Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (182. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Largetpt78 ben senin abin sayılırım sen simdi öyle bir diyorsun ki sanki 40 yasına gelmicekmis gibi konusuyorsun tabiki yasın genc ben ne soylersem boş yasın 18 hee bu arada o ektirdin saclar 7 bin greftle cok sık olur adamlar tepeyi 2500 greftle bile kapatıyor 7 binle sen hayal et bununla ilgili bir doktor bir uzmanla konusman cok iyi olur ben sadece biraz erken oldugunu dusunuyorum askerden gel stresi iyice azaltırsın sonrada ekimin daha iyi olur dokulmen bir oncekine yıllara gore daha da yavaslar bu saclar neden dokulurse degilmi azda dokulse sorun cokda dokulse sorun umarım iyi haberlerini alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: thealchemist

quote:

Orijinalden alıntı: Largetpt78

quote:

Orijinalden alıntı: tutkuen

Largetpt78 eger yasın 18 se bence biraz bekle acele etme saclarının dokulmesinede aldırıs etme nasılsa ektirceksin bu gercek ve bu bir cozum aklında öncelikle bunları tut bu kesin care hikaye degil ama sampuan losyon hikaye bunların hic birine aldanma burak dökülsünler vucudundaki herkılda önemli suan icin bir sey yaptırma sakin ol doktorların tavsiyesine uy ayrıca askerliginide yapmadın diye tahmin ediyorum askerligide yap sonra dusun uzmanlar 40 yasında sac dokulmesinin yavasladıgını soyluyor simdi gidersen baya bi gidebilirsin geleceginide dusunmen lazım

askerliğimi tabikide yapmadım daha lise son sınıftayım. ama bu saç dökülmesi insanın özgüvenini kaybettiriyor.bu yaştaki biri için çok zor. 40 yaşında yavaşlıyor diye 40 yaşına kadar bir aptal saç ektirmek için bekler. 40 yaşından sonra saçın olsa ne olur olmasa ne olur. önemli olan gençlik yıllarında saçın olması bence.Tabi kişiden kişiye değişebilir tecrübeli abilerimiz daha iyi bilir bu konuyu bizden. ayrıca benim saçım öyle normal bir insanın saçı gibi normal bir seyirde dökülmüyor . günde 600-700 tane zaten tüm üst bölge açıldı açılacak çok az kaldı 5-6 ay bir zaman sonra bu gidişata devam ederse hiç saç teli kalmayacak kafamda.
    Peki saçlarım dökülsün saç ekimi var önemsemiyorum. Fakat 7000 greft 17000 saç teli acaba benim kel bölgemi kapatacak mı kafamı karıştıran soru bu. çok gür olmasada cm2 alana 49-50 tane saç teli düşecek.

7000 greft ekimi ile kafasının ustu tamamen kel,kabak gibi parlayan biri bile saclı hale gelir eger tum greftler tutarsa ekimden sonra yani kaliteli bi yerde ektirirse

hic bi doktor senin yasında ekim yapmayı kabul etmez dicem ama burası turkiye parayı verdikten sonra 13 yasında bile olsan kabul edenler cıkıcaktır.

40 indan sonra sac ektirenlere aptal demeler o yastan sonra saç ne isine yarar demeler.normalde baya agır bi cevap yazıcaktım ama liseli oldugunu belirttigin icin gulup geciyorum.aynı zamanda bir inci sözlük yazarı olarak ahh liseli ahh diyorum :)

sacı kaybetmeyi ertelemenin tek yolu finasteride iceren ilaclar artı minoxil takviyesidir.bunu bi kere de ozelden yazdım ama hala onemsemeyip greft hesabı yaptıgına gore bence burdaki insanların bosuna vaktini alma nasılsa kafaya koymussun git ekim merkezlerine sırayla sor kac greft ekersiniz diye.burdaki insanlardan ne bekliyosun ki saclarının resmini gormeden etmeden sana şu kadar greft lazım kapatmak icin mi dicekler??ayrıca burdaki arkadasların arasında doktor yok onlar 4000 greft yeter bile dese ne anlamı var.okullar acılmadan hazır tatildesin git sac ekim merkezlerine kafandaki soru isaretlerini gider

