Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (180. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: polariserol

merhaba arkadaşlar,

23 -24-25-26 temmuz arası hlc de ekim işlemlerim sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.
    düşündüğümden daha kolay ve hijyenik bir ortamda yapıldı ekim.
    bugün ise kafam bandajlı bir şekilde yarına kadar bekleyeceğim.
    yarın ise bandaj açılacak ve ilk yıkama, krem.. vs. işlemler gerçekleştirilerek.
    sizleri bu konuda bilgilendireceğim.

umarım istediğim gibi olur.

kalın sağlıcakla...

kardeşim çok geçmiş olsun en sonunda sende ektirdin en kısa zamanda fotolarını bekliyoruz
  • Orijinalden alıntı: sakiiin

Orijinalden alıntı: dik_kaya

selam...... saç ektirdim. 19 aralık 2010. tarihinde.7.ayım doldu. arkadaşlar sizinle de paylaşıyorum. 8-9 ay önce burda murem isimli arkadaşın resimlerini görüp antalya aspendos hastanesinde doktor Hakan Doğanay hocaya ekim yaptırdım. 2050 greft ekildi. 2000 euro. Hakan bey tepeye kadar toplam 3500- 4000 arası ekeriz demişti. çıkıp çıkmayacağından şüpheliidim sadece ön hatta 2000 ektirdim. 7 ayım bitti arkadaşlar, artık kimse kel diyemiyor., dışardan da anlaşılmıyor sonucta resimlerim ortada...
    buraya fazla resim yüklenmiyor öncesi sonrası resimlerimi dosya yukleme sitesine
    yükledim daha yüksek boyutta resimler. ben mutluyum.darısı saç ektireceklere. şimdi tepeye de 2000 daha ektirecem.. keşke hepsini o zaman halletseydim diye içimden geçriyiorum .
    doktor bey 1. yıl diyordu ama benim şimdiki görüntüm bile yetti diyebilrim

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Paylaşım için teşekkürler

hocam bide bence senin 2. ekime ihtiyacın yok minoxidil kullanararak idare edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resat_

Sac ekimi yalan

reşat saç ekimi neden yalan olsun kardeş onbinlerce insan yaptırıyor önemli olan doğru yeri bulabilmek
  • Herkese iyi aksamlar arkadaslar,

Uzun zamandir bu forumda bilgi alisverisi yaptik ve bu arkadaslik sayesinde bir cok arkadaslarimiz Sac nakilini gerceklestirdi. Kimisi mutlu kimisi uzgun bir sekilde halen bekleyiste. Ama umarim herkesin diledigi gibi olur.

Nerdeyse butun TOP 5 Doktor, Hastane ve Klinikleri biliyoruz. Bunlari cogu arkadas kendilerini gore eleyip 1 tanesinde Operasyonunu gerceklestirmeye gidiyor. Cogu herkes gordugum kadari ile istediklerini elde etmis ve mutlular, tabiki daha bekleyenlerde ve tatmin olamayanlarda var. Umarim onlarinda iyi olur.

Halen 5-6 ay once Sac nakili yaptiripta resim eklemeyenler arkadaslar lutfen resimlerinizi ekleyin.

Bende 5 yil once Sac nakili yaptircaktim Transmede gitmistim FUT teknigi ile yapicaklardi fakat ne oldu ise yaptirmadim ve o konuyu unutmustum. Kendimi yurt disinda ektircem diyerek 5 yil avuttum. Butun yabanci forumlari gezdim anladigim kadar okudum ve Dunyadaki cogu Dr ismini ve Klinikleri biliyordum diyebilirim.

Donanimhaber forumunu sans eseri Googledan ararken buldum ve tek tek sayfalari heycanli bir sekilde okudum. Ilk basta Sac Nakili yaptiran arkadaslarin resimlerini gordum ve tatmin oldum ve her hafta bu kisinin ektirdigi Doktora bende gidicem diyip soz verdim kendime ve haftalar gectikce oteki Doktorami gitsem diye kafam karisti hep. Tam guvendigim bir yere gidicem fakat ertesi gun forumda o yer hakkinda iyi seyler yazmadigi icin gitmekten vay gectim ve kendimi rahat hissetmedim.

