Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KAFADARR BURDAN KOPMA İLERİKİ FOTOLARINI BİZLERLE PAYLAŞIRSAN İYİ OLUR
  • bu 3. gün anestezi sıvısı gözlerime indi. nezaman kurtulurum bu şişlikten
  • quote:

Orijinalden alıntı: delete10

bu 3. gün anestezi sıvısı gözlerime indi. nezaman kurtulurum bu şişlikten

arkadasım anestezı sıvısı benımde göz torbalarımda suan ama bundan sonrası satıh genıs dagılır gıder bol bol su ıc baska bişeye gerek yok... bu ifrazatı daha kolay atman için idrar sökturucu birtakım ılaçlar önerebılırım ama hem tansıyonunda dusukluk yapar durduk yerde hemde gerek yok bence cunku 1 yada 2 gun sonra bısey kalmayacak
  • Herhalde emre çiçek'e ektiren yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: jemjemx

Herhalde emre çiçek'e ektiren yok

kardeş sendn nerden buluyorsun bu isimleri. çok kötü araştırıyorsun. (:
  • slm kardewşl senin s aç ekimi çok beğemnndim ka.ç gret ektirdin ve nerde bana bilgi berebi,lirnmsin
  • Televizyonda gördüm ondan sorayım dedim. Bayağı bi övdüler de kendilerini:)
  • quote:

Kardeşim bu forumda ektirip te dert yanan birisi vardı. Adını hatırlamıyorum. Google dan donanimhaber.com saç ekim emre çiçek gibi birşey yazıp aratabilirsin.
    Arkadaş adına Emre Çiçeğe maille döşenmiştim ne biçim iş çıkarmışsın gibilerinden adam nerdeyse küfrederek cevap vercekti :)
    Ne konuşuyosun binde bir tabii ki olacak öyle şeyler mealinden cevap vermişti :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: delete10

bu 3. gün anestezi sıvısı gözlerime indi. nezaman kurtulurum bu şişlikten

Hocam 3. gün şişmeye başladı benim. Önce kaşlarına, ardından kaşlarının arasına inecek. SOnra göz altlarına inecek göz altların hafif mor ve şiş olacak sonra yavaş yavaş inecek.
    Süreci hızlandırmak adına kortizon içeren ilaçlar öneren merkezler var. Ama evdeysen hiç ilaca bulaşma derim. Tuzlu birşey yeme, muz ye sürekli (sodyum-potasyum olayı. Benim konu ile ilgili bir önceki sayfadaki yazımdan faydalanabilirsin.)

Bu arada TV de izlemiştim, şişlikler ile ilgili komik bi söz var : tuz - muz - buz :))
    Tuz sodyum içerip suyu tuttugundan şişliklerde kesinlikle kullanılmamalı
    Muz potasyum bulundurduğundan şişlik olduğunda bol tüketilmeli
    Buz ise şişin üstüne herzaman ilk koyulan şey olmuştur zaten :))
  • Arkadaşlar bu minoxidil %5 ilacın kullanımı hakkında bilgi paylaşabilir misin?
    bir kutu kaç gün gidiyor mesela? Kaç adet kullanmalıyız bir günde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokturk_-_

quote:

Kardeşim bu forumda ektirip te dert yanan birisi vardı. Adını hatırlamıyorum. Google dan donanimhaber.com saç ekim emre çiçek gibi birşey yazıp aratabilirsin.
    Arkadaş adına Emre Çiçeğe maille döşenmiştim ne biçim iş çıkarmışsın gibilerinden adam nerdeyse küfrederek cevap vercekti :)
    Ne konuşuyosun binde bir tabii ki olacak öyle şeyler mealinden cevap vermişti :))

Çok sağolun o zaman HLC ye görüşmeye gideyim ben:)
  • Yani ben Emre Çiçek tamamen kötüdür demek istemedim, yanlış anlaşılmasın. Ancak dediğim gibi forumda adı 1 kez anıldı. Kötü anldı.
    Resimler filan da vardı saç çıkmamış ve ekilen yerler kıpkırmızı haldeydi...