İkimizde forumun bu bölümünde olduğumuza göre ikimizde keliz yada kel adayısın bilmiyorum. Ben liseliyim sen 30 yaşındasın belki bilmiyorum ama ikimizde keliz yada kel adayısın, sadece düşüncelerimiz farklı. Bu farkı yaratan en büyük etkende yaş farkı.Liseli veya üniversiteli insanlara böyle yaklaşma. çünkü her yaşta insan dahada bir olgunlaşır ve düşünceleri değişir. Beni anlamanı bekliyorum nede olsa ben liseliyim geniş düşünemem herneyse. Bu yaşta insanın saçının dökülmesi ne yapacağını bilmememesi çaresiz kalması onu mantıksız düşündürebiliyor. Çareyi doktora gitmeden önce bu tip forumlarda arıyor. ama 40 yaşındaki bir adam ancak saç ektirerek kendini mutlu eder. Aslında genel amaçda bu. Ama benim yaşımdaki birinin özgüvenini kaybetmesi olağanüstü kötü birşey.O yüzden sizin gibi büyüklerime benden yaşça büyük olanlara bu soruları çaresizliğimden yöneltiyorum.Cevap vermek yada sessiz kalmak senin elinde cevap vermek zorunda değilsin. Ayrıca azarlamanda ayrı bir sözkonusu. 7000 greft ektirsem nasıl olur sorusuna gelincede tabiki doktora gidicem sorucam neyin ne olduğunu öğrenicem ama gitmeden önce fikir sahibi olmak istedim.neyse uzatmak istemiyorum. yorumun için teşekkürler
  • quote:

Largetpt78 ben senin abin sayılırım sen simdi öyle bir diyorsun ki sanki 40 yasına gelmicekmis gibi konusuyorsun tabiki yasın genc ben ne soylersem boş yasın 18 hee bu arada o ektirdin saclar 7 bin greftle cok sık olur adamlar tepeyi 2500 greftle bile kapatıyor 7 binle sen hayal et bununla ilgili bir doktor bir uzmanla konusman cok iyi olur ben sadece biraz erken oldugunu dusunuyorum askerden gel stresi iyice azaltırsın sonrada ekimin daha iyi olur dokulmen bir oncekine yıllara gore daha da yavaslar bu saclar neden dokulurse degilmi azda dokulse sorun cokda dokulse sorun umarım iyi haberlerini alırız

Sağolasın abi tam olarak beklediğim cevap buydu. En kısa zamanda doktora gidip görüşeceğim. yalnız kafamın yani arka kısmı değil tepe dediğim yer sadece kulak üstü ve ense üstünde saç ver gerisi boş
  • ooo osac sana yeterde artar buna emin ol sunu aklında bulundur sac ekimi kesinlikle kellige care bu hep aklında olsun ekim yaptıracaksın ve kurtulacaksın bu da aklında olsun emin ol o sac sana yeter ama insan vucudu gelismekte senin vucudun da gelisiyor 18 de gelisim durmaz ben oyuzden dedim bu arkadasımızın dedigi gibi paranı alırlar oyle kalırsın durust olan yerlerde var bunları arastırmakda sana duser buraya gel arastır belki burdan arastırsam bende daha iyi sonuclar alırdım buyuzden bunu kendine stres yapman bile bence anlamsız bende buraya bugu uye oldum:)) ekim yaptırdım icin tecrubem var onlara dayanarak soyluyorum bunları bu formlar gercekden cok faydalı surekli takip et
  • quote:

ooo osac sana yeterde artar buna emin ol sunu aklında bulundur sac ekimi kesinlikle kellige care bu hep aklında olsun ekim yaptıracaksın ve kurtulacaksın bu da aklında olsun emin ol o sac sana yeter ama insan vucudu gelismekte senin vucudun da gelisiyor 18 de gelisim durmaz ben oyuzden dedim bu arkadasımızın dedigi gibi paranı alırlar oyle kalırsın durust olan yerlerde var bunları arastırmakda sana duser buraya gel arastır belki burdan arastırsam bende daha iyi sonuclar alırdım buyuzden bunu kendine stres yapman bile bence anlamsız bende buraya bugu uye oldum:)) ekim yaptırdım icin tecrubem var onlara dayanarak soyluyorum bunları bu formlar gercekden cok faydalı surekli takip et