Ama artik suanda tam olarak kafayi HLC ye taktigim icin ve kendimi orda rahat hissettigim icin o yer ile gorusup orda Operasyonumu yaptirmaya karar verdim. Oranin bir tek problemi Greft Ucreti idi. Bu konu yuzunden burda cok tartistik. Herkes kendi dusuncelerini paylasti ve kimisi Kisin git daha ucuz dediler.

Bende HLC den gun bekliyorum ve orda Sac Nakilimi yaptircam. Tarih suanda belli degil fakat Agustos ayinda olucak. Bende cok sabirsizlaniyorum ve Ailemin haberi yok bu konudan. Almanyada yasadigim icin ailem Turkiyede ve ben Berlinde yasiyorum esim ile beraber. Greft ucreti olarak 2,5 euroya anlastik, simdi diceksiniz neden boyle oldu diye ? Okulum 1 ay icinde baslicagi icin vakitim yok bu yuzden en erken randevuyu ayarlicaklar ve ekimimi yapicaklar.

Operasyonu Dr. Gokhan bey yapicak -

Normalde 2.500 Greft ekilecekti fakat butce kisitli oldugu icin 2.000 Greft ektiricem ve yeterli olucagini soylediler.

5.000 euro ve Ucak masrafimla beraber 5.260 euro ya geliyor bana.
  • hayırlı olsun şimdiden,umarım istedigin sonuca kolayca ulaşırsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunaiso

evet saç alınan kısımda syerelme mevcut
    bende o kadar seyrelme olacagını tahmin etmiyordum ama epey seyrelme olmuş saçlarım büyüdükten sonra farkına vardım
    bana 2950 adet greft ekildi tabi tek tek saymadık ama ortalama olarak öle hesapladık
    sabah saç alınan alana mikro motor ile operasyona başladıklarında her mikro motor darbesini saymaya başladım
    yaklaşık olarak 4100 adet alım yapılan alana mikro motor ile darbe yaptlar bende kendi kendime o zaman dedim heralde 3500 -3750 adet heralde çıkar diye düşündüm ama malesefki 2950 adet çıktı operasyondan öncesinde de görüşmelerimde de doktor bey 2500-3000 civarında çıkar demişti
    ama bende şüphe uyanmadı değil açıkcası 4000 defa mikro motorla darbe yapıpda 2950 adet çıkması normalmidir değilmidr pekde bilmiyorum ense bölgemde de seyrelmeler çok olunca acaba dedim kökleri alırken öldürdülerde ondan dolayı 2950 adet kök kaldı diye düşündüm
    inşallah aldıklarının hepsini ekmişlerdir yoksa hakkımı helal etmem saçlarımı ziyan ettilerse

tunaıso kardeş saç naklin güsel gözüküyor (ön çizgin,yönler vs) ama donor aşırı seyrekleşmiiş durumda.eğer 4100 kere saydıysan bu adamlar 1000 kadar grefti ziyan ettiler gibi çünkü hlc nin sitesinde doktorun dediği aynen şu:donor alana planlanan greft sayısı kadar mudahale etmek gerekır dıyor aksı taktırde donor zarar görür diyor.
    ama erken de olabilir bunları konuşmak için umarım istediğin sonucu alırsın kardeş...bu arada resimlerini bizlerle paylaştıgın için çok tşk ederim sana.
  • Arkadaslar Türkiyenin en iyi sac eken doktorlardan birisi

Dr. Ahmet Hakan Doganay (aspendos hastanesi antalya/belek/serik)
    Tel nr: 0533-2471990

saci kendisi ekiyor ve dünyaca ünlü olan dr Armani ile ayni teknigi kullaniyor.(pen teknigi = yani kalem teknigi)
    sonuc saclar daha SIK ekilebiliyor, sac dibinde oyuklar oluysmuyor, daha cabuk yaralar iyilesi ve daha dogal gözüküyor.ben kendisinde 5000 greft ekdirdim, ve 3500 Euro verdim.10 günlük sonuc mükemmeldi.cok dogal gözüküyordu.beklentilerimi asti.Dr. kendisi cok cana yakin ve iyi bir insan, isini severek ve özenerek yapan birisi.beni havalimanindan aldilar hastanede 7 gün kaldim sabah öglen aksam yemek verdiler ve ekstra ücret istemediler.odalarda kilimali ve otel komforundaydi.