HLC
    Antalya Aspendos Hakan Doganay
    İstanbul Estetica

şuan ençok ekim resim/yorumları bu merkezlerden gelmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozac15566

quote:

Orijinalden alıntı: kafadarr

quote:

Orijinalden alıntı: prozac15566

dus alıyorsun sonra donör bölgeye bephantolu suruyorsun ön bölgeye degıl... özgür bey ve ali osman beyde özellıkle anlattılar nasıl yapılacagını...

KARDEŞİM MİLLETİ YANLIŞ YÖNLENDİRME İSTERSEN DUŞTAN ÖNCE EKİM ALANINADA SÜRÜLÜYOR KABUKLARI YUMUŞATMASI İÇİN KULLANILIR. HERYERE SÜREBİLİRSİN YANİ DUR NETTE VİDEOSUDA VAR GÖNDERİM VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ BURDA MESELA ANLATMIŞLAR :) BEPANTHOLÜN AMACI YUMUŞATMASI VE ERKENDEN KABUKLARI YOK ETMESİDİR...

sen nebıcım konusuyorsun benımle be kendıne gel.. doktor nededıyse aynı yerde ekım yaptırdıgım ınsana dogrusunu soyluyorum senın doktorun sana öyle demıs olabılır.. ustelık on tarafa oncelıkle ılk 5 gun terramycın kullanılması uygundur.. sen hangı tıbbı bılgıne daayanarak bana bepanthol losyonun ne işe yaradıgını anlatacaksın ben bunun okulunu okumusum senın haddınemı dusmus bana öğretmek .. herkez lafını sozunu bılsın terramycın pomat ön tarafa kullanılıyorsa bepanthol losyon arka tarafa kullanılır terramycın pomat hem operasyondan dolayı olusabılecek ödemi önler hem yağlı bır form oldugundan kabukları yumusak tutar ılk 5 gun.. birdahada benımle muhatap olma yazılarımada yanıt verme anladın sanırım

ASIL SEN NASIL KONUŞUYORSUN BİLADER !!!! HADDİNİ BİL !!!! BİLMİYORSAN DA TERBİYESİZLEŞME.... BEN NE YAZMIŞIM TEKRAR TEKRAR OKU. OKULUNU FİLAN OKUMUŞ.... BU BEPANTHOL NEREYE KULLANILIRIN OKULUMU VAR CAHİL İNSAN !!!! BAKIN BİZ BURDA BİLGİ VERMEK VE FAYDALANDIRMAK İÇİN BİRŞEY YAZIYORUZ ( ADAM BANA SORMUŞ BENDE SÖYLEDİM HEMEN ZIPLADIN YOK ÖYLE DEGİL BÖYLE DİYE... BENDE DÜZELTTİM TEKRAR VE VİDEO PAYLAŞTIM HERHANGİ BİR EKİM MERKEZİNİN VİDEOSUNU ) BÖYLE TERBİYESİZ İNSANLARLA MUHATTAP OLMAK İÇİN DEGİL.... BİRDE BENİMLE MUHATTAP OLMA DEMİŞ SEN KİMSİN LAN.... KAÇ KURUŞLUK SUNDA BANA BÖYLE YAZIYORSUN... BAK BİLADER ASIL SEN MUHATAP OLMA BİZDE ARAŞTIRDIK VE BİLDİKLERİMİZİ SÖYLEDİK Kİ HERŞEYE ZIPALAMA.... CANIMIDA SIKMA HADİ DEFOL ŞİMDİ GİT BAŞKA YERDE HAVLA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanw42 -- 27 Eylül 2011; 23:12:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokturk_-_

quote:

Çok sağolun o zaman HLC ye görüşmeye gideyim ben:)

jemjemx selamlar,,

bence hlc ye git bir görüş. bir kaç kliniğe daha git ve hepsini karşılaştır. ona göre karar ver.
    kaliteyi,doğallığı bulacaksın kesinlikle bir tanesinde..