Tamam abi sağolasın kafamı kurcalayan en büyük soruyu cevapladın. En kısa zamanda ektiricem bende bunun başka türlü kurtuluşu yok. ilaç geçici tedavi
  • aynen oyle ama cok iyi arastır doktorunu sakın burası super eker surası soyle eker biz bir numarayız bilmem ne bunlara aldanma cunki herzaman 1 numara olan insanın kendisidir buyuzden cok iyi arastır tv deki sanatcılar cıkıncada aldanma sadece kendine sunu diyebil iste burası ekim yaptıracagım yer diye acele etme arastırmakdan zarar cıkmaz madem o yasta yaptırcan ekimine doktor girsin hemsireler girmesin sabah bu arkadas thealchemist bana fikir verdi doktorlar onerdi ekimi doktor yapıyormus eski yazılara bak 1 sayfa geri dönsen yeter heralde gorursun bende az önlerde seyreklik var onlarda cözicez insallah he suanda boyle de idare ediyor millet anlamıyor ama ben bildim icin iste belkiresimde koyarım belli olmaz ekim yapcam zaman sorucam sonucta boyle de yahsiyiz:d
  • 3.gün izlenimlerim:
    Bugün yıkatmaya gittim.undan sonra kendim yıkıycam.Her şey çok güzel,beklediğimin üzerinde.Ağrı,sızı,ödem ,yanma vs kesinlikle yok.Alım bölgesindeki uyuşukluk tamamen yok oldu.Hızla oradan saçlar çıktı ve neredeyse belli olmayacak alım yapıldığı.1-2 güne tamamen yok olur.Ekim bölgesindeki kabuklanma duruyor tabi,4-5 güne onlar da gidecek.Sorusu olan varsa cevalamaktan memnuniyet duyarım.
    Bu arada esteword de vs bahsedilen rakamlar dudak uçuklatıyor söyleyeyim.Ekim başarısız olmuşsa insanlar yüzüstü bırakılır mı?Olmazsa bir daha ücretsiz ekiyorlar pek çok yerde.
  • Kulak üstü ve enseden 7000 greft alınabilir mi ? 2-3 seans uygulansa ? Yaşım itibariyle o bölgeler çok sık.
  • slm arkadaslar ben çevre hastanesinde ekim yaptırmayı düsünüyorum ,
    yaptıran veya ekim yapmıs tanıdıgı olan var mı ?
    ne dersiniz çevre hastanesi için ..
  • gökhan gür de ekim yaptıran arkadaş biraz ekimden bahsedebilirmisin? mikromotor kullanıyor mu? günlük kaç greft ekiyor? kanalların hepsini açıp sonra saçların hepsini mi ekiyor ? yoksa tek kanal açıp tek saç mı ekiyor?
  • İki gün sayfayı okumadık yine coşmuşsunuz. Biraz az yazında popüler konulara girmeyelim. Tüm DH öğrenecek sac sorunumuzu

Bir kardesimin can sıkıntısını gördüm. Bir kaç şey yazmak istedim.

@Largetpt78 demesi kolay diyeceksin ama bu sac olayına çok üzülme biz şanslı bir nesiliz tıp ilerledi çok güzel nakiller gerceklestirilebiliyor ve ileride yeni teknikler çok daha güzel operasyonlar göreceğiz.

Dönor bölgen iyiyse 7000 değil 10000 greft bile alınabilir. Hatta yurt disi forumlarda 11bin 12bin greftlik nakillerin resimleri varki daha fazlasinin oldugunu biliyoruz. Tabi sadece ense değil vücut killari da kullanılıyor. Ama bunu tek seferde yapmazlar. Ön tarafı yapacağız diye arkayı çırılçıplak bırakmanın anlamı olmaz.