Sac dökülmesine ancak Propecia yada daha ucuz olan Proscar önler ( bu hapi dörde bölüp kullanmalisiniz) sac spreyi olarakda tek etkisi kanitlanmis olan regain dir.gerisi fasa fisodur inanmayin.
  • transmed derim 7 ay evvel sac ektırdım bu kadar dogal olamaz sasırdım verdıgınız paraya degıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan20202020

Arkadaslar Türkiyenin en iyi sac eken doktorlardan birisi

saci kendisi ekiyor ve dünyaca ünlü olan dr Armani ile ayni teknigi kullaniyor.(pen teknigi = yani kalem teknigi)
    sonuc saclar daha SIK ekilebiliyor, sac dibinde oyuklar oluysmuyor, daha cabuk yaralar iyilesi ve daha dogal gözüküyor.ben kendisinde 5000 greft ekdirdim, ve 3500 Euro verdim.10 günlük sonuc mükemmeldi.cok dogal gözüküyordu.beklentilerimi asti.Dr. kendisi cok cana yakin ve iyi bir insan, isini severek ve özenerek yapan birisi.beni havalimanindan aldilar hastanede 7 gün kaldim sabah öglen aksam yemek verdiler ve ekstra ücret istemediler.odalarda kilimali ve otel komforundaydi.

Sac dökülmesine ancak Propecia yada daha ucuz olan Proscar önler ( bu hapi dörde bölüp kullanmalisiniz) sac spreyi olarakda tek etkisi kanitlanmis olan regain dir.gerisi fasa fisodur inanmayin.

doktorumuzun iyi olduğuna şüphemiz yok,ama bu tarz bi yazı akla başka şeyler getiriyor,tavsiyede bulunacak arkadaşlar dik_kaya adlı arkadaş gibi resimli tavsiyede bulunursa daha fikir verici olacaktır.Aynı doktora ekim yaptıran arkadaş resimleri doktorun ekimini anlatıyor gayet güzel,yoksa kliması,havalimanı kimsenin umrunda olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustaterdem

quote:

doktorumuzun iyi olduğuna şüphemiz yok,ama bu tarz bi yazı akla başka şeyler getiriyor,tavsiyede bulunacak arkadaşlar dik_kaya adlı arkadaş gibi resimli tavsiyede bulunursa daha fikir verici olacaktır.Aynı doktora ekim yaptıran arkadaş resimleri doktorun ekimini anlatıyor gayet güzel,yoksa kliması,havalimanı kimsenin umrunda olmaz.

10 günlük sonuçları mükemmel diye metheden bi yazının reklam amaçlı yazılmış bi yazı oldugunu anlamamak icin çok iyi niyetli olmak gerekir

10 gun sonra daha kafadaki kabuklar yeni dokulurken yazan arkadas herhalde kabuklarım cok mukemmel dokuldu size de tavsiye ederim demek istiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapperr

painser ekim kararın hayırlı uğurlu olsun. bende bçp de ektirdim.rahat ol işlerinin ehliler.sen belki farkında olmayacaksın ama benim başka bi yerde 8 ay öncesinde bi ekim tecrübem daha olduğu için ne kadar fark olduğunu biliyorum, doğru yerdesin..

