Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1987. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19851986198719881989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankarada hlc klinik hakkında bilgisi olan var mı. Ekimi kim yapıyor, fiyat olarak ne kadara yapıyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sararkaya

Konhair de yapılacak. Yaptıran 3-5 kişi ile görüştüm. Memnunlar.

Yazmış olduğum sorulara net cevap alamadığınız takdirde kesinlikle yaptırmamanızı tavsiye ederim, KONHAİR de tıpkı ESTECENTER gibi insanları Dr. olduklarına kandıran bir kurum , kurumun sahibi emekli bir astsubay ve ekimler hastane ortamında değil apartman dairesinde yapılıyor bununla ilgili internette bilgiler mevcut , muhtemelem sizden ön ödeme tahsil etmişlerdir ama bu can yakacak bir miktar değil genellikle bu tarz kurumlar 500 TL gibi bir ödeme alıyor. Bu kurum ESTECENTER dan bilde daha tehlikeli olabilir, çok temkinli olmalısınız. Büyük tehlike altında olduğunuzu söyleyebilirim. Tavsiyem işlemi iptal ettirmeniz olacaktır. 8 aylık süreç içerisinde zaman zaman günde 10 saatlik araştırma yaptım ve bu kurum en sakıncalı olanlarından biri.İşlemi yaptırmaya kararlıysanız yarın gittiğinizde nasıl bir yer olduğunu bizzat gözlerinizle şahit olacaksınız. Sahte Dr. lar, Astsubay bir saç ekim merkezi sahibi ve etrafta dolaşan hemşire görünümlü fakat birçok farklı meslek kuruluşundan gelen genç ekip, apartman dairesinde ekim, bunlar tüyler ürpertici gerçekler, malesef insanlar bizzat tecrübe etmeden yüksek motivasyondan ötürü ve bu kurumların ahlaksız sahipleri tarafından çok rahat bir şekilde ikna ediliyorlar. Ben bizzat tecrübe ettim ve hayatım mahfoldu. Umarım bu işlemi yaptırmazsınız.

Saygılarımla
  • Ekim başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: sararkaya

Ekim başladı

Hayırlısı olsun, inşallah herşey gönlünüzce geçer.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sararkaya -- 2 Mart 2019; 15:5:46 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sararkaya -- 4 Mart 2019; 9:0:57 >
  • sss88 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hayırlısı bakalım

• Dr Murat Küçüktaş'a ekim yaptıran var mı ? ona ekim yaptırmayı düşünüyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  • Sa arkadaşlar bende 2. Ekim’imi salı günü Erzurum da dr ıdrıs beye yaptıracam ılk ekımımı istda yaptırmştım 7yıl önce bu sefer bakalım nasıl olacak ekımı dr yapacak olması ve hastane de olması nedeniyle karar verdım burda Ekim yaptıran varmı resımlerı eklerım

• quote:

Orijinalden alıntı: Can343

Arkadaslar. Uzun süredir sac ekim yaptirmayi düsünüyorum.
    Donör alanimda herhangi bir iz kalmasini istemiyorum. saclarim kisa oldugunda fark edilmemesi önemli. Tercih ettigim yöntem ise manuel alim ve DHI ekim.
    Koray Erdogan ve diger basarili isimleri de biliyorum. Ama malesef bütcemi asiyorlar.

Suanki düsündüm yerler (siralamanin önemi yok):
    - Dogan Turan (DHI) -> 4.200 graft icin 7.000TL
    - Hairneva (DHI)
    - Esma ve Serkan Tetik (Dogan Turan'nin eski ekibi) suan Antalya'da calisiyorlarmis

Hangisini tavsiye edersiniz? Ve niye?
    Hairneva'nin ücretini bilen varmi? Eski üylerden birisi (abebetekila) 4.000 graft icin 5.000TL yazmisti. Bu dogrumu acaba?

Tesekkürler!

Bayağıdır araştırıyor ve bir çok hocayla gerek telefonda gerekse yüzyüze konsültasyon yaptırmış birisi olarak Esma-Serkan çifitini seçtim, şu an 10.günümdeyim. Gidişat gayet iyi. Doğan Hoca'nın eski ekibi zaten Esma-Serkan. Doğan hocanın son zamanlarına baktığınız zaman çok başarılı sonuçları olmadığı görülüyor, yani esma serkan zamanında iyi başarılar elde etti, yeni ekibi çok iyi değil diye dşünüyorum. Diğer bahsettiğiniz yeri bilmiyorum açıkçası ilk defa duydum sizden.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sararkaya -- 4 Mart 2019; 9:5:31 >
  • Herkese merhaba,

Bu başlığı geçen yildan beri takip ediyorum. Ciddi bir adım atıp haftasonu 3 farklı yerle görüştüm. Karar verme aşamasındayım; sizlerin de fikir ve tavsiyelerine çok ihtiyacım var. 36 yaşındayım; resimleri ekledim. Açıklık çok olduğu için tek seansta beklentim çok yüksek değil.

Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

Selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: edwardtheconfessor

Herkese merhaba,

Bu başlığı geçen yildan beri takip ediyorum. Ciddi bir adım atıp haftasonu 3 farklı yerle görüştüm. Karar verme aşamasındayım; sizlerin de fikir ve tavsiyelerine çok ihtiyacım var. 36 yaşındayım; resimleri ekledim. Açıklık çok olduğu için tek seansta beklentim çok yüksek değil.

Selamlar.

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

quote:

Herkese merhaba,

Selamlar.

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

İyi günler , Donör yani verici saç bölgenizdeki saçlar çok az benim nacizane tavsiyem ekim yaptırmamak olacaktır. Video yu izlemenizi tavsiye ederim saygılarımla.https://www.youtube.com/watch?v=aV3OS8S4-84
  • quote:

Orijinalden alıntı: sss88

quote:

quote:

Herkese merhaba,

Selamlar.

İyi günler , Donör yani verici saç bölgenizdeki saçlar çok az benim nacizane tavsiyem ekim yaptırmamak olacaktır. Video yu izlemenizi tavsiye ederim saygılarımla.https://www.youtube.com/watch?v=aV3OS8S4-84

Alıntıları Göster
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sararkaya -- 4 Mart 2019; 9:8:41 >
  • Evet Arkadaşlar 15 Kasım 2017 de 3963 kök ektirmiştim. Hatta ilk gün sizlere yardımcı olmak babında foruma yazıp fotoğraflarımı da koymuştum.

Şimdi hem eski hem de yeni fotolarımı koyacağım. Umarım fotoğraflar, ektirmek isteyen arkadaşlar için en azından fikir sahibi olmalarına yardımcı olurlar.

en iyi saç ekim merkezi neresidir

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin01

Dr Murat Küçüktaş'a ekim yaptıran var mı ? ona ekim yaptırmayı düşünüyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

ben yaptırdım kendisine genel manada gayette memnunum. yaklaşık 9 ay oldu. çevremden sürekli iyi tepkiler alıyorum. İlk zamanki fotolarım forumda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hderkan

Evet Arkadaşlar 15 Kasım 2017 de 3963 kök ektirmiştim. Hatta ilk gün sizlere yardımcı olmak babında foruma yazıp fotoğraflarımı da koymuştum.

Şimdi hem eski hem de yeni fotolarımı koyacağım. Umarım fotoğraflar, ektirmek isteyen arkadaşlar için en azından fikir sahibi olmalarına yardımcı olurlar.

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Ense fotoğrafım 1 hafta öncesine,
    Üzerimde mavi eşofmanlı fotoğrafım ekimden sonra 15. güne
    Son fotoğraf İSE 09.01.2018 (bugün) aittir.
    Şu an ilaç ve şampuandan dolayı şok dökülme yaşanıyor. Olması gereken normal bir olay yani.

Dr, 3. aydan sonra sonuçların daha somut olacağını söyledi.
    Şuan için bir sıkıntım yok. Kısmetse tepe bölgesini 1 sene sonra aynı dr a yaptıracağım.

Ekimden 11. gün sonraki saç

" data-href="http://
    ">http://

Ensemin 1 hafta önceki hali

Bu da 09.01.2018 (bugün) e ait foto. şok dökülmeler devam ediyor.

Not: Operasyonu Bursa 'da Dr Murat Küçüktaş yapmıştır.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sararkaya -- 4 Mart 2019; 9:5:5 >
  • Sac ektirmeye karar verdigimde forumdan cok yararlanmistim.Forumda yorumlariyla bu surecte destek olan herkese cok tesekkurler.14 ay oldu sac ektireli sukurler olsun cok memnunum. Tek pismanligim gec karar vermis olmam ekime en guzel yaslarimi sac sorunu ile gecirmem.Umarim hepiniz kurtulursunuz bu sorundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janti007 -- 10 Ocak 2018; 10:58:27 >
  • 
Sayfa: önceki 19851986198719881989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.