Yaşın çok genc. Çabuk sonuc almak istemeni anlıyorum, yalnız sabırlı ve planlı olmalısın.
    Ayrıca o 7000 greftlik alandan genetik dökülmeden etkilenebileceginide hesaba kat.

Umarım basta saç olmak üzere butun sorunlarından kurtulursun. Basta dilbilgisi olmak uzere hatam varsa affola tel'den yazıyorum öldürdü beni

Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrahan18 -- 31 Temmuz 2011; 0:15:14 >
  • Arkadaslar iyi aksamlar. Ben Agustos ortasinda sac ekimi yaptiracagim. Suanda butcem geregi uc tane adi duyulmus sac ekimi uzmani arasinda kararsiz kaldim. Sizin tavsyenizi sorabilirmiyim;

- Dr Zekeriya Kul
    - Dr. Erkan Demirsoy
    - Dr Gokhan Gur

Benim sadece on kisimlarda yanlarda aciklik var. Uc doktorda bana 2000-2400 sac kokune ihtiyacim oldugunu soyluyor. Sizin degerli tavsiyelerinizi bekliyorum. Cok kararsiz kaldim nerede ekimi yaptiracagim hakkinda. Isin sonunda herzaman olan ve geri donusumu olmayan birsey bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

İki gün sayfayı okumadık yine coşmuşsunuz. Biraz az yazında popüler konulara girmeyelim. Tüm DH öğrenecek sac sorunumuzu

Bir kardesimin can sıkıntısını gördüm. Bir kaç şey yazmak istedim.

@Largetpt78 demesi kolay diyeceksin ama bu sac olayına çok üzülme biz şanslı bir nesiliz tıp ilerledi çok güzel nakiller gerceklestirilebiliyor ve ileride yeni teknikler çok daha güzel operasyonlar göreceğiz.

Dönor bölgen iyiyse 7000 değil 10000 greft bile alınabilir. Hatta yurt disi forumlarda 11bin 12bin greftlik nakillerin resimleri varki daha fazlasinin oldugunu biliyoruz. Tabi sadece ense değil vücut killari da kullanılıyor. Ama bunu tek seferde yapmazlar. Ön tarafı yapacağız diye arkayı çırılçıplak bırakmanın anlamı olmaz.

Yaşın çok genc. Çabuk sonuc almak istemeni anlıyorum, yalnız sabırlı ve planlı olmalısın.
    Ayrıca o 7000 greftlik alandan genetik dökülmeden etkilenebileceginide hesaba kat.

Umarım basta saç olmak üzere butun sorunlarından kurtulursun. Basta dilbilgisi olmak uzere hatam varsa affola tel'den yazıyorum öldürdü beni

Saygılarımla..