Teşekkür ederim arkadaşım.Dün akşam aldılar 02:00 sularında bitti.Aslında çok dolulardı ben hemen olsun deyince bu şekilde geç saatte yaptılar.Sağolsunlar şimdilik her şey çok güzel.Bugün bandajı çıkarttılar,pansuman yapıldı.Ben sonuna kadar bu arkadaşlara güveniyorum.En ufak şüphem olsa yaptırmazdım açıkçası.Öyle şatafatlı bir ortamları yok ama işleri güzel.Canayakın ve samimiler.Her şey açık açık konuşuluyor.Sürekli eski ekim yaptıranlar gelip gidiyor.Onlarla da konuşuyoruz.Neyse ayinesi iştir kişinin demişler.6 ay bekleyip görelim,ilk fırsatta resim de atarım.Şimdi ve sonra şeklinde.
    Biraz deneyimimden bahsedeyim.Bu iş sabır işi.Biraz canınız da yanıyor doğrusu.Çok mecbursanız işe bile gidebilirsiniz bence.Bana 2200 greft ekildi.Belki daha fazla olsa daha ağır olabilirdi,bilemiyorum.Keisnlikle herhangi bir temas olmaması gerekiyor(ekilen yere).Cumartesi ilk yıkamayı yapacaklar.Antibiyotik alıyorum(bildiğim her türlü operasyondan sonra verilir).Bir de merhem var,alım yapılan bölge için.Bandaj çıkınca arkadaki görüntü beni korkuttu açıkçası ama oradakiler ve daha önce ekim yaptıranlar içimi rahatlattılar.
    Ekim yaptırmayı düşünen arkadaşlar benimle irtibata geçerse(özelden)direk ekimi yapan arkadaşlarla telefondan veya yüz yüze görüştürürüm.Ben de aynen bu şekilde yapmıştım.Telde yarım saat anlattı arkadaş,sonra BÇP ye gidip tanıştık.Fırsat buldukça tecrübemi aktarmaya devam edeceğim.Herkese iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dik_kaya

selam...... saç ektirdim. 19 aralık 2010. tarihinde.7.ayım doldu. arkadaşlar sizinle de paylaşıyorum. 8-9 ay önce burda murem isimli arkadaşın resimlerini görüp antalya aspendos hastanesinde doktor Hakan Doğanay hocaya ekim yaptırdım. 2050 greft ekildi. 2000 euro. Hakan bey tepeye kadar toplam 3500- 4000 arası ekeriz demişti. çıkıp çıkmayacağından şüpheliidim sadece ön hatta 2000 ektirdim. 7 ayım bitti arkadaşlar, artık kimse kel diyemiyor., dışardan da anlaşılmıyor sonucta resimlerim ortada...
    buraya fazla resim yüklenmiyor öncesi sonrası resimlerimi dosya yukleme sitesine
    yükledim daha yüksek boyutta resimler. ben mutluyum.darısı saç ektireceklere. şimdi tepeye de 2000 daha ektirecem.. keşke hepsini o zaman halletseydim diye içimden geçriyiorum .
    doktor bey 1. yıl diyordu ama benim şimdiki görüntüm bile yetti diyebilrim

bunlarda resim yükleme sitesine eklediğim resimler..

ekim öncesi
    http://img814.imageshack.us/img814/8177/19122010659.jpg
    http://img155.imageshack.us/img155/3213/19122010662.jpg

30.gün
    http://img546.imageshack.us/img546/2719/15012011808.jpg

45.gün
    http://img825.imageshack.us/img825/4562/08022011965.jpg

7.ay

http://img853.imageshack.us/img853/2997/111er.jpg
    http://img830.imageshack.us/img830/135/2323hy.jpg
    http://img26.imageshack.us/img26/4045/24072011290.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/6884/24072011297.jpg
    http://img17.imageshack.us/img17/5438/24072011299.jpg
    http://img836.imageshack.us/img836/9006/img3461r.jpg
    http://img189.imageshack.us/img189/3640/a23in.jpg

3000 greftle neler yapilabilinecegini görmeseydim (jiyan arkadasda mesela), 2050 greft icin sonuc fena degil diyecektim. Ama beklentilerim hlc'nin resimlerini gördükden sonra yükselmis durumda.

hakan doganayin özellikle ekimden hemen sonraki ekim resimleri gercekden süper, ama acaba greft kaybi cok oluyor mu diye terredüt icindeyim.

4000 küsür greftlik ekimi yaptirip 6 aylik resimleri gönderen arkadaslar vardi ve bence sonuc pek de tatmin edici degildi. Hatta baska bir yerde 1 senelik sonucu görmüsdüm 3000 küsür greft ekim yapilmis, inanin önceki ve sonraki resimlerin arasinda nerdeyse fark yokdu. gercekden sok oldum görünce. bir de resimleri ekleyen menunum, tavsiye ederim falan yazmisti.

