Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (358. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.457.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: californiadream

1 bucuk sene doldu bu forumda dönem dönem böyle firma sahipleri ya da çalışanları musallat olur buraya kendi kişisel sayfası gibi her ortaya sorulan soruya cevap yazar.kimler geldi kimler gecti bi dönem zeydan rumuzlu biri vardı forumun içine etmisti sacekimuzmanı nickli biri vardı o da aynı şekilde hepsi hevesini alınca yok oldular gittiler.o yüzden merak etmeyin gulcan hanım da burdan pek müsteri çıkmıcanı görünce bırakıcaktır forumu.

bu forumdan ekmek yiyen tek firma estetica dır.bu firmanın da müsteri bulucuları zaten her zaman burdalar saçlarını ektirmelerin üzerinden sene geçmesine ragmen bile forumdan kopmazlar her daim müşteri yönlendirirler

evet estetica iyi müşteri kaldırdı burdan.katılıyorum sana.
  • arkadşlar yeni resimlerim yarın gibi atarım... eski ile yeni demiş bazı arkdşlrımız özelden. resimlerdeki 10 farkı bulunuz :) önceki halim ve yeni halim... diger resimlerimede yani baştan sona buradan bakabilirsiniz

en iyi saç ekim merkezi neresidir

• kafadar yeni halin cok iyi de uzaktan poz da harika duruyo ama 2 karış mesafeden ön sac cizgisi ve tam tepeden komple üst tarafı yakın çeksen de görsek.cidden uzaktan hiç sorun yok da önemli olan kafadaki sıklıgı ve sakal ekilmiş tee bolgesinin durumunu yakından gorebilmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulcansalman

quote:

Orijinalden alıntı: felsefesiz

GulcanSalman rumuzlu arkadaş foruma yazmaya başladıktan sonra hem forumun tadı kaçtı hem paylaşım azaldı. Her sayfanın neredeyse yarısı onun yazıları ile dolu. Kişileri bilgilendirmek istiyorsan git bir web sayfası aç. Bırak diğer arkadaşlar da paylaşım yapsın.

mrb ben bu şekil bir msj ilk kez alıyorum.eğer sayfaların tadı kaçtı ve azaldı ise nasıl neredeyse benim yazılarım oluyor insanlarla diyoloğum sadece saç sağlığı üzerine.bence kişisel savunmanız olmalı.tabiiki web sayfamda var buradan onu bilen arkadaşlarda var yanlış bilgiler edinmek istemeyen insanlar bana gerek tel ile gerekse bu forumdan ulaşıyorlar.sayfamı takip ederseniz alakalı olduğum konular ve nasıl bir çerçevede yazıştığım açık.ve burası forum sayfası ben tanıtım amaçlı reklamda yapmıyorum pazarlamada.özgün bir forum sitesindeyiz.haddini aşmayan hakaret sözleri içermeyen herkes dilediğince yazabilir.rahatsız olmanıza anlam veremesemde saygı duyuyorum iyi günler.

"insanlarla diyoloğum sadece saç sağlığı üzerine" demişsiniz.
    Forum başlığı ise "en iyi saç ekim merkezi" sizin ilgilendiğiniz alan tamamen forum başlığıyla alakasız. Ben saç ekimi yapan yerlere ilişkin yorumlar görmek istiyorum bu sayfada. Onun için bu başlığa giriyorum. Kim nerede ekim yaptırmış onu görmek istiyorum. Siz ise gelmiş saç sağlığı hakkında bilgi veriyorsunuz. Yanlış başlıktasınız... Yazacağınız başlık "saç sağlığı" olmalıydı.
    Lütfen gidip oraya yazınız. Sizin yüzünüzden 1 sayfa yerine 2-3 sayfa gezmek zorunda kalıyorum. Kimsenin tepki vermemiş olması yaptığınız şeyin doğru olmasını gerektirmez. Amacınız insanlara yardım ediyor gibi gorunup sempati toplamak ve müşteri kazanmak. Bunun olduğunu buradan herkes biliyor. Değilse daha önemli işleriniz vardır eminim ki. Zaten işiniz halk ile ilişkiler imiş.. Şu an yanlış yerde de olsa bunu kanıtlamış oluyorsunuz. Eğer saç ekimi yaptırdıysanız lütfen resminizi paylaşınız... Veya yaptırmayı düşünüyorsanız lütfen soru sorunuz. Aksi halde burada ne işiniz var ? ( Eğer gerçekten adam toplamaya çalışmıyorsanız )...
  • saç ekimi ile ilgili tamamen teknik bir soru sormak istiyorum..şu anki teknik ense kökünden alınan saç kökleri birer birer alınıp kafanın üst bölgelerine ekiliyor..