Bugrahan18 yorumun ve önerilerin için teşekkür edeirm kardeşim. genetik dökülmenide hesaba kat demişsin. saçı dökülenlerin genelde ön taraftan başlar ama benim saç dökülmem %100 kel olan sadece ense ve kulak üstünde saç kalan biri gibi başladı yani genetik olarak dökülebilecek her taraftan eşit dökülüyor. Saç dökülmem tamamlandığında ki buda çok uzun bir süre değil sadece kulak üstü ve ense de saç kalacak. Kulak üstü ve ense donör alanım yaşım itibariyle çok iyi geniş mercekli kamerayla diplerine bakıyorum 3-4 lü saç telleri bitişik hep. 7000 greftte 350 cm2 alana cm2 başına 47-48 tane düşecek. eski saçım kadar olmasada yinede saçlarımın dökülmüş olmasını dışardan bakan biri anlar mı acaba diye düşünüyorum. ama insan kafasında cm2 başına 80-100 tane saç teli düşüyorsa bunun yarısı pek fazla fark edilmez diye düşünüyorum. Ayrıca tek seferde yapmazlar derken neyi kastettin ? yani bunun 2-3 seans süreceğinimi ? seanslar sanırım 2 gün aralıklarla yapılabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Largetpt78 -- 31 Temmuz 2011; 0:45:05 >
  • Nakili doktor bizzat gerçekleştiriyor ve mikromotor kullanmayip greftlerii teker teker alıyorsa günde 1000~1200 greft nakledilebiliyor.
  • ben bu konuyu nasıl görmemişim ya. Şimdilik mesajım bulunsun.
  • Arkadaşlar ben tam kel değilim ama saçlarımda seyrelme var =/ biraz sıklaştırmak için saç ekimini uygun fiyata yaptıramaz mıyım? 1000 lira altı yoksa hep aynı fiyat mı?
  • Tesekkurler thealchemist tavsiyelerin icin. formu bastan sona okudum ve tum iyi adi gecen doktorlarla emaillestim ve soyledigin gibi fiyatlar baska yerlerde 2-3euro arasi gidip geliyor. Buda suanda benim icin butce olarak soz konusu degil. Doktor Zekeriya Kul ve Erkan Demirsoy ikiside 1euro istiyor sac ekimi icin eger micro motor kullanilirsa. Ama Erkan Demirsoy 1.25euro istiyor eger tek tek manual punch ile toplama yaparsa. Sanirim Zekeriya Kul manual punch tek tek elle toplama yapmiyor.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • sonuctan memnun kalnlar var mı?

Antalyada öneri neresi var sac ekim merkezi? Arkadsım ayca sac ekim merkezini önerdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narsess -- 31 Temmuz 2011; 13:31:11 >
  • merhaba arkadaslar bilgisi iyi olan arkadaslardan yardım bekliyorum ben bu ekimi esteworde yaptırdım ekimden tam 14 aysonra ki halim buna ne kadar üçret harcarım bide ankarada iyi bir sac ekim merkezi olsun bilen varsa yardımcı olursa sevinirim esteworde ektirdim doktor ugur bey girdi ekime ve 1 hafta önce gittigimde yanlarına bana bu ekimin basarılı oldugunu soyluyorlar sadece ekilen ön kısım ve tekrar verdikleri fiyat neyse bunu konusmak bile istemiyorum acıkcası ben memnun degilim sizce nasıl? ben aralara ekim yaptırcam bana ankardan hangi doktoru önerirsiniz kac greft gider saglam bi ekim yapan yer olursa arkadaslar sevin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 12 Ağustos 2011; 15:08:51 >
  • hocam senin ekim yaptırman cok riskli bisey.neden dersen cunku sacının ust kısmı cok sık saclarla dolu.on tarafa inanılmaz sık bir ekim yapılması lazım ki uyumlu olsun arkayla ve sırıtmasın belli olmasın ekim oldugu.uzgunum ama boyle cok sık ve duzgun ekim yerlerin fiyatı 2 euro dan baslıyor
    eger butcen yoksa da bi sekilde butce olustur ve kurtul bu kotu goruntuden.veremem fazla para deme cunku tamamen senin hatan bu olay.bi insanin bu kadar sık saçı varken gidip ekim yaptırmamalı

benim forumlardan resimlerini gordugum ve senin gibi cok sık sacı olup sac cizgisini one cektirenlerde en iyi sonucları veren doktorlar muttalip keser koray erdogan ve ozgur oztan
    dedigim gibi en ucuzu 2 euro dan yapıyor

bunların bir alt kademesi fiyat aralıgında da zekeriya kul , erkan demirsoy ve hakan doganay var.1 euro greft basına

sakın 2inci bi hata yapıp fabrikasyon ekim yapan bi yere duzelttirme peki bu ekime ne kadar ücret veririm cok bir ekim yapmıcaklar ankarada muttalip bey var arka saclarımdada problem yok sizce ön kısama yani ne kadar üçret gider ortalama bi tahmin ne olur kesinlikle esteword gibi yerlere gitmem bu kesinlikle bi hataydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 12 Ağustos 2011; 15:09:18 >
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.