Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (254. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jemjemx çektiğin resimlere göre 5000 i nereye ekecekler. iyi şişirmişler. tamam kabul yanıma bir kişi getirecem greftleri tek tek tek tek saydıracağım deseydin.tabii li tepe ense arkasında boş bölge yoksa.
    ayrıca şimdiki olan saçlarına zarar vermeyeceklerinin garantisini verebiliyorlar mı.
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar devam ediyorum araştırmaya.
  • Hocam 86 sayfalık forumda abartmıyorum Transmed ismini kötü birşekilde anmayana rastlamadım. Boğaziçi ve Transmed den hep şikayet var. İnternette de araştırabilirsiniz.
  • Arkadaşlar belirttiğiniz minoxidil %5 fotre ilacın fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokturk_-_ -- 26 Eylül 2011; 21:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokturk_-_

Arkadaşlar belirttiğiniz minoxidil %5 fotre ilacın fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz?

50 tl
  • Merhaba arkadaslar,

dökülen kabuklarin icinde sac telleri olmasi normalmidir?

Kacinci günden itibaren kökler ekilen bölgede sabitlesiyor?

Benim 10. günüm, kabuklarin icinde sac telleri oldugu icin fazla dokunmamaya özen gösteriyorum, ama diger yandanda kalan kabuklarin da artik dökülmesi gerektigini biliyorum.

Sizce ne yapmaliyim?
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 20 gün önce yazmıştım İstanbul Estetica'dan randevu aldığımı. Nihayet dün İstanbul Estetica'da Ayşegül Hanım ve ekibine saç ekimi yaptırtdım. Operasyon yaklaşık olarak 11 saat sürdü ve 4200 gref ekim yapıldı. Ücreti 2500 TL.

Ben operasyon sürecinden ve ekim sonucundan çok memnun kaldım. Ayşegül hanım ve ekibi hakikaten çok güleryüzlü ve samimi insanlar. Hepside çok yardımcı oldular. Bu nedenle başta Ayşegül Hanım olmak üzere, Sevim Hanım, Ayla Hanım ve Nilüfer Hanım'a buradanda tekrar teşekkür ediyorum. Artık bekleyeceğim. İnşallah sonuçlarda operasyon kadar başarılı ve güzel olur. Merak ettiğiniz soruları cevaplamaya hazırım.

Edit: Faydalı olur umuduyla resimleri yayınlamıştım ama bazı arkadaşlar hiçbir fikirleri olmadan gereksiz ve tartışma çıkartıcı yorum yapıyorlar maalesef. Bu nedenle resimleri paylaşımdan kaldırıyorum. Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonKatip -- 30 Eylül 2011; 23:03:42 >
  • 3. gün oldu ön ekim kısımda haala kabuklanma denen bişey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliveli77

Merhaba arkadaslar,

Benim 10. günüm, kabuklarin icinde sac telleri oldugu icin fazla dokunmamaya özen gösteriyorum, ama diger yandanda kalan kabuklarin da artik dökülmesi gerektigini biliyorum.

Sizce ne yapmaliyim?

benimde aynısı oldu ve en son 10. günde bepantholü kafama boşalttım denebilir :D sonra 45 dakka bekledim ve yıkamaya geçtim kabuklar o kadar yumuşadıki ayrıldı kafamdan ama saçlarda duruyordu. yani kalktılar. peçetenin ucuyla sıyırdım içbir zararıda olmadı... zaten 10 gün geçtikten sonra tutan saç tutmuştur. yani çeksen gelmez :) (tabi çekmede) sende benm gibi çok düşme üzerine :D geçmiş olsun kardeşim bol saçlı günlere inşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 20 gün önce yazmıştım İstanbul Estetice'dan randevu aldığımı. Nihayet dün İstanbul Estetica'da Ayşegül Hanım ve ekibine saç ekimi yaptırtdım. Operasyon yaklaşık olarak 11 saat sürdü ve 4200 gref ekim yapıldı. Ücreti 2500 TL.

Ben operasyon sürecinden ve ekim sonucundan çok memnun kaldım. Ayşegül hanım ve ekibi hakikaten çok güleryüzlü ve samimi insanlar. Hepside çok yardımcı oldular. Bu nedenle başta Ayşegül Hanım olmak üzere, Sevim Hanım, Ayla Hanım ve Nilüfer Hanım'a buradanda tekrar teşekkür ediyorum. Artık bekleyeceğim. İnşallah sonuçlarda operasyon kadar başarılı ve güzel olur. Merak ettiğiniz soruları cevaplamaya hazırım.

Ekim öncesi ve sonrası resimleride paylaşıyorum. Ekim sonrası resimler profesyonel fotoğraf makinesi ile çekildi.

Ekim Öncesi resimler :

en iyi saç ekim merkezi neresidir  en iyi saç ekim merkezi neresidir

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Ekimden hemen sonra :

GEÇMİŞ OLSUN. HAYIRLI UGURLU OLUR İNŞALLAH.
  • @ kafadarr

Teşekkür ederim. Sağol.
  • son katip hayırlı olsun,
    oldukça iyi bir adet 4.200 sonuçlarıda iyi olur inşallah, gelişmeleri şimdi olduğu gibi fotoğraflarla destekleyerek bizimle paylaşırsan iyi olur.

tekrar geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafadarr

quote:

Merhaba arkadaslar,

Sizce ne yapmaliyim?

benimde aynısı oldu ve en son 10. günde bepantholü kafama boşalttım denebilir :D sonra 45 dakka bekledim ve yıkamaya geçtim kabuklar o kadar yumuşadıki ayrıldı kafamdan ama saçlarda duruyordu. yani kalktılar. peçetenin ucuyla sıyırdım içbir zararıda olmadı... zaten 10 gün geçtikten sonra tutan saç tutmuştur. yani çeksen gelmez :) (tabi çekmede) sende benm gibi çok düşme üzerine :D geçmiş olsun kardeşim bol saçlı günlere inşallah :)

o ilaç kabukların soyulması içinmiydi. bende duştan sonra sürüyordum onu.
  • bephantol losyon duşdan sonra alım bölgesı ıcın sadece....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozac15566 -- 27 Eylül 2011; 13:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozac15566

bephantol losyon duşdan sonra alım bölgesı ıcın sadece....

duştan öncemi duştan sonramıydı ? :(
  • dus alıyorsun sonra donör bölgeye bephantolu suruyorsun ön bölgeye degıl... özgür bey ve ali osman beyde özellıkle anlattılar nasıl yapılacagını...
  • quote:

Merhaba arkadaslar,

Sizce ne yapmaliyim?

hocam aynı kaygıları ben de taşıdım. Ekim merkezinin bana söylediği ; 3. günden sonra kökler yerleşiyormuş. 3. gün ilk yıkama biliyorsun hafif bir şekilde ekim merkezleri tarafından yapılıyor ve sonra sonra daha sert yıkamanı söylüyorlar. 11. günde artık hiç kabuk kalmamalı ki deri nefes alabilsin dediler. Ben de hiç kabuk kalmayacak şekilde son yıkamamı yaptılar.
    7. günde mesela bende de tek tük ince teller gelmişti yıkama sırasında. Hepsi normalmiş. Burda da bazı arkadaşlar aynı bilgiyi verdiler. Normalmiş bu dökülmeler.

ilaç fiyat bilgisi için teşekkürler arkadaşlar. %5 minoxidil desem anlar herhalde eczane. Ben de alayım bugün iş cıkısı.
  • uzman sorusu 2: nezaman traş olabılırız ( gercı yenı ektırdık ama:PP)
  • quote:

dus alıyorsun sonra donör bölgeye bephantolu suruyorsun ön bölgeye degıl... özgür bey ve ali osman beyde özellıkle anlattılar nasıl yapılacagını...

KARDEŞİM MİLLETİ YANLIŞ YÖNLENDİRME İSTERSEN DUŞTAN ÖNCE EKİM ALANINADA SÜRÜLÜYOR KABUKLARI YUMUŞATMASI İÇİN KULLANILIR. HERYERE SÜREBİLİRSİN YANİ DUR NETTE VİDEOSUDA VAR GÖNDERİM VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ BURDA MESELA ANLATMIŞLAR :) BEPANTHOLÜN AMACI YUMUŞATMASI VE ERKENDEN KABUKLARI YOK ETMESİDİR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafadarr

quote:

dus alıyorsun sonra donör bölgeye bephantolu suruyorsun ön bölgeye degıl... özgür bey ve ali osman beyde özellıkle anlattılar nasıl yapılacagını...

KARDEŞİM MİLLETİ YANLIŞ YÖNLENDİRME İSTERSEN DUŞTAN ÖNCE EKİM ALANINADA SÜRÜLÜYOR KABUKLARI YUMUŞATMASI İÇİN KULLANILIR. HERYERE SÜREBİLİRSİN YANİ DUR NETTE VİDEOSUDA VAR GÖNDERİM VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ BURDA MESELA ANLATMIŞLAR :) BEPANTHOLÜN AMACI YUMUŞATMASI VE ERKENDEN KABUKLARI YOK ETMESİDİR...

yanlız bizim ekim alanında kabuklanma olusmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.