Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2032. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MARMARİST

Bu görüntüden miden kalktiysa saç ektirmeyi düşünme hiç. Veya bu platformda dolaşma. Sayı için bilgi sahibi değilim doğru veya yanlış. Bana söylenen 4100 ekim yapıldığı
    Uzman veya bilgi sahibi olan varsa cevap verirse sevinirim.

Fotolar beni de tedirgin ediyor ama böylesi başka yerde görmemiştim. Ne ile karşılaşacağımızi bilelim diye paylastim
    Hocam senin donör bölgesindeki saçlar bile seyrek. şimdi kafanın arkası iyice seyrelmiş olacak. bu kafaya ekim yapan DR kimse tam bir paragözmüş.
  • Geçenlerde sadece tepe ve aşağı kısımda ekim yaptırdım. Alın çizgisine dokundurmadım.
    Birde şunu ekleme ihtiyacı duyuyorum ilhan serdaroğlu alın kısmıma başarılı bir operasyon yaptıysa da tepeyi seyrek ekti ama o buna Ekim değil sıklaştırma demişti o nedenle kendisiyle tartışıp papaz oldum. Kimsenin reklamını yapmıyoruz herşey objektif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigLoser -- 26 Mart 2019; 14:47:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • juninhotr J kullanıcısına yanıt
    Sahte hesap olsam bu kadar ayrıntı vermem herhalde. Görüştüğüm doktorların hiçbirisi ekmeyelim demedi. Hepsi donor bolgen yeterli ekebiliriz dedi.
    Hakkında daha az olumsuz yorum şikayet bulunan yer olduğu için clinicexpert e gittim. Şu ana kadar memnunum. Daha erken ama önümüzdeki aylarda daha net olur durum. İnşallah memnuniyet devam eder

• iquique kullanıcısına yanıt
    Sayı olarak ne diyorsun. 4 bin civarı ekim yapıldığı söylendi. Sayı doğru gibi geldi bana. Hem alınan hemde ekilen yerler bu sayıyı doğruluyor gibi.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Donor bölgenin şu anki hali. Kapanıyor gibi

• quote:

Sayı olarak ne diyorsun. 4 bin civarı ekim yapıldığı söylendi. Sayı doğru gibi geldi bana. Hem alınan hemde ekilen yerler bu sayıyı doğruluyor gibi.

Donor bölgenin şu anki hali. Kapanıyor gibi
    hocam senin kafaya ekim yapılmaz ama para sever adamlar ekim yapılmayacak kafaya ekim yapmış, paranı almışlar. insanların duygularını sömürüp paraya çeviren adamlara yazıklar olsun.
  • iquique kullanıcısına yanıt
    15-20 tane farklı merkezle görüştüm. Senin dediğini söyleyen bir tane adam çıkmadı. Ekilmez ekilmesini tavsiye etmiyorum diyen olmadı hiç. Bir tanesi baya seyrek ekmesende olur demişti o kadar.

• quote:

15-20 tane farklı merkezle görüştüm. Senin dediğini söyleyen bir tane adam çıkmadı. Ekilmez ekilmesini tavsiye etmiyorum diyen olmadı hiç. Bir tanesi baya seyrek ekmesende olur demişti o kadar.
    ne kadar acı bir durum. herkesin gözünü para bürümüş. bir tane gerçekten paraya değil hastanın memnuniyetine değer veren kimse çıkmamış. 1 yıl sonra pişmanlık sözlerini burada paylaşabilirsin.
  • Ben de Mesut Cevik izleyerek sac eikim islemi yaptirdim. Su an 10.gün
    Donanimhaber de ayri baslik mi acsam diye arattim ama baslik acan kimse göremedim. O yüzden cok daha detayli ve resimli incelemeyi su forumda yazdim.https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=7640.0

Ben Mersin'de Murat Manti'ya yaptirdim 6070 greft alindi. Asagiya öncesi ve sonrasi
    bir kac resim atiyorum.