ileriki senelerde saç ekim cihazı geliştirilebilir mi? ense bölgesinden alınan saç kökleri bilgisayar destekli çok uclu bir cihazın uclarına uygun dikim açılarıyla yerleştirilip tek seferde o kökler kafaya ekilebilir mi?
    benim aklıma böyle bir teknik geldi mesela..saç ekim sektörü bu tip bir gelişmeye uygun mudur..eğer böyle bir durum olabilirse saç ekim maliyeti çok aşağıya iner hem de insan hatasından kaynaklanan ekimler sıfıra iner ve tamamen doğal görünen saç ekimleri yapılabilir..gülcan hnm gibi bu işi yapanların fikrini almak istedim.
    teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soho -- 19 Şubat 2012; 13:08:05 >
  • Forumda bazı arkadaşlar Melike Külahçı'ya verdiğim 150 TL konsültasyon ücretine fena takılmışlar.. hele bir tanesi baya üzülmüş bana, bunca kapıdan çeviren yer varken anlamsız gelmiş ona.. Acıkcası bana da bu işe bu kadar köp topal, bu kadar vizyonsuz yaklaşılması anlamsız geliyor..

Melike Hnm alanında dünyanın en iyi 30 hekiminden biri olarak gösterilen, yurtdışındaki kongre seminerlere aktif katılımı olan, hatta bu organizasyonlarda İngilizce sunumlar yapan, sahibi olduğu transmed fabrika gibi çalışan, Egemen Bağıs'ın dan bilmem kimine kadar devlet erkanının ist sosyetesinin saçlarını ekmiş olan bir bayan. Kendisinden saclarımın planlamasıyla ilgili görüsünü, kullandıgı yöntemleri, igne ve keski farkı görüslerini, mikro motor- manuel punch farkı degerlendirmesini ve daha merak ettigim bircok seyi ogrendim. Tam 45 dakka etinden sütünden butundan faydalandım ve benim nihai kararı saglıklı vermemde cok buyuk etkisi oldu.

Bu işi yaptırmak için herkesin ortalama 4000-10000 TL arası bütce ayırdıgını dusunursek bu isin fizibilitesi icin ayrılan 150 TL ye mi takıldınız?? Geçen bir arkadasım sacımı gördü begendi, Dr.Erkan Demirsoy'un numarasını istedi. Ardından fiyatı duyunca (greft bası 1 euro) oo abi benim işyerime geldiler kafama baktılar 4000 e yapıyorlar dedi.. benim bu kadar hazırcı adama soyleyecek lafım olmaz..

Özetle herkese tavsiyem kucuk hesaplara girmeden bu isin ön arastırmasını cok saglıklı yapın ki forum aglama duvarına dönmesin, tam tersi basarılı ekimlerin guzelliklerin konusulduğu bir forum olarak devam etsin.

Syg&Svg
  • arkadslar bi kaç doktorla konustum garanti verebiliyormusunuz diye alp aslan dogal ve saçların cıkacağına dair garanti belgesi veriyoruz dedi obr taraftan yetkin bayer estethicadan ona sordum oda camasır makinesimi bu dedi sen garanti verebiliyomusun işte sauna hamam sex vb seylerden uzak durabilecegıne karsı falan dedi kafam karıstı ne yapmam gerek sizce??
  • Bosphorus Anatomica hakkında bilgisi olan var mı ?

http://www.anatomica.com.tr/tr/sac-ekimi/sac-ekm.html

facebook :BosphorusAnatomica
  • quote:

Orijinalden alıntı: divaio75

Forumda bazı arkadaşlar Melike Külahçı'ya verdiğim 150 TL konsültasyon ücretine fena takılmışlar.. hele bir tanesi baya üzülmüş bana, bunca kapıdan çeviren yer varken anlamsız gelmiş ona.. Acıkcası bana da bu işe bu kadar köp topal, bu kadar vizyonsuz yaklaşılması anlamsız geliyor..

Melike Hnm alanında dünyanın en iyi 30 hekiminden biri olarak gösterilen, yurtdışındaki kongre seminerlere aktif katılımı olan, hatta bu organizasyonlarda İngilizce sunumlar yapan, sahibi olduğu transmed fabrika gibi çalışan, Egemen Bağıs'ın dan bilmem kimine kadar devlet erkanının ist sosyetesinin saçlarını ekmiş olan bir bayan. Kendisinden saclarımın planlamasıyla ilgili görüsünü, kullandıgı yöntemleri, igne ve keski farkı görüslerini, mikro motor- manuel punch farkı degerlendirmesini ve daha merak ettigim bircok seyi ogrendim. Tam 45 dakka etinden sütünden butundan faydalandım ve benim nihai kararı saglıklı vermemde cok buyuk etkisi oldu.

Bu işi yaptırmak için herkesin ortalama 4000-10000 TL arası bütce ayırdıgını dusunursek bu isin fizibilitesi icin ayrılan 150 TL ye mi takıldınız?? Geçen bir arkadasım sacımı gördü begendi, Dr.Erkan Demirsoy'un numarasını istedi. Ardından fiyatı duyunca (greft bası 1 euro) oo abi benim işyerime geldiler kafama baktılar 4000 e yapıyorlar dedi.. benim bu kadar hazırcı adama soyleyecek lafım olmaz..

Özetle herkese tavsiyem kucuk hesaplara girmeden bu isin ön arastırmasını cok saglıklı yapın ki forum aglama duvarına dönmesin, tam tersi basarılı ekimlerin guzelliklerin konusulduğu bir forum olarak devam etsin.

Syg&Svg

divaio75;
    Melike hanım mikro motor-manuel punch farkı hakkında ne dedi ?

diğer yazında Dr.Erkan Demirsoyun kanalların açılması slitle yaptığını yazmışsın. slit kanal açımı nasıl oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetarda34 -- 19 Şubat 2012; 15:52:35 >
  • Kimin ne icin calistigi ortada, mesala Kafadar. kesinlikle ve kesinlikle yaptirdigi yere calisiyor.

Eski halini yakindan cekmis. saclar düz vs. ama son halini jölelemis, saclari kaldirmis uzaktan cekmis.

Facebook sayfasina doktoru tarafindan bütün asamalari cekilmis. kafasinin cizilmis halini bile koymus.

reklamlara kanmayin arkadaslar.

Dikkatli olun.

kesinlikle ve kesinlikle toplamda 5000 tl den fazla ödemeyin.

parasina bakipta aldanmayin. 3 gece tek kisilik oda, günde 3 ögün yemek(ilk defa hastanede yemek yedim. guzeldi)

ilaclar, losyon ve sampuan, kafa yastigi, birde havaalani gidis gelis. 3100 greft. hepsine 3500 tl verdim.

doktor yoktu, özel bir hastanede saglikcilar tarafindan yapildi. doktor olsaydida bisey degismezdi. durur izlerdi.

izledigi icinde 2 kat para öderdim. Hicbir yerde doktor oturup 5-6 saat ekimle ugrasmiyordur.

Bugün ekimden sonraki 6. günüm. arka kisim normale dönüyor. ön tarafta bugünkü yikamadan sonra sanirim temizlenir.

simdilik memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rnhznr -- 19 Şubat 2012; 16:57:51 >
  • ronahizinar,

Forum ortamı ve sizde fikirlerinizi yazıyorsunuz ama yargılama konusunda fazla bonkör davranmıyormusunuz. Kafadarı tanımıyorum hatta resimlerde ilk aklıma gelen yakından birkaç tane resmini görsem iyi olur şeklinde idi
    ama, burdan hareketle kimin için çalıştığı şeklinde bir yorum yapmak söylediklerimizin doğru olma olasılığı bile olsa haksızlık bence, eski hali diyebileceğimiz resimlerden bendede var (yenisi zaten yok halen bu halde)
    ve bundan çok da farklı değil, istediğim aşçıdan yönden çeksem sonuç aynı olur jöle sürecek bir saç yok zaten uzaktan önden yadan çekim olsun.

Doktor kısmına gelince sizin için doğru olan sadece doktor için fark ödemenin gereksizliği şeklinde iken, benim yorumum bu işin estetik amaçlı bir işlem olduğu ve bir elde yapılması gerektiği şeklinde ikiside farklı düşünceler ve yaklaşımlar, ikiside herkes için doru olmayabilir, ama şunu biliyorum ki mesela zekeriya kul bir doktor ve 5-6 değil tüm ekim sürecinde işi kendisi yapıyor (en azından bana da anlattığı bu) tamda bu sebepten daha fazla ücret alıyor.
  • ...hayırlı guzel ekimler dilerim herkese...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tango123 -- 22 Şubat 2012; 23:07:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

quote:

Orijinalden alıntı: divaio75

Forumda bazı arkadaşlar Melike Külahçı'ya verdiğim 150 TL konsültasyon ücretine fena takılmışlar.. hele bir tanesi baya üzülmüş bana, bunca kapıdan çeviren yer varken anlamsız gelmiş ona.. Acıkcası bana da bu işe bu kadar köp topal, bu kadar vizyonsuz yaklaşılması anlamsız geliyor..

Syg&Svg

divaio75;
    Melike hanım mikro motor-manuel punch farkı hakkında ne dedi ?

diğer yazında Dr.Erkan Demirsoyun kanalların açılması slitle yaptığını yazmışsın. slit kanal açımı nasıl oluyor?

mehmetarda34;

slitle keski aynı şey, zaten 2 tane yöntem var. slit, iğneyle eklemeyenlerin uyguladığı yöntem.
    Bu konuda çok tartısma var ancak melike hnm koray bey erkan bey slitin iğneye göre cok buyuk avantajı oldugunu ve
    kılcal damarları/dokuyu daha az zedeledigini düsünüyorlar.. zaten igneyle eken doktorlar sayı olarak tahminim 2-3 u gecmez.

keza Melike hnm ve Erkan Bey ince uc kullanıp (max 0.8mm), düsük devirle calıstırdıktan ve alım yapmayı bildikten sonra mikro motorla
    yapılan alımın manuelden daha avantajlı oldugunu dusunuyorlar. Manuel alımda kök derinligine inerken ayarın kacabilecegini
    ve köke zarar verme olasılıgının oldugunu, oysa mikro motorla dalıs yapılırken derinligin bile standart uygulanabildigini söylüyorlar

bakın ben para ödedim sizler bedava faydalanıyorsunuz, fena mı işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_cakar

quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

1 bucuk sene doldu bu forumda dönem dönem böyle firma sahipleri ya da çalışanları musallat olur buraya kendi kişisel sayfası gibi her ortaya sorulan soruya cevap yazar.kimler geldi kimler gecti bi dönem zeydan rumuzlu biri vardı forumun içine etmisti sacekimuzmanı nickli biri vardı o da aynı şekilde hepsi hevesini alınca yok oldular gittiler.o yüzden merak etmeyin gulcan hanım da burdan pek müsteri çıkmıcanı görünce bırakıcaktır forumu.

bu forumdan ekmek yiyen tek firma estetica dır.bu firmanın da müsteri bulucuları zaten her zaman burdalar saçlarını ektirmelerin üzerinden sene geçmesine ragmen bile forumdan kopmazlar her daim müşteri yönlendirirler

evet estetica iyi müşteri kaldırdı burdan.katılıyorum sana.

eger dedigin dogruysa estetica ya ekim yaptiran cok bu forumda. acaba memnun olmayan varmi esteticadan. merak ediyorum.
  • Maksat polemik değil ama dünyanın en iyi 30 doktorundan biridir ne demek ya, fifa sırlaması gibi bi skalasımı var hekimlerin. Neye göre, kim ilk 30 a koymuş niye 1 değil diye insanın aklına absürd sorular gelmiyor değil. Neyse, arkadaşım para senin, istediğin doktora istediğin parayı ödeyebilirsin lakin keşke şunu yazsaydın. Diğer doktorlaragöre verdiği özel bir bilgi veya tavsiye varmı, varsa düşünülür tabiki ama kardeş senin saçlar ufak ufak dökülmeye başlamış ekim şart falan diyosa ne parası verdin işte onu anlamadım. Bu forumda süslenmiş tüm tavsiyelere karşıyım, fotomuzu ve aşamaları koyalım anlayan anlar zaten. Süperdi, ilk otuzmuş, bir ektim 10 çıktı, üçgün önce ektirdim herşey muhteşem vs mesajlar doğru değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medunax -- 19 Şubat 2012; 20:59:26 >
  • birader tekrar tekrar yazılanları okudum ama senın verdiğin paraya üzülen kımseye rastlamadım. herkesin kendi hayatı. ister 150 ver ister kaç verirsen ver.
  • medunax;
    Ben iddia etmiyorum, Melike Hnm kendi de söylemiyor.. arastırma yaparken birden fazla makalede rastladıgım bir ifadeyi söyledim, detayını arastırmadım.. neden 30 oldugunu merak ediyorsan arastırmakta ozgursun.. Turkıye sac ekiminde göz onunde olan bir ülke, transmed de klinik olarak Türkiye de ilk 3-5 in içinde, bu dogrultuda dusunursen dünyada ilk 30 cokta absürd durmuyor..

solomonoo;
    dogrudur ben özel mesajlarla da karıstırmıs olabilirim, özelden cok enteresan mesajlar aldım cunku..
    herneyse anladımki paylasımda bulundukca işler cıvıyor.. benim foruma katkım buraya kadardır.
    umarım herkes mutlu olacağı doktoru bulur, saçlarıyla da mutlu olur
    Ben Armamed'i tercih ettim memnun kaldım, insallah 8-9 ay sonrada bu dusuncede olurum

sağlıcakla kalın
  • quote:

Orijinalden alıntı: medunax

Maksat polemik değil ama dünyanın en iyi 30 doktorundan biridir ne demek ya, fifa sırlaması gibi bi skalasımı var hekimlerin. Neye göre, kim ilk 30 a koymuş niye 1 değil diye insanın aklına absürd sorular gelmiyor değil. Neyse, arkadaşım para senin, istediğin doktora istediğin parayı ödeyebilirsin lakin keşke şunu yazsaydın. Diğer doktorlaragöre verdiği özel bir bilgi veya tavsiye varmı, varsa düşünülür tabiki ama kardeş senin saçlar ufak ufak dökülmeye başlamış ekim şart falan diyosa ne parası verdin işte onu anlamadım. Bu forumda süslenmiş tüm tavsiyelere karşıyım, fotomuzu ve aşamaları koyalım anlayan anlar zaten. Süperdi, ilk otuzmuş, bir ektim 10 çıktı, üçgün önce ektirdim herşey muhteşem vs mesajlar doğru değil.

like this
  • hala bu forumda transmedı ovenler anlamış degılım transmedı dusunen benıkle ırtıbata gecsın . tranmed turkıyedekı en kotu ekım yapan 3-5 yerden bıtanesıdır. zaten gecmıste transmedde ekım yapan doktorlar bıle artk transmedde calısmıoyr
  • Şöyle birşey öğrendim bilgilendireyim.Saç dökülmeniz bitmemişse dökülen yerleri kapattırdığınızda diğer yerlerin açılma ihtimali varmış.Tam dökülmenin durmasını önerdi bana saç ekim merkezi sahibi olan bir tanıdığımız buna dikkat edin.Yoksa yeni ekilen saçlar kalıyormuş eski saçlarınız gidince çok vahim bir durum çıkıyormuş ortaya.
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.