Acaba diyorum ekimi kalemle yaptigi icin kökler zarar mi görüyor?

Eger öyleyse ve ekilen köklerin mesela sadece yarisi cikiyorsa, donör alanina yazik olur diye düsünüyorum.

Bir de alimin mikromotorla yapildigini göz önünde tutarsak, bu su demek oluyor, 4000 greft aliniyor 2000-2500 tutuyor ve donör bölgesinde ancak 1000-1500 greftlik reserv kaliyor.

Bilmiyorum cok mu karamsarim, ama benim acimdan bu gercekden cok büyük bir risk ve iyi düsünülmeli.

Tabi yanlis düsünüyor olabilirimde. Ekimi yaptirmis olan arkadaslar belki terredütlerimi giderebilecek resimler ekleyebilirler.

Ekilin saclarin cikacagina dair garanti veriyor mu sayin doganay?
  • quote:

sevgili arkadaş, bencede bırak klimayı konforu ucağı , tamam bunların da olması artı avantaj, bize ekimle ilgili bir şeylerden bahset,
    mesela bir iki resim ekle,5000 greft büyük rakam 1 gündemi ?alanın büyüktü heralde, bu kadar yüksek greft olduğuna göre galiba motor kullandı , ensen ne durumda ense resmini de ekleyebilirmisin,
  • Arkadaşlar benim gördüğüm örneklerden anladığım bir şey var.Mucize diye bir şey yok.Elbette ekim ekibinin deneyimi çok önemli ama köklerin durumu da önemli.İnsanlar kendini kandırıyor.Ensede 3cm lik saç kalmış.Onşar da zayıf,hepsi tek telli.Şimdi doktora gelip bana saç ek diyor.Kökler sağlam ve çok olacak ki adamlar tepeyi doldursun.Tek telli zayıf köklerle 3000 greft ekseler,kayıp 2000 greftlik fakat güçlü 2-3 telli köklü ekimden fazla olacaktır bence(tamamen gördüğüm hastalardan edindiğim izlenim,hiç bir bilimselliği yoktur).Mantık yürütüyorum,bir fidan dikiminde sağlam köklü,bol saçaklı olan mı daha kolay tutar,cılız köklü az saçaklı olan mı?
    Bir başka durum da ekimin yapıldığı bölge ile ilgili.Ekilirken bazı bölgelerin zor uyuştuğunu ve aynı bölgelerin daha fazla kanadığını farkettim.Bu bölgelerde daha fazla sinir ucu ve damar var.Buralara ekilen saçlarda kayıp oranı aynı şartlarda ekilen diğer bölgelerden az olmalı.Mesela tam tepe(hani vertex dedikleri)o bölge az bir uyuşturucuyla iptal oldu:)Tamamen hissizleşti.Hemen sordum,burada kayıp oranı fazla mı diye.Aynen hocam dediler.%90-95 lere çıkan ekimlerde bazen burada %60larda kalıyor dediler.Çünkü dolaşım az.Ben 3 yıl minoxidil kullanmıştım.O da vertexte etkili özellikle.Damarları açıp dlaşımı artırıyor ve beslenen saçlar güçleniyor.Minoxidildeki olay bu.Burada olupta bilmeyen yoktur herhalde bunu.Kayıbın çok olacağını(vertexte)tahmin ettiklerinden bakalım 1 ay sonra oraya bir ekim daha yapalım dediler.Ücretsiz olarak tabi.Çok hoşuma gitti açıkçası.Bazıları greft başına ücret alıyor.Onlar böyle bir şeyi bana yaparlar mı acaba merak ediyorum?