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmek6 -- 27 Mart 2019; 21:8:25 >
  • elmek6 E kullanıcısına yanıt
    hocam senin ekim iyi hoş görünüyor da bir şey söylemek erken bence biraz saçlar çıksın ona göre değerlendirmek lazım.. ayrıca 6000 greft ekilmiş olması mümkün değil hem açıklığınız o kadar yok hem de donor alanınız bile o kadar alınmış görünmüyor. benim açıklık sizinkinden daha çoktur şu zamana kadar 6000 ekeriz diyen olmadı
  • MARMARİST M kullanıcısına yanıt
    hocam klinik experrte ektirerek iyi cesaret etmişsin valla günde 40 tane saç eken yerden hayır mı gelir ucuz diye mi gittiniz oraya.. neyse umarım iyi olur sonuç güzel olur
  • Saclar alinirken saydim, yaklasik 7100 kere aletle kesim yapildi. Hatta islem bitiminde söyledim 7100 oldu diye,o zaman demek 1000e yakin fazla delik acmisiz dedi.
    Ben konuya cok hakim degildim, halen de degilim. FUE teknigi ve iyi referanslari arastirarak gittim.
    hocam senin nasıl 6000 greft olur geçen sene bana 4000 greft ektiler senden fazla görünüyor

nasıl saydın 7100'ü bu açıklığa bu kadar delik açılsa nekroz olursunuz hocam yaralar iyileşmez, bu kadar greft mümkün değil
  • isobeyi kullanıcısına yanıt
    Dostum çok sıkı bir ekim olmuş uzun zamandır bu kadar başarılı ve güzel bir ekim görmedim. Sonuç nasıl memnun musun?
  • isobeyi kullanıcısına yanıt
    Bana denen 6070, dedigim gibi söküm sirasinda saydigimda 7100.
  • erfanerkan E kullanıcısına yanıt
    Zaten yüz üstü yatiyorum, makinenin girdigini hem dis sesten hem de kafa derisinden duyuyordum. Benim saydigim rakam +-100 diyelim. 7100dü. Bana 6070 greft alindigini söylediler. Yani 1000 tane fire var diye düsünoyorum. Kafama acilan delikleride saymaya calistim ama basaramadim,
  • meraklıgezintide M kullanıcısına yanıt
    Zaten sürekli gözüm üstünde, ekim yerinin. Her aynadan gectigimde inceliyorum. Gecisler, saclarin yönü ve yogunlugu tam olmasi gerektigi gibi. Cok tesekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isobeyi

hocam senin nasıl 6000 greft olur geçen sene bana 4000 greft ektiler senden fazla görünüyor

Arkadaşım saç ekimin gerçekten çok güzel görünüyor sonuçları nasıl şuan ne durumda çok merak ettim. Öncesi ve sonrası resmin paylaşabilir misin? Bir de nereye ektirdin çok temiz görünüyor?
  • MARMARİST M kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hayırlı olsun.Ekimin güzel olmuş.Bende 2 ay önce clinicexpert e Ekim yaptırdım.5350 greft.yas 46 İsabet olmuş.Günluk yıkamanı yap.Prp aldıysan 1.5 ay sonra başla.Takviye olarak ta Xpecia tablet kullan yanında hazır Forte spreyde alabilirsin.Herseyi zamana bırak.Gittigin yer temiz ve kaliteli bir yerdir.Kafan karışmasın kardeşim rahat ol.Zaten gittiğimiz yer garantilili bir yer.Saclar cikmadiginda 1 sene sonra tekrar ekebilme sözü verdiler.Ayrica dönor bölgenden çok temiz alım yapılmış.Boyle forumlara katılmak yorum yapmak gibi bir adetim yoktur.Senin kalbini rahatlatmak için yazdım.Kal sağlıcakla kardeş...

• ByPhatgit kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ben sonuçtan çok memnunum hatta çevremde başka merkezlerde çok saç ektiren kişi oldu ama açıkçası benimki kadar iyisini hala göremedim bana ekilen tüm saçlar tuttu diğer arkadaşlarımda görülen saç kaybını yaşamadım. Ya benim donör çok iyidi ya da bu adamlar gerçekten de çok iyi çünkü ekilen saçların %100 neredeyse tuttu. Reklam olmasın diye hiç paylaşmadım bugüne kadar aslında. Hermes saç ekim merkezine yaptırdım

websitesi: tr.hermeshairclinic.com

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isobeyi -- 28 Mart 2019; 1:38:44 >
  • 
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.