kolay gelsin...
  • beyler sakin olun.ne bu yahu... tartışmanızı özelden devam ettirebilirsiniz.. ama yakışık almıyor.burda birbirimize yardımcı olmak için varız..
  • IRC küfürleşlemelerine benzemiş muhabbetiniz.Konunun başlığına bakın da yazın. Bu yaptığınız ayıptır
  • adıma dedgim gibi özür dilerim sizlerden böyle insanlarla muhattap olup yazı yazdıgım ve sizleri rahatsız ettigim için. ayrıca adamın yazılarına 4 gün ceza uygun görülmüş bir başkası sadece reklam yaptı diye süresiz alıyor vs. neyse tekrar kusra bakmayın hayırlı geceler...
  • merhaba arkadaşlar bende saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum özel esenler ensar hastanesinde .çevrenizde yada aranızda ensar hastanesinde saç ekimi yaptıranlar varsa bu yer hakkında bilgi verebilimisiniz??
  • ben de bir gecen yıl moyun ekimlerini gordukten sonra cok fazla araştırma yapmadan ensarda ekim yaptırdım,2010 ekim ayı.2350 grefit 2000 tl idi,tepe bolgesine ekim yapıldı.gecen hafta da on taraf icin ekim yaptırdım,yaklasık 1500 grefit 2500 tl.biraz bilgi vermek gerekirse,ilk muayaneyi Dr. Hamdi Bey yapıyor ve ekim esnasında da zaman zaman kontrol amaclı operasyona katılıyor,ancak ekimi bizzat yapmıyor.sadece ekibi yonlendiriyor ve anestezi ignelerini yapıyor.Ekimde 3 adet hemsire bulunuyor ve oldukca tecrubeliler islerinde,ozellikle Meryem Hanımın 10 yıllık tecrubesi var bu işte.Ucret konusunu tekrar ozetlemek gerekirse,grefit basına degil de seans ucreti alıyorlar,fix 2500 tl ve ne kadar grefit alabilirlerse o kadar ekim yapıyorlar.
    Gecen yıl ki ekimden memnunmusun diye soracak olursanır;evet derim.Kesinlikle cok dogal ,cim adam olmadım cok sukur.ayrıca kimsede anlamıyo ekim oldugunu,ben soylemek ve inandırmak zorunda kalıyorum bir cok insanı.Ancak sunu da eklemek zorundayım,kısmen acık bolgeler kaldı ekim yapılan yerde,bu hatalı ekim mi yoksa ekilen kimi koklerin cıkmamasında mı bilemiyorum,belki ben beklentimi cok yuksek tuttum yada surekli bir kusur arıyorum,yada fazla kuruntuluyum :)
    Ama şunu soylemeliyim,gecen sene boş bir tepem vardı,şimdi sac dolu :)
    Gecen yıl ki ekim 9,bu seneki 7 saat surdu.ekim esenlerde hastanede yapılıyor.
    Hem gecen sene hem de bu yeni yaptırdıgım ekimde ben de şişlik vs oluşmadı,ancak tek buyuk şikayetim 1 yıl gecmiş olmasına ragmen inanılmaz derecede kepeklenme ve kaşıntı var sacımda,ama sanırım bu benim sac derimle ilgili.
    Eleştirecegim 1 husus,belki bu sadece bana denk gelmiş olabilir,ekim sonrası ilk yıkamayı kendileri yapmıyor,losyon surup evde yıka diyolar ve nasıl yıkaman gerektigini anlatıyolar,bildigim kadarıyla diger merkezler ilk yıkamayı kendileri yapıyor.
    Ancak her turlu soruya,soruna cevap vermeye calısıyolar operasyon sonrası,Dr. Hamdi Beye cep telefonundan her zaman ulasabiliyorsunuz.
    Ben biraz usendigim icin ekimden sonra 1 yıl hic ugranmadım,ama Hamdi bey her zaman gel kontrol edelim bir kac ayda bir diyor.
    onumuzdeki hafta tekrar kontrol icin gidecegim,inşallah ve umarım resimlerimi silmedilerse alıp burada sizlerle paylaşabilirim.
    başkaca sorularınız varsa da cevaplayabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.