Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (475. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zafka

selam arkadaşlar.güzel yorumlarınız için teşekkürler.7120 greft alım yapılan ensenin hali nicedir diye merak eden arkadaşlarım olmuş.resim istemişler.an itibariyle çıktım komşu oğluna çektirdim resimlerimi.resimleri altta paylaşıp yorumumu yapacağım.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

resimler bunlar arkadaşlar.an itibariyle çekilmiştir.verteks bölgeme ekim yaptırmadığım için ense resmimi keserek koydum.ekim yaptırmadığım yerin görüntüsünü koymak istemedim hiç yanılgıya düşmeyin istedim.yine aynı profesyonel makinayla açık ortamda çekilmiştir.bu arada makina iyi olunca kulak kıllarıma kadar çekmiş,göz zevkinizi bozduysam kusura bakmayın.sonuçta hepimiz erkeğiz :) resim koyucam diye sokaktan bisikletle geçen iki kızın alayına bile maruz kaldım.aa adama bak herkes yüzünü çeker bu arkasını çektiriyo diye :))
    gelelim yorumuma.saç ekimi için açıklıktan ziyade en önemli unsur donör alanın yeterli olup olmadığı.bazı arkadaşlar döner diyo canım çekiyo
    dünyanın en zengin adamı ol,ama donör bölgende yeterli sıklıkta saç yoksa biçaresin demektir.benim öyle aman aman bir ensem yok ama saç ekimcimin senden daha 1500 civarında greft alırım dediğini biliyorum.tabiki bir önemli faktör daha greftlerin homojen bir şekilde göze batmayacak bir şekilde alınması.enseyi biraz uzun tutuncada sorun ortadan kalkıyor.tabiki bu işlemleri uygulayacak olan yine saç ekimcinin kendisi. ve tecrübesi..
    isteğiniz üzere resimlerimi paylaştım.umarım soru işaretlerini bir nebzede olsa giderip yardımcı olabilmişimdir.

İşelamlar zafer abi ben aysegul hanimla bir on gorusme yapmisdim 2 ay oluyor suanda bahcelievlerdeki yerde degil galiba suandaki saglik merkezinin adini alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yok123

zafka saçların hayırlı olsun.. kötü görünmüyor ama bence kesinlikle iyi bir ekim de değil.. çok seyrek.. 6000 grefte göre iyi bir sonuç olduğu söylenemez..bu da hemşire mi doktor mu polemiklerine iyi bir cevap olur sanıyorum..6000 greft iyi çalışan klasik yöntemi kullanmayan bir doktor tarafından yapılınca nasıl olur diye düşündünüz mü hiç? bence çok daha iyi olurdu...

arkadaşın saçları kapatılan açıklığa göre son derece başarılı bence oraya gitsen buraya gitsen daha iyi olurdu gibi saçma sapan şeylerden vazgecin artık daha kötü olmucanı nerden bilelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ısparta3232

quote:

Orijinalden alıntı: yok123

zafka saçların hayırlı olsun.. kötü görünmüyor ama bence kesinlikle iyi bir ekim de değil.. çok seyrek.. 6000 grefte göre iyi bir sonuç olduğu söylenemez..bu da hemşire mi doktor mu polemiklerine iyi bir cevap olur sanıyorum..6000 greft iyi çalışan klasik yöntemi kullanmayan bir doktor tarafından yapılınca nasıl olur diye düşündünüz mü hiç? bence çok daha iyi olurdu...

arkadaşın saçları kapatılan açıklığa göre son derece başarılı bence oraya gitsen buraya gitsen daha iyi olurdu gibi saçma sapan şeylerden vazgecin artık daha kötü olmucanı nerden bilelim

ya sana ne kardeşim çok beğendiysen git orda yaptır bence çok başarılı dğil..
  • 26 mayıs cumartesi günü Ankara Konhair de 2930 greft ektirdim.Dr Çağrı Uysal,Muharrem Bey ve ekibine teşekkür ediyorum.(bu arada hemşireler Meral hanım ve İnci hanıma özel teşekkür)İnşallah kazasız belasız büyürler...Dün ilk yıkamamı kendim yaptım.
    Ekim sonrası ilk resimlerim...

• Ankara Konhair de 26 mayıs cumartesi günü Dr Çağrı Uysal ve ekibine ekim yaptırdım.2930 greft.Yıkama sonrası ilk görüntülerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 392869 -- 30 Mayıs 2012; 11:51:50 >
  • quote:

ne demek bana ne ya sanamı sorucaz kime ektireceğimizi ne yani arkadaş 18 yaşına gelicek hali yok ya gayet başarılı bir ekim senin para aldığın doktorlara gitse sanki 2 kat 3 kat fazlamı saç ekimi yapıcaklar vazgeç artık onu bunu kötülemeyi senin para karşılığında tavsiye ettiğin yerleride duyduk okuduk nasıl yerler olduğunu

iyi benim tavsiye ettiğim yerlere gitme..nereye gidersen git ne halin varsa gör.. benim mesajlarıma yorum yapma kardeşim.. hasta mısın sen? sana her türlü ifadeyle konuştum ama anlamıyorsun.. o beynine sok .. beğenmedim ekimi.. bu kadar basit.. benim tavsiye ettiğim yerlere de gitme zaten sen.. sana bu yerler yakışır oralar sana fazla.. aklı başında doğru düzgün insanlar bilsin bu işin iç yüzünü yeterli..
  • quote:

ne demek bana ne ya sanamı sorucaz kime ektireceğimizi ne yani arkadaş 18 yaşına gelicek hali yok ya gayet başarılı bir ekim senin para aldığın doktorlara gitse sanki 2 kat 3 kat fazlamı saç ekimi yapıcaklar vazgeç artık onu bunu kötülemeyi senin para karşılığında tavsiye ettiğin yerleride duyduk okuduk nasıl yerler olduğunu

yaw kardeşim neden bu kadar rahatsızsın mesajlarımdan.. ben beğenmedim..zorla mı ? tavsiye ettiğim yerlerde çok daha güzel sonuçlar var bu kadr basit..iftira ederek de bi yere varamazsın..para alıyorum diyosun bu iftirandan dolayı seni Allah a havale ediyorum..
  • quote:

yaw kardeşim neden bu kadar rahatsızsın mesajlarımdan.. ben beğenmedim..zorla mı ? tavsiye ettiğim yerlerde çok daha güzel sonuçlar var bu kadr basit..iftira ederek de bi yere varamazsın..para alıyorum diyosun bu iftirandan dolayı seni Allah a havale ediyorum..
  • quote:

• Arkadaşlar minoxil kullanımı sonrası saçlarımı yıkıyormuyuz yoksa aynen uygulamayaptığımız şeklinde saçımızdamı kalıyor.. Uygulama nasıl ve ne sıklıkla yapılmalı, işin doğru yöntemi nedir...

Bu konuda engin tecrübesi olan ve minoxili uzun sürece kullanmış arkadaşlar cevaplayabilirmi..
  • merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun öncelikle ben hlc de ektirmeyi düşünüyorum hlc de ektiren bir kaç arkadaş görüşlerini paylaşmış memnun olan olmayan arkdaşlarda burda bilgilerini paylaşırsa bizim içinde yol gösterici olur sanıyorum herkes gibi bende internette yaptığım araştırmalar ile hlc de karar kıldım ama son zamanlarda yapılan yorumlara bakıyorum hlc yi pek önermemeye başladınız nedenlerini öğrenebilirmiyim kişsel sorunları katmadan artılarını ve eksilerini yazarsnız çok sevinirim herkese iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murii.34

Arkadaşlar minoxil kullanımı sonrası saçlarımı yıkıyormuyuz yoksa aynen uygulamayaptığımız şeklinde saçımızdamı kalıyor.. Uygulama nasıl ve ne sıklıkla yapılmalı, işin doğru yöntemi nedir...

Bu konuda engin tecrübesi olan ve minoxili uzun sürece kullanmış arkadaşlar cevaplayabilirmi..

arkadaşım ben uzun süre kullandım sabah ve akşam temiz saça uyguluyorsun ve kuruduktan sonra zaten saçın normal halni alıyor ama sürdükten sonra başka birşey sürmezssen iyi olur.Ve uygulama yaptığın gibi saçında kalıyor yıkamıyorsun hemen.saç diplerine masaj yaparak uygulayacaksın uygulşaması çok kolaydır.
  • quote:

selam arkadaşlar.güzel yorumlarınız için teşekkürler.7120 greft alım yapılan ensenin hali nicedir diye merak eden arkadaşlarım olmuş.resim istemişler.an itibariyle çıktım komşu oğluna çektirdim resimlerimi.resimleri altta paylaşıp yorumumu yapacağım.

zafercim öncelikle geçmş olsun hayırlı olsun. umarım güzel olur sonucun 7120 graft ten bahsetmişsinki bu çok uçuk bir rakam gibi geldi bana neden dersen 3500 üzerine çıktıkça saçlar ister istemez seyreliyor ikinci alımla toplamda 5000 lerde artık izler olmaya başlıyor 6000 dedinmi yandın saçı kısa kestir de görelim bakalım yamalı top gibi olur diyorlar. sanırım saçlar uzun oldugu için iyi kamuflaj olmuş ama olduya kısa kestirdin yada zorunda kaldın o zmn belli olmıcakmı ??? benm gördügüm kesinlikle ortaya çıkcak gibi geldi tabi birde senin agzından duymak iserim sence nasıl olur ? bak fotonun birine baktım ya göz yanılması yada bana öyle geldi kusruma bakma şimdiden çok merak ettigim bir konu o yüzden soruyorum

• öncelikle çok iyi bir forum keşke herkes cesur olup fotolarını çekinmeden koysa en azından ektirmek isteyen potansiyel arkadaslar için çok iyi referans olacaktır o kadar konusuyoruz tabi göreceli bir kavram ve herkese göre değişiyo ama bu işi en iyi yapan ilk 5 kim? o sonuca varmak lazım sadece kim ve neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcovts -- 30 Mayıs 2012; 17:09:00 >
  • Arkadaşlar bugün 9. günüm. Kabuklar tamami ile döküldü. Şimdilik bir sorun yok. Şuanki halimi ekledim. Ekim ayrıntılarımı, ekim öncesi-sonrası resimlerimi ilk mesajımda görebilirsiniz. Saygılar....

• quote:

Orijinalden alıntı: murii.34

Arkadaşlar minoxil kullanımı sonrası saçlarımı yıkıyormuyuz yoksa aynen uygulamayaptığımız şeklinde saçımızdamı kalıyor.. Uygulama nasıl ve ne sıklıkla yapılmalı, işin doğru yöntemi nedir...

4 saat sonra saçları yıkayabilirsin. İlk 4 saat saçta kalması gerekiyor. Günde iki kez 1'er ml kullanılıyor. Damlalık ya da sprey şeklinde, kutuda yazar spreyde kaç fıs'a denk geldiği. Sprey uçları farklı olduğu için markaya göre değişebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: king...

quote:

zafercim öncelikle geçmş olsun hayırlı olsun. umarım güzel olur sonucun 7120 graft ten bahsetmişsinki bu çok uçuk bir rakam gibi geldi bana neden dersen 3500 üzerine çıktıkça saçlar ister istemez seyreliyor ikinci alımla toplamda 5000 lerde artık izler olmaya başlıyor 6000 dedinmi yandın saçı kısa kestir de görelim bakalım yamalı top gibi olur diyorlar. sanırım saçlar uzun oldugu için iyi kamuflaj olmuş ama olduya kısa kestirdin yada zorunda kaldın o zmn belli olmıcakmı ??? benm gördügüm kesinlikle ortaya çıkcak gibi geldi tabi birde senin agzından duymak iserim sence nasıl olur ? bak fotonun birine baktım ya göz yanılması yada bana öyle geldi kusruma bakma şimdiden çok merak ettigim bir konu o yüzden soruyorum

Bu konuda hiçbirimiz uzman olmadığımız için (ha uzman olmasa da uzmanın adamları olanlar vardır aramzıda illaki o ayrı mevzu ) öncelikle düz mantık üzerinden hareket etmekte fayda var.
    Kişiden kişiye değişir o verdiğin sayılar dostum. Donörü seyrek bir adamla ensede orman gibi sık saçı olan adamı aynı istatistiki rakamlar üzerinden değerlendiremezsin. Bir de alımın nasıl yapıldığı da önemli tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erken57

Arkadaşlar bugün 9. günüm. Kabuklar tamami ile döküldü. Şimdilik bir sorun yok. Şuanki halimi ekledim. Ekim ayrıntılarımı, ekim öncesi-sonrası resimlerimi ilk mesajımda görebilirsiniz. Saygılar....

Güzel görünüyor inşallah sorunsuz bir şekilde şok dökülmeyi atlatıp saçların gür bir şekilde çıkar.
  • @king
    öncelikle araştırmacı kişiliğin ve detaycılığın için teşekkürler.seninde dediğin gib 7120 greft küçümsenecek bir rakam değil doğru.say say bitmez.ama hüsn-ü talil arkadaşımında dediği gibi kişiden kişiye değişir bu rakamlar.sağolsun varolsun doğru demiş.niye diyeceksin?çünkü donör bölge gerçekten çok önemli.bunu daha evvelde söyledim.bölgenin sıklığı ve eşit bir oranda alımla bu rakamlara ulaşmak mümkün.evet benim saçlarımın uzun oluşu ile alım yapılan bölgem kapanıyor.ama kısa kestiğim zamanlarda da belli oluyor diyenini duymadım.belkide arkadaşım olduklarından öyle diyorlardır o kadarını bilemiyorum.benim bildiğim ya kısa keseceksin ya uzun tutacaksın.bu işin ortası yok gibi geliyor.
    bir bölgeyi yakınlaştırıp işaretlemişsin.ama o kadar yakından amiane tabiriyle devede pire gibi bir olay.bir ay kadar saçlarımı uzatıp bir tezim var onu kafamda netleştirmek istiyoorum.sonrasında yaz sıcağında uzun saç çekilmez hesabı saçlarımı 2 yada 3 numara yaptırıcam.seve seve resimlerimi de paylaşırım. o vakit seninde kafandaki soru işaretlerine ufakta olsa bir faydam olursa ne mutlu bana..
    saygılar...
  • arkadaşlar saç ekimi içim tüm mü saçlar dökülmeli yoksa hafif seyrek saçlara ekim yapılıyor mu
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.