    Benim kökler canavardı(nazar değmesin)şakaklara,az bir şey önlere ve geriye doğru sıklaştırma yapıldı ayrıca vertexe daire şeklinde doldurma yapıldı.2200 greft alındı,isterseniz sayın dediler.Saymadım,güvenmesem oturmam oraya,bir de saydıklarımın ekildiğini kesin bilme şansım yokki.Ekerken,yok delerken saydım diyenleri anlamıyorum.Neyi nasıl sayıyorlar.Çoğu bölgen uyuşuk.Kafandan kök mü alıyorlar yoksa uyuşturmak için artı iğne mi yapıyorlar,yoksa PRP mi yapıyorlar bilme şansın yok.Bir şeyler hissediyorsun ama ne olduğunu anlaman imkansız.Ha ille emin olacaksan yanında birini götür.Yapılan işlemi takip etsin.Ya da kamera koydur.Sonra izle üşenmezsen.Başka türlü olmaz.
    Burada olup kökü zayıf ve ekilecek alanı geniş olan arkadaşların yerinde olsam asla bulaşmam bu işlere.Son pişmanlık fayda etmez.Sonra bunlarda takıntı oluyor 2-3 ekim derken acayip sonuçlar oluyor ortada.Ne arkada adam gibi saç kalıyor ne de tepede.
    Sonuç:Sağlam,güçlü çok telli greftler+bunları iyi alıp,ayırıp,eken personel olmalı.Bunlardan biri yoksa başarı zor.Bende 1.özellik çok şükür var 2.yi ise zaman gösterecek.Açıkçası şüphem yok ama kesin konuşmak için kanıt lazım.
    İlk fırsatta ekim öncesi ve ekimden hemen sonraki fotoları ekleyeceğim.Fırsat buldukçada süreçten fotolar eklemeye çalışacağım.En büyük problem ekimden 5-6- ay sonra çekilmiş pek foto olmaması forumda.Ben başarılı sonuç alırsam tüm sorun yaşayan arkadaşlarımın,kardeşlerimin yararlanması.Süreçle ilgili tüm sorularınızı içtenlikle cevaplamaya çalışacağım.Kalın sağlıcakla.
  • Ekim sonrası 2.gün:
    Ekilen saç dipleri kabuklanmaya başladı.Greftlerin alındığı arka bölge biraz uyuşuk ama acı yok.Çabuk iyileşmesi için bir merhem sürüyorum.Hava sıcak akıyor aşağıya doğru.Çok rahat değilim bu yönden açıkçası.Arkada o kadar çok delik var ki sanki kapanmayacak gibi geliyor bakınca:)Geceler biraz zor geçiyor,uyumuyorum desem abartmış olmam.Ağrı vs yok ama ekilen saçları korumak için (tam tepede de ekim olduğundan)sırtüstü yatmam ama kafamın tam yastığa değmemesi gerekiyor(nasıl olacaksa)Yastığın ön kısmına katlanmış havlu koyuyorum.Seyehat yastığı gibi kullanıyorum.Böylece alım yapılan bölge yastıkta,ekim yapılan bölge havada kalıyor ama boynum arıyor,uyuak mümkün olmuyor.Anestezinin aişağılara inip şişlik yapmaması için kafanın öne eğilmemesi gerekiyor.Benim pek şişlik kalmadı ama yine de buna da dikkat etmek gerekiyor.Zaten eğilince hemen zonkluyor,hatırlıyorsunuz uyarıyı:)Dün akşam başımı ıslatmadan ılık bir duş aldım,nanılmaz rahatlattı.Benim bir de 2,5 yaşında çocuğum var ve asıl sorun o:)Hiç rahat bırakmıyor.İlk başta ciddi ciddi korktu.Hala anlatamıyorum durumu.Saçına ne oldu deyip duruyor.Benimle yatmak istiyor,neden yatamayacağımı anlamıyor malesef.Hadi ben kıpırdamadan taş sabrıyla dursam bile gece elini vs saçıma atsa akilen saçlar güm.Son söz kesinlikle sabırsız adam işi değil.En büyük mesele beklemek ve sabretmek.Aksi gibi iş görüşmesi yapmak için aradılar durumu nasıl anlatacağımı bilemedim.Bu kafayla görüşme yapılmaz.Olacaksa da olmaz o iş:)Neyse hayırlısı.Herkesin umduğunu bulması dileklerimle,iyi günler dilerim.
  • bakın siz siz olun sakınEsteword de sac ekimi yaptırmayın ve anlasıcagınız yerlