Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (450. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: californiadream

4 bucuk senedir sac ekimi konusunda arastırıyorum akla gelen her kaynagı.turkiye sınırları içinde gerçekleştirilmiş gördüğüm en başarılı saç ekimi sonucu budur.açık ve net.

eyvllh kardeşim yok be oda çok abartı oldu normal sonuç budur bence gibi geliyor bana. mutlaka vardır güzel sonuçlar. allah sanada bu derdi çeken herkezede en iyisini nasip etsin. tekrardan teşkkür yorum için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanw42

quote:

4 bucuk senedir sac ekimi konusunda arastırıyorum akla gelen her kaynagı.turkiye sınırları içinde gerçekleştirilmiş gördüğüm en başarılı saç ekimi sonucu budur.açık ve net.

eyvllh kardeşim yok be oda çok abartı oldu normal sonuç budur bence gibi geliyor bana. mutlaka vardır güzel sonuçlar. allah sanada bu derdi çeken herkezede en iyisini nasip etsin. tekrardan teşkkür yorum için.

yok inan abartmıyorum.bunu soylerken de açıklık alanını ve ona gore aldıgın verimi degerlendiriyorum.sadece ön hattı dökülmüş birine yapılan ekimin sonucu cok daha iyi durur elbette ama bu kadar açıklık alanı bulunan birinde 1 seferde bu sonucu gormedim daha once.sadece koray erdoganın bir sonucu vardı daha basarılı ama o da 1 sene arayla yapılan 2 ekimin sonucunda idi

bu defa resimleri de ışıkta ve daha kaliteli makina ile çekmissin çok daha göstermis ekimin kalitesini.bu sonucu finasterid kullanmadan aldın bi de işin o kısmı var
  • serkan son halin süper görünüyor dostum.senin saçta bir şeyi merak ettim o sonuç tek ekimdemi öyle oldu,tek ekim yaptırdıysan bir gündemi ektiler bir kaç günmü sürdü,ekimden sonra kullandığın ilaç şampuan,sprey vs varmıydı ,kullandıysan ne kadar süre kullandın ve hala kullanıyormusun , aylık kadar tuttu ve ektirdiğin greft sayısı saç+sakal kaç taneydi greftlerin maliyeti kaç lira oldu.

gerçekten harika sonuçlar insanın cebini ne kadar yakıyor bu soruları toptan sordumki merakımızda bir ölçüde gitmiş olur.umarım saçsızlarında sonu senin gibi olur:)bende dahil.

bu arada birileri sözünü tutamamış yine yazmaya başlamış:))baş harfi california:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taner_sen -- 5 Mayıs 2012; 23:07:40 >
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun dostum. Bence de mükemmel olmuş saçların. Sormak istediğim birşey var. İmzandaki fotograflara baktım da ekim yapılmayan ya da seyrek ekilen bölgelerden bile saç fışkırmış resmen. Ne yedin ne içtin söyle biz de alalım aynısından:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner_sen

serkan son halin süper görünüyor dostum.senin saçta bir şeyi merak ettim o sonuç tek ekimdemi öyle oldu,tek ekim yaptırdıysan bir gündemi ektiler bir kaç günmü sürdü,ekimden sonra kullandığın ilaç şampuan,sprey vs varmıydı ,kullandıysan ne kadar süre kullandın ve hala kullnıyormusun , aylık kadar tuttu ve ektirdiğin greft sayısı saç+sakal kaç taneydi greftlerin maliyeti kaç lira oldu.

gerçekten harika sonuçlar insanın cebini ne kadar yakıyor bu soruları toptan sordumki merakımızda bir ölçüde gitmiş olur.umarım saçsızlarında sonu senin gibi olur:)bende dahil.

bu arada birileri sözünü tutamamış yine yazmaya başlamış:))baş harfi california:)

hiç boşa ümitlenme benim saçlarım da böle olur diye .. bi kere yöntem tamamiyle farklı.. bu adamın saçları vardı ekilen bölgede seyrek de olsa .. onlar zarar görmemiş bi kere .. ayrıca o iğne yönteminde çok sık ekilebiliyor saçlar.. klasik kanal açma yönteminde yani ayşegül hemşire ilhan serdaroğlu vb adamların bu sonuçlara ulaşmaları bi kere yöntem olarak imkansız.. böyle yöntemler varken türkiye de hala eski yöntemlerin bu kadar yaygın kullanımının tek nedeni var..PARA PARA PARA..hasta kimsenin umrunda değil.. en kısa yoldan para nasıl bulunur bu doktorlar bunun peşinde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sel54

quote:

Orijinalden alıntı: aybarsım

SEL54 SEL54 SEL54 sorum sana kardeş cvp verirsen sevinirim.. yazında 2,5 aylıkken saçlar belirmeye başlamıştı demişsin.. çıkan saçların hepsi 2,5 aylıkken belirdimi yoksa daha sonraki zamanlarda 3. 4. aylardada hiç saç olmayan yerlerden saçlar çıktımı..? benim2,5 ay oldu beliren saçlar çok çok az acaba daha saç çıkarmı canım çok sıkıldı bu işe:((

Arkadaşım bu saç ekiminde en zor sürec saçların çıkışını beklemek seni çok iyi anlıyorum. 2,5 aylıkken hepsi belirmeye başlamadı, bazı yerlerde aynen dediğin gibi hiç belirti bile yoktu, o yerlerden dahi bir iki ay sonra saç cıktı, saçların çıkma süresi bence bünyeden bünyeye değişiyor, bu sebeble sabırlı olun (demesi kolay ama biliyom zor olduğunu), bana göre bu şok dökülmeden önce görmüş olduğunuz tüm saçlar eninde sonunda çıkıyor, bu süre bazisinda kısa bazısında uzun sürüyor. Bu sebeble meraklanıp dert etme kendine arkadaşım. Rabbim sana sabır versin...

cvp ın için teşekkür ederim.. eninde sonunda çıksın 1 yılda beklerim.. dediğin gibi umarım şok dökülmeden önceki saçlar çıkar..
  • quote:

serkan son halin süper görünüyor dostum.senin saçta bir şeyi merak ettim o sonuç tek ekimdemi öyle oldu,tek ekim yaptırdıysan bir gündemi ektiler bir kaç günmü sürdü,ekimden sonra kullandığın ilaç şampuan,sprey vs varmıydı ,kullandıysan ne kadar süre kullandın ve hala kullanıyormusun , aylık kadar tuttu ve ektirdiğin greft sayısı saç+sakal kaç taneydi greftlerin maliyeti kaç lira oldu.

teşekkür ederim tanercim. bu fotoların hepsi tek ekim sonrasında çekilmiştir. 3 gün sürmüştür ekimim. ekimden sonra 1 ay proscar kullandım ve yan etkilerini duydum korktum bıraktım. sprey olarak 2 hafta öncesine kadar minoxil kullanıyordum artık onuda bıraktım. şampuan sebamed antihairlos kullandım. saç sakal toplam 4380 graft ti 850 si sakaldan... graft başına 1 euro ödeme yaptım.

allah kalbinize göre versin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsn-üTalil

quote:

quote:

Hayırlı olsun dostum. Bence de mükemmel olmuş saçların. Sormak istediğim birşey var. İmzandaki fotograflara baktım da ekim yapılmayan ya da seyrek ekilen bölgelerden bile saç fışkırmış resmen. Ne yedin ne içtin söyle biz de alalım aynısından:)

teşekkür ederim. resimlerin hangilerine baktın bilmiyorum. orada gün gün var mesela ilk 2güne bakıp sonrakini görmemişsindir belkide . sonrasında tepeye ekim vardı. benm üst kısım tamamen kapanacak şekilde saç naklim yapılmıştı . hatta bunun sık olması için tepede bulunan döner yer var oraya ekilmemişti bile. zaten orda mevcut saçlarım vardı sarı ayva tüyü gibi onları kalınlaştırıp kapanması için de minoxil kullandım.
  • serkan kardeşim inan senin adına çok mutlu oldum çünkü memnuniyet yüzüne bile yansımış mutlu etmiş seni saçların için ne desem az, çok güzel çok başarılı bir ekim olmuş darısı herkesin başına
  • quote:

Orijinalden alıntı: yok123

quote:

serkan son halin süper görünüyor dostum.senin saçta bir şeyi merak ettim o sonuç tek ekimdemi öyle oldu,tek ekim yaptırdıysan bir gündemi ektiler bir kaç günmü sürdü,ekimden sonra kullandığın ilaç şampuan,sprey vs varmıydı ,kullandıysan ne kadar süre kullandın ve hala kullnıyormusun , aylık kadar tuttu ve ektirdiğin greft sayısı saç+sakal kaç taneydi greftlerin maliyeti kaç lira oldu.

hiç boşa ümitlenme benim saçlarım da böle olur diye .. bi kere yöntem tamamiyle farklı.. bu adamın saçları vardı ekilen bölgede seyrek de olsa .. onlar zarar görmemiş bi kere .. ayrıca o iğne yönteminde çok sık ekilebiliyor saçlar.. klasik kanal açma yönteminde yani ayşegül hemşire ilhan serdaroğlu vb adamların bu sonuçlara ulaşmaları bi kere yöntem olarak imkansız.. böyle yöntemler varken türkiye de hala eski yöntemlerin bu kadar yaygın kullanımının tek nedeni var..PARA PARA PARA..hasta kimsenin umrunda değil.. en kısa yoldan para nasıl bulunur bu doktorlar bunun peşinde..

arkadaşım sen her yazında bu ekim şeklini övüyon ekimde yaptırmamışsın bu kadar bilgiye nasıl sahip oldun saçekim işiylemi uğraŞIYORSUN..? ayrıca kanal açarak ekim yapan yerlerin tek derdi para demişsin dertleri nedir bilemem ama saç ektirenlerin derdini biliyorum senin o çok övdüğün modeli uygulayan hocalarına söyle aldıkları aşırı ücreti düşürsünlerde bizde gidelim onlara ektirelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybarsım

quote:

Orijinalden alıntı: yok123

quote:

arkadaşım sen her yazında bu ekim şeklini övüyon ekimde yaptırmamışsın bu kadar bilgiye nasıl sahip oldun saçekim işiylemi uğraŞIYORSUN..? ayrıca kanal açarak ekim yapan yerlerin tek derdi para demişsin dertleri nedir bilemem ama saç ektirenlerin derdini biliyorum senin o çok övdüğün modeli uygulayan hocalarına söyle aldıkları aşırı ücreti düşürsünlerde bizde gidelim onlara ektirelim..

ya ne alakası var ben kaç defa hakan doğanay ı övenleri eleştirdim.. kald ki ben ona yaptrmaya karar vermedim daha.. mikromotor kullandığından dolayı.. manuel alım yapıp kalem kullanan birilerini bulursam yaptırmaya karar veririm herhalde.. bence bu olay parayla ölçülecek bir olay dğeil.. tüm yaşamın boyunca bedeninde taşıyacağın bi şey 3-4 milyarla ölçülemez bence..
  • arkadaşlar mrblar bende ekim yapalı 2 hafta oluyor ekilen bölgedeki kabuklanmlar hala duruyor geçmiyor bepanthol uzun süre kullanmanın ekilen saçlara zararı varmıdır acab bide minoxidil tampon yaparak sürerken kabuklar beraber saçlar geliyor elime sizce bunlar şok dökülmeden doalyımıdır yoksa ekilen saçlar travmaya uğrayıpmı dökülüyordur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiyan_21

serkan kardeşim inan senin adına çok mutlu oldum çünkü memnuniyet yüzüne bile yansımış mutlu etmiş seni saçların için ne desem az, çok güzel çok başarılı bir ekim olmuş darısı herkesin başına

teşekkür ederm jiyanım aynen çok mutluyum allaha bin şükür. sizlerde öyle olursunuz inşllh. beklentim önde az saç olsun uçak pisti gibi durmasınla başlamıştı. sonra dedimki dogal olsun onlar. daha sonra yav dedim birde çok seyrek durmasın. yavaş yavaş çogaldı ama beklentilerimi fazlasıyla kat kat aştı saolsun ekim yerim. o yüzden yüzüm gülmekte. ve bu derdi çeken herkez adına dua ediyorum allah en güzelini sizlerede versin.
  • quote:

yok123
    Er

[X]

Dün; 23:32:52

quote:

benim saçlarım serkanın saçlarının yarısı kadar olsa ben razıyım çünkü serkan 4.830 gref ektirdi ben 3.000 gref ektirdim:)sekan kardeşimin maliyeti 4.850 euro ,benim saçların ekim maliyeti 1.300 euro ,serkanın ekimi 3 gün sürdü benim ekimim 1 gün sürdü.serkan kardeşimin ekimi daha pahalı bir yöntem ancak sonucu ortada herşey çok güzel eken hocaya helal olsun aldığı para 11-12.000 tl ediyor ama değmiş,

ŞİMDİ SENİN DEDİKLERİNİ çörütecek 2 yargı, eski yöntemleri kullanan doktorlara para için bunu yapıyor demişsin,ama YANLIŞŞŞŞŞ neden serkanın ekim yöntemini uygulasala daha çok kazanırlar 1 günü 1.300 den 3 gün ;3*1300=3900 euro ediyor ama 4850 euro ödemiş demekki yeni yöntem daha pahalı ve kazançlı

eski yöntemle ektirip,ensar hastanesi,çevre hastanesi,bir yer daha vardı şuan aklımda değil 3 arkadaşımız daha resim yayınladı ortalama 3-4 bin tl arası ödemişlerdi ve serkana yakın sonuçlar almışlardı buda eski yöntem kötü tezini çürütüyor,

KISACASI SANA UYUP EKTİRMEYİ İSTEYEN OLSA 4 KOLLUYA KEL BİNİP HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞURLAR,KARARSIZLIKTAN ÖMÜRLERİ EKTİRMEYE YETMEZ:))KARAR VERME STRESİNDENDE DÖNOR BÖLGESİNİ BİLE DÖKERLER:))
  • quote:

teşekkür ederim tanercim. bu fotoların hepsi tek ekim sonrasında çekilmiştir. 3 gün sürmüştür ekimim. ekimden sonra 1 ay proscar kullandım ve yan etkilerini duydum korktum bıraktım. sprey olarak 2 hafta öncesine kadar minoxil kullanıyordum artık onuda bıraktım. şampuan sebamed antihairlos kullandım. saç sakal toplam 4380 graft ti 850 si sakaldan... graft başına 1 euro ödeme yaptım.

Eski kullanıcı adı: kafadarr
    xXxXxX--- TÜM RESİMLERİME GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ --- xXxXxXx

sonuç gerçekten çok iyi ama baya maliyetli olmuş,para sorunu olmayanlar içinse önemsiz bir meblağ,

bende şuanda pharmaton ve zinco-c 15 mg vitamin hapları ile sebamed şampuan kullanıyorum,aylık maliyetleri 80 tl yapıyor,benim doktorumda minoksil kullanmamı önerdi ama mantıklı düşününce gereksiz gibi geldi,o spreyi kullandığın sürece saç tellerini kalınlaştırıp daha dolgun bir yapıya bürünmesini sağlıyor,bırakınca eski cılız haline geri dönüyor eski haline geri dönüyorsa kullanmanında bir gereği yok o sifreyde aşşa yukarı 60 tl civarında,kalıcı faydası olmayan bir şeye o parayı vermek yollunmak gibi geliyor:)

inşallah ömür boyu saçların hep böyle kalır dostum,darsı çıkmaya henüz başlamamış olan benim başımın saçlarına:)
  • quote:

allah tüm bu sorunu çekenlere yardımcı olsun ve herkezin gönlüne göre versin. saygılarımla

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Kardeşim saçların çok iyi, ekim yaptırmak isteyen fakat bundan korkan pek çok arkadaşıma seni gösteriyorum.. Allah daha gür etsin saçlarını ve saçlarımızı :) ekiminden beri seni takip ediyordum, özelden bir kaç sorum olacak cevaplarsan çok sevinirim.. Hayırlı olsun tekrardan...)..
  • quote:

quote:

Eski kullanıcı adı: kafadarr
    xXxXxX--- TÜM RESİMLERİME GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ --- xXxXxXx

sonuç gerçekten çok iyi ama baya maliyetli olmuş,para sorunu olmayanlar içinse önemsiz bir meblağ,

bende şuanda pharmaton ve zinco-c 15 mg vitamin hapları ile sebamed şampuan kullanıyorum,aylık maliyetleri 80 tl yapıyor,benim doktorumda minoksil kullanmamı önerdi ama mantıklı düşününce gereksiz gibi geldi,o spreyi kullandığın sürece saç tellerini kalınlaştırıp daha dolgun bir yapıya bürünmesini sağlıyor,bırakınca eski cılız haline geri dönüyor eski haline geri dönüyorsa kullanmanında bir gereği yok o sifreyde aşşa yukarı 60 tl civarında,kalıcı faydası olmayan bir şeye o parayı vermek yollunmak gibi geliyor:)

inşallah ömür boyu saçların hep böyle kalır dostum,darsı çıkmaya henüz başlamamış olan benim başımın saçlarına:)
    quote:

taner_sen

bende şuanda pharmaton ve zinco-c 15 mg vitamin hapları ile sebamed şampuan kullanıyorum

Bir tahlil yaptırmadan fazla oranda çinko kullanmanı önermem dostum. Çünkü çinkonun vücutta fazlalığı da saç dökülmesine sebep olur. Onun yerine Biotin daha fazla yardımcı olabilir şu anda sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsn-üTalil -- 6 Mayıs 2012; 15:58:11 >
  • quote:

quote:

yok123
    Er

[X]

Dün; 23:32:52

quote:

benim saçlarım serkanın saçlarının yarısı kadar olsa ben razıyım çünkü serkan 4.830 gref ektirdi ben 3.000 gref ektirdim:)sekan kardeşimin maliyeti 4.850 euro ,benim saçların ekim maliyeti 1.300 euro ,serkanın ekimi 3 gün sürdü benim ekimim 1 gün sürdü.serkan kardeşimin ekimi daha pahalı bir yöntem ancak sonucu ortada herşey çok güzel eken hocaya helal olsun aldığı para 11-12.000 tl ediyor ama değmiş,

ŞİMDİ SENİN DEDİKLERİNİ çörütecek 2 yargı, eski yöntemleri kullanan doktorlara para için bunu yapıyor demişsin,ama YANLIŞŞŞŞŞ neden serkanın ekim yöntemini uygulasala daha çok kazanırlar 1 günü 1.300 den 3 gün ;3*1300=3900 euro ediyor ama 4850 euro ödemiş demekki yeni yöntem daha pahalı ve kazançlı

eski yöntemle ektirip,ensar hastanesi,çevre hastanesi,bir yer daha vardı şuan aklımda değil 3 arkadaşımız daha resim yayınladı ortalama 3-4 bin tl arası ödemişlerdi ve serkana yakın sonuçlar almışlardı buda eski yöntem kötü tezini çürütüyor,

KISACASI SANA UYUP EKTİRMEYİ İSTEYEN OLSA 4 KOLLUYA KEL BİNİP HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞURLAR,KARARSIZLIKTAN ÖMÜRLERİ EKTİRMEYE YETMEZ:))KARAR VERME STRESİNDENDE DÖNOR BÖLGESİNİ BİLE DÖKERLER:))

gene klasik saçma yaklaşımını sergilemişsin.. klasik yöntemi kullanan adamlar günde 4 -5 kişiye ekiyorlar.. odalara hemşireleri doldurup sözde koordine ediyorlar olayı.. bu hakan doğanay denen adam bi kişiye 3 -4 gün ayırıyor.. yani 9000 tl desek günde 3000 tl ye geliyor.. diğerlerinin günlük kazançları 20 bin in üzerine çıkıyor.. nasıl bir mantığa sahipsin anlamak imkansız.. sana olan olmuş bari insanları yanlış yönlendirme.. kaldı ki sana da söylendi yaptırma diye sen gene de insanları dinlemedin..
  • quote:

yok123

gene klasik saçma yaklaşımını sergilemişsin.. klasik yöntemi kullanan adamlar günde 4 -5 kişiye ekiyorlar.. odalara hemşireleri doldurup sözde koordine ediyorlar olayı.. bu hakan doğanay denen adam bi kişiye 3 -4 gün ayırıyor.. yani 9000 tl desek günde 3000 tl ye geliyor.. diğerlerinin günlük kazançları 20 bin in üzerine çıkıyor.. nasıl bir mantığa sahipsin anlamak imkansız.. sana olan olmuş bari insanları yanlış yönlendirme.. kaldı ki sana da söylendi yaptırma diye sen gene de insanları dinlemedin..

şurada adam gibi ismi geçen doktorlara bir git,çalıştıkları yer kaç odalı kendin gör,4-5 kişiyi eken neresi varmış merak ettim:) ben o doktorların en fazla günde 2 kişiye ekim yapabildiklerini onunda nadir yapıldığını biliyorum.bir botoks bir kaş kaldırma bir cilt bakımı bir liposeksion gibi tedaviler daha çok para getiriyor,hem kısa sürüyor hemde kazancı çok çok daha bol işlemler gündede 4-5 değil 20-25 kişiye rahat yapabilirler,ama o kadar çok talep olmadığından karma tedaviler yapıyolar;saçada, bu saydığım işlemlerede:))(FABRİKOSYON EKİM YAPAN MERKEZLER DAHİL DEĞİL,çünkü orada ekip sayısı çok fazla biz doktorlardan bahsediyoruz)

senin mantığına görede saç ekim işlemlerinin başladığı tarihten ihtibaren FUT ve sonrasondaki FUE ile ekim yaptıran herkesin saçların at çöpe gitsin,adamların kafası berbat,saçları ölü,adamlar ucubeye dönmüş,

peki anlamadığım şu senin dediğin tekniği uygulayan adamlar analarının karnında o tekniği öğrenerekmi doğmuşlar o teknik henüz yeni ve çok çok çok çok çok az doktorun kullandığı bir yöntemken bu doktorlar o kadar kısa sürede bu kadar büyük bir nam nasıl yapmış,alla alla .tıp bu teknoloji gibi her an değişen bir alan,her gün bir başka tedavi yöntemi çıkıyor,bu gün kol bacak nakli yapılıp sapa sağlam oldu diye hastaneden yollanan kişiler 2 ay sonra ölebiliyor,senin dediğin tekniktede zamanla saçların akıbeti farklılaşabilir.fue ile yüz binlerce iyi sonuç alan kişi olduğu için bu kadar çok tercih ediliyor,senin dediğin yöntemleki helede günde 1 ekim hatta bazen 2 günde 1 ekim yapılırken,bir doktor en çok 200 saç ekerbilirken,henüz şurada tüm dünyanında içinde olduğu 3-4 doktor ismini SAYABİLEN SEN ve çok araştırma yapmış OLAN YİNE SEN önerde gidelim o dediğin doktorlara,bu kadar iyi sonuç alınabiliyorsa ve bu kadarda az ekim yapılabiliyorken kaç sene sonraya gün verebilecekler merakla bekliyorum.

SEN BURAYA MİLLETİN AKLINI BULANDIRMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY YAPMAMAK ÜZERE GİRMİŞSİN,bu gün he dediğine yarın yok,yarın yok dediğinede bu gün he diyorsun,FORUM NİCKİNDEN BELLİ AMACIN herşeye YOK:)sen kendini henüz çözememişsin dostum,saç ekiminden önce psikolojik tedaviye gerek duyduğunu ben ve tüm forum okuyucuları görüyoruz.bELKİ KEL BİLE DEĞİLSİN psikolojik olarak kendini kelliğe inandırmış bile olabilirsin.
  • Ha birde bana olan henüz olmadı ekimi yaptırdım saçım çıkmaya başlamadıki olan olsun:)hele bir başlasın olan olmuşmu,yoksa çok güzel olmuşmu göreceğiz,ektireli 1 ay olmuşken bana ne olduğunu nasıl gördün nasıl anladın,erdinmi yoksa:)sen milleti yanlış yönlendirme ve şurada ekitirmiş keyfi yerinde olan onca kişininde moralini bozup durma.Madem dediğin teknik o kadar iyi senelerdir araştırıyorsun neden HALA EKRİRMEDİN????????????????????????????????? hastamısın anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taner_sen -- 6 Mayıs 2012; 19:07:12 >
  • 
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.