4000 kökten sonra ense kel olur diyorlar, yemin ederim en cok enseyi perisan etmekten korkuyorum

ekim öncesi ve ekim sonrası 10. gün ense resimlerim. Özellikle flashlı çekmiştim. 3000 greft mikromotorla alındı. 2-3 gün içinde ense bölgemin tamami ile kapanacağını düşünüyorum. Yorum sizin...

• herkeze merhaba 2 aydır tüm sayfaları okumayı başarabildim.saç nakli yapmayı düşünen birisi olarak sayfalar ilerledikçe birçok isimde karar kıldığım ve elediğim oldu.şu anda hakan doğanay veya moy ve metalik arkadaşların başarılı ekimlerinden dolayı ensar hastanesinde yaptırmayı düşünüyorum.ancak ensar hastanesinde yaptıran arkadaşlardan öğrenmek isteiğim bir konu var.günde 5 6 ekim yapılan bi yerde mutlaka birkaç ekip olmalı.yaptıranlar bu konuda bilgi verebilir mi? orada hangi dr gözetiminde ya da ekibiyle yaptırmalıyım?
  • arkadaşlar cumartesi günü ekimimi gerçekleştirdim...bu sayfadan baya bi faydalandıgım için,bende saç ekimimin tüm safhalarını paylaşmayı düşünüyorum...insallah hepinize faydası olur,herkes su illetten kurtulur...nasıl bi sıkıntı oldugunu en iyi bizler biliyoruz şüphesiz,burda her sorduguma samimimice cvp veren resimlerini paylaşan beni bu işe cesaretlendiren herkese bugunden tşk ediyorum,insallah yarın resimlerimi yükleyecegim....

yalnız yok reklamcı,yok sucu bucu denmesin hiç bi dr veya merkez babamın oglu degil,kısacası umrumda da degil,o yüzden sakın kimse beni polemiklere cekmesin özellikle rica ediyorum.... hatta söle düşünüyorum ben resimlerimi yayınlayayım, iyi veya kötü denilsin ondan sonra nerede yaptırdıgımı yazayım...
    ben öle düşünüyorum,insallah su resim yayımlayanlara yapılanlar bana da yapılmaz....
    kalın saglıcakla yarın küçültüp yükleyecem resimlerimi.....
  • arkadaslar ankarada bu işi yapan en iyi yer neresi ?????????????? artık bir allahın kulu yazsın cevap bulamadım göremiyorum hep istanbul konusuluyor yada tartısma oluyor Ankarada kim var doktorun adı ne ?? Biraz yardımcı olun ya ... forumdaki işleyen en kötü başlık bu olsa gerek ..
  • sanchez arkadaşa katılıyorum ankarada yokmu arkadaşlar belli başlı isimler dışında önerebileceğiniz bilgi sahibi olduğunuz ?
  • ense çok kötü değil gözle görünür bi biçimde seyreliyor.. mantık oalrak bakınca 20 000 greftin olduğu bi alandan 3000 greft alınması bu kadar tahrip yapmaz..mikromotor hem kökü alıor belki 2-3 katı da çevre köklere zarar veriyor.. manuel alımlarla mikromotor alımları karşılaştırıldğında fark çok açık bi şekilde ortaya çıkıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _cn_

herkeze merhaba 2 aydır tüm sayfaları okumayı başarabildim.saç nakli yapmayı düşünen birisi olarak sayfalar ilerledikçe birçok isimde karar kıldığım ve elediğim oldu.şu anda hakan doğanay veya moy ve metalik arkadaşların başarılı ekimlerinden dolayı ensar hastanesinde yaptırmayı düşünüyorum.ancak ensar hastanesinde yaptıran arkadaşlardan öğrenmek isteiğim bir konu var.günde 5 6 ekim yapılan bi yerde mutlaka birkaç ekip olmalı.yaptıranlar bu konuda bilgi verebilir mi? orada hangi dr gözetiminde ya da ekibiyle yaptırmalıyım?

deneme 1 -2 caylak uyeyim yazabiliyorsam onemli oldugunu dusundugum biseyler paylasmak istiyorum.
  • evet arkadaslar galiba yazabilecegim ne mutlu bana :)

simdi sevgili arkadaslarim oncelikle allah herkesin yar ve yardimcisi olsun, dermansiz dert vermesin kimseye, kurban oldugum yaradan.

bu forumu yaklasik 3-4 yildir takib ederim duzenli olmasada yilda 5-10 defa gelir 3-4 gun kalir degisiklikleri alir giderim yani hepimizin yaptigi gibi acikcasi :)

son 10 gundur deli gibi sac ekimi icin arastirma yapiyorum, 10-15 firmayla gorustum yarisi dondu yarisi orali bile olmadi, oncelikle kisa bir sekilde donmeyen adamlari yazip bilgi gonderenlere biraz daha uzun deginecegim.

dr. hakan bey antalya, dr. koray erdogan (asmed) dr.zekeriya kul bunlar sanirim cok yogunlar zaten acik acik soylediler herseyde anlassak bile 2-3 aydan asagi sizi operasyona almamiz imkansiz dediler. ne diyelim dogru soylediler hic degilse, para su bu muhim bile degildi onlar icin

gelelim cevap verenlere oncelikle hepsine tesekkurler, cogunu bildiginiz insanlar acikcasi, aysegul hanim fatoscan hanim dr. ilhan serdaroglu , dogan hastanesi , ankaradan 2-3 firma kayseriden 2 firma ve daha inanin adlarini telefuzz etmekten yorulacagim 3-5 firma daha,

simdi olay su acikcasi, oncelikle sans cok onemli ekim iyi olur sacinizin veya biyolojinizin durumu bunu kaldirmaz ortaya iyi sonuc cikmaz, siz bomba gibisinizdir ekim kotu olur yine sonuz degizmez, yada 3. ihtimal her iki tarafta mutlu mesut olur :) dilegimde budur zaten,

simdi acikcasi sunu belirtmek isterim ki, aysegul hanim ve fatoscan hanimdan aldigim izlenim manikur pedikur rahatlaginda hergun 5-10 sac ekimi yapildigi fikrine kapildim. bu hanimlarin aralarinda bir rekor denemesi veya yarismasi soz konusumudur bilemem ama her ikisininde 10 bin sac ekimi devirdigini agizlarinda duymam beni biraz sasirtti,

ikisi arasindaki tek fark, fatoscan hanimin cevre hastanesinde duzgun ortamlarda ve allah etmesin olumsuz bir durumda acil bir mudahele edebilmesi buyuk avantaj gibi duruyor, ve bazi avantajlarida konaklama yikama yaglama vs. cabasi

simdi herkes sunu soruyor eger bilsemki 6 ay sonra istedigim gibi olacak 5000 bin lira bile verir buyrun sahne sizin derim diyor icinden, ama malesefki kimse bilmiyorki ne olacak nasil olacak,

ayrica bu dunyada oncesinde verilen para neye hizmet ediyorsa etsin sonrasinda mutahap alinmamaniza (bazi istisnalari ayri tutarak) sebep oluyor, is yapilmadan once canim cicim is bittikten sonra haydi sen yoluna ben yoluma, tipki evlilik oncesi gibi cicim ayi ve sonraki gercekler,

herkes birinden birseyden garanti bekliyor soyle doktor soyle yasayacakmiyim gibi beklentiler, simdi felsefeyi birakta sen ne karar verdin diyecek arkadaslarim olacak zaten bir karar vermis olsam burada bunlari buyuk ihtimal yaziyor olmazdim,

arkadaslar ne yapacagiz allah icin ya, artik birinde karar kilip ya ne olursa olsunmu diyeyim, yada biraz daha mi bekleyim. 33-34 oldu yas , dokulen dokuldu diyemiyorum hala az da olsa dokulmeler var ,

acikcasi hic birinden gerekli guveni yada cesareti alamadim. buna geri donus yapmayanlarda dahil. ama ne yazikki birinde karar kilacagim. 3-4 ihtimal var yalan olmasin, birincisi cevre hastanesi (imkanlari agir basiyor ) ikincisi dr. muttalip bey , dr. ilhan bey,

simdi kime ne sorayim onuda bilmiyorum, yaradan biliyor kulu goruyor yasiyor sadece, herkesin sac tipi fizyolojisi biyolojisi ve hatta sorunlari imkanlari farkli nasil bana iyi olan ona da olsunki , deli olacagim valla. ne yapmak lazim, iyi insanlar mutlaka hak ettigini alir bulur yasar, ama bu dunya degilki o ,

fiyatlardan bilgi vereyim biraz, doktorun bizzat yaptiklari en dusugu 4000 liradan basliyor 8 binlraya kadar cikiyor, doktorun gozetiminde olanlar ise 3 bin ila 5 bine kadar gidiyor, doktorsuz sadece bu iste uzmanim diyenler ise 2 bin ila 3.5 arasinda degisiyor,

2 sean lazim diyende var tek seansta biter diyende var, ailemde 3-4 tane doktor var enisteleri de sayarsak ama olmuyor olmuyorrrr olmuyor iste, senden baskasi senin kadar dusunmuyor seni,

arkadaslar beni biraz tesvik edermisiniz, isim olmasada sunu soyleyin yahu guzel kardesim kil artik bir karar, ya yaramaz ya yarar.

bunalmaya basladim artik iyiden iyiye, allahim sen sabir ver diyorum sadece butun derman bekleyen kullarina, cumaniz hayrolsun allah kabul etsin arkadaslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicelifeuk

evet arkadaslar galiba yazabilecegim ne mutlu bana :)

simdi sevgili arkadaslarim oncelikle allah herkesin yar ve yardimcisi olsun, dermansiz dert vermesin kimseye, kurban oldugum yaradan.

bu forumu yaklasik 3-4 yildir takib ederim duzenli olmasada yilda 5-10 defa gelir 3-4 gun kalir degisiklikleri alir giderim yani hepimizin yaptigi gibi acikcasi :)

son 10 gundur deli gibi sac ekimi icin arastirma yapiyorum, 10-15 firmayla gorustum yarisi dondu yarisi orali bile olmadi, oncelikle kisa bir sekilde donmeyen adamlari yazip bilgi gonderenlere biraz daha uzun deginecegim.

dr. hakan bey antalya, dr. koray erdogan (asmed) dr.zekeriya kul bunlar sanirim cok yogunlar zaten acik acik soylediler herseyde anlassak bile 2-3 aydan asagi sizi operasyona almamiz imkansiz dediler. ne diyelim dogru soylediler hic degilse, para su bu muhim bile degildi onlar icin

gelelim cevap verenlere oncelikle hepsine tesekkurler, cogunu bildiginiz insanlar acikcasi, aysegul hanim fatoscan hanim dr. ilhan serdaroglu , dogan hastanesi , ankaradan 2-3 firma kayseriden 2 firma ve daha inanin adlarini telefuzz etmekten yorulacagim 3-5 firma daha,

simdi olay su acikcasi, oncelikle sans cok onemli ekim iyi olur sacinizin veya biyolojinizin durumu bunu kaldirmaz ortaya iyi sonuc cikmaz, siz bomba gibisinizdir ekim kotu olur yine sonuz degizmez, yada 3. ihtimal her iki tarafta mutlu mesut olur :) dilegimde budur zaten,

simdi acikcasi sunu belirtmek isterim ki, aysegul hanim ve fatoscan hanimdan aldigim izlenim manikur pedikur rahatlaginda hergun 5-10 sac ekimi yapildigi fikrine kapildim. bu hanimlarin aralarinda bir rekor denemesi veya yarismasi soz konusumudur bilemem ama her ikisininde 10 bin sac ekimi devirdigini agizlarinda duymam beni biraz sasirtti,

ikisi arasindaki tek fark, fatoscan hanimin cevre hastanesinde duzgun ortamlarda ve allah etmesin olumsuz bir durumda acil bir mudahele edebilmesi buyuk avantaj gibi duruyor, ve bazi avantajlarida konaklama yikama yaglama vs. cabasi

simdi herkes sunu soruyor eger bilsemki 6 ay sonra istedigim gibi olacak 5000 bin lira bile verir buyrun sahne sizin derim diyor icinden, ama malesefki kimse bilmiyorki ne olacak nasil olacak,

ayrica bu dunyada oncesinde verilen para neye hizmet ediyorsa etsin sonrasinda mutahap alinmamaniza (bazi istisnalari ayri tutarak) sebep oluyor, is yapilmadan once canim cicim is bittikten sonra haydi sen yoluna ben yoluma, tipki evlilik oncesi gibi cicim ayi ve sonraki gercekler,

herkes birinden birseyden garanti bekliyor soyle doktor soyle yasayacakmiyim gibi beklentiler, simdi felsefeyi birakta sen ne karar verdin diyecek arkadaslarim olacak zaten bir karar vermis olsam burada bunlari buyuk ihtimal yaziyor olmazdim,

arkadaslar ne yapacagiz allah icin ya, artik birinde karar kilip ya ne olursa olsunmu diyeyim, yada biraz daha mi bekleyim. 33-34 oldu yas , dokulen dokuldu diyemiyorum hala az da olsa dokulmeler var ,

acikcasi hic birinden gerekli guveni yada cesareti alamadim. buna geri donus yapmayanlarda dahil. ama ne yazikki birinde karar kilacagim. 3-4 ihtimal var yalan olmasin, birincisi cevre hastanesi (imkanlari agir basiyor ) ikincisi dr. muttalip bey , dr. ilhan bey,

simdi kime ne sorayim onuda bilmiyorum, yaradan biliyor kulu goruyor yasiyor sadece, herkesin sac tipi fizyolojisi biyolojisi ve hatta sorunlari imkanlari farkli nasil bana iyi olan ona da olsunki , deli olacagim valla. ne yapmak lazim, iyi insanlar mutlaka hak ettigini alir bulur yasar, ama bu dunya degilki o ,

fiyatlardan bilgi vereyim biraz, doktorun bizzat yaptiklari en dusugu 4000 liradan basliyor 8 binlraya kadar cikiyor, doktorun gozetiminde olanlar ise 3 bin ila 5 bine kadar gidiyor, doktorsuz sadece bu iste uzmanim diyenler ise 2 bin ila 3.5 arasinda degisiyor,

2 sean lazim diyende var tek seansta biter diyende var, ailemde 3-4 tane doktor var enisteleri de sayarsak ama olmuyor olmuyorrrr olmuyor iste, senden baskasi senin kadar dusunmuyor seni,

arkadaslar beni biraz tesvik edermisiniz, isim olmasada sunu soyleyin yahu guzel kardesim kil artik bir karar, ya yaramaz ya yarar.

bunalmaya basladim artik iyiden iyiye, allahim sen sabir ver diyorum sadece butun derman bekleyen kullarina, cumaniz hayrolsun allah kabul etsin arkadaslar.

Abi 10 numara yazı olmuş :) Tebrikler varya bu kadar işte içten anlatılır burda konuşulan yazılanları bakınca Kök söktürmüş yazın ayakta alkışlıyorum seni :) Saygılar
  • quote:

Bugun ekimin 11. günü bende senin gibi bir yılı aşkın bir süre araştırdım, kelligi senin gibi çok takıntı yapıyordum. Aceba ektirsem çevredekiler ne der diyordum sarılı kafa biçilmiş kafayla naparım diyordum. Ama ekimden sonra 2 3 gün sıkıntılı oluyor sonrası çok iyi bence. Şuan herşey istedigim gibi çok şükür bir sorun yok kendime güvenim geldi. Keşke 3 5 ay önce yaptırsaydım şuan saçlarım belkide gür bir şekilde çıkmaya başlamıştı. Biran önce şok dökülmeyi atlatıp saçlarımın çıkmasını bekliyorum yani 4 5 ay sonrasını hayal ediyorum. Şuan tek pişmanlıgım keşke daha önce ektirseydim diyorum.

Sanada tavsiyem güzel bir ekim merkezi bulup zaman geçirmeden biran önce ekim işlemini gerçekleştirmendir. Şimdiden geçmiş olsun kardeşim inşallah güzel bir ekim yaptırıp gür saçlarınla fotolarını paylaştıgın günleri görürüz burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

arkadaslar ankarada bu işi yapan en iyi yer neresi ?????????????? artık bir allahın kulu yazsın cevap bulamadım göremiyorum hep istanbul konusuluyor yada tartısma oluyor Ankarada kim var doktorun adı ne ?? Biraz yardımcı olun ya ... forumdaki işleyen en kötü başlık bu olsa gerek ..

"En iyisi" dersen göreceli birşeydir.ankara da çok güzel isim yapmış 7-8 estetik kliniği var.bunlarla tek tek görüşüp aklına en çok yatanı tercih edersen en iyisini seçmiş olursun.ben istanbul yerine ankarayı tercih ettim şahsen.
  • quote:

Selamlar,

İçinde bulunduğunuz psikolojiyi samimiyetle ifade etmişiniz gerçekten. Size yardımcı olabilmeyi gönülden isterim. Aynı durumları zamanında yaşamış biri olarak, benim karar vermemde de etkili olmuş ve size de faydası dokunabileceğini tahmin ettiğim 2 şey önereceğim.

1. Şu ana kadar yaptığınız araştırmalar sonucunda ekim yaptırabileceğinizi düşündüğünüz yerlerde daha önceden ekim yaptırmış olan kişilerle yüz yüze konuşmak.

Bu da yeterli gelmez ise;

2. Eğer bünyeniz kaldırabiliyorsa ekim konusunda ilgili operasyon videolarını izleyerek daha da derin bilgi sahibi olmak ve yine ekim yaptırmayı düşündüğünüz yerlerden izin alıp bir başkasının ekimini izlemek. (Eğer bunları izlemeyi bünyeniz kaldırmıyorsa, ekimin ne olduğu gerçeği ile yüzleşmek size ekim yaptırmama kararı da aldırabilir. Bu da bir karardır tabi, tercih sizin..)

Fakat şunu da unutmamak gerekir ki konu hakkında ne kadar derin bilginiz olsa da ve gerçekten işin ehli kişilere de yaptırsanız hayattaki her durumda olduğu gibi burda da çok çok küçük ihtimallerle bile olsa bazı riskler söz konusu olacaktır. Ama bu derece derin bilgi sahibi olmanıza ve işin ehli olmuş kişilere yaptıracak olmanıza rağmen sırf bu risklerden ötürü ekim yaptırmaktan vazgeçmeniz, trafik kazası yapıpta ölebilirim diye hayatında hiç bir araca binmemeye benzer. 3-4 yıl boyunca bir şekilde harcadığınız vaktinizi ve enerjinize yazık olur kanımca.

Saygılar

Bir konu hakkında şüpheli karara varmak hatalı, kesin karar ise gülünç olur. VOLTAIRE
    Ya başlamamalı, ya bitirmeli… OVIDIUS
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustaterdem

quote:

arkadaslar ankarada bu işi yapan en iyi yer neresi ?????????????? artık bir allahın kulu yazsın cevap bulamadım göremiyorum hep istanbul konusuluyor yada tartısma oluyor Ankarada kim var doktorun adı ne ?? Biraz yardımcı olun ya ... forumdaki işleyen en kötü başlık bu olsa gerek ..

"En iyisi" dersen göreceli birşeydir.ankara da çok güzel isim yapmış 7-8 estetik kliniği var.bunlarla tek tek görüşüp aklına en çok yatanı tercih edersen en iyisini seçmiş olursun.ben istanbul yerine ankarayı tercih ettim şahsen.

hocam bu 7 8 tane estetik klinigi hangileri siz nerde yaptırdınız ? çok sevindim birinin sonunda yazmasına merak ediyorum cevabınızı bekliyorum
  • arkadaşlar resim boyutlrını düşürdügüm halde yükleyemiyorum,örnegin;46,1 kb a kadar düştü resim ama yüklemiyo sitemi yogun anlmadım....
    gece de olsa yükleyecegim resimlerimi....
  • quote:

hocam bu 7 8 tane estetik klinigi hangileri siz nerde yaptırdınız ? çok sevindim birinin sonunda yazmasına merak ediyorum cevabınızı bekliyorum

forumda yaptırdığım yeri ve detaylarını belirtmiştim,tekrar söylemem reklam gibi olur kanımca.isteyen arkadaşlara özelden gerekli bilgileri verdim,sanada verebilirim.şu linktende faydalanabilirsin.
    http://www.tpcd.org.tr/Plastik-Cerrahlar.54.0.html?&tx_feuserlisting_pi1[sword]=ankara
  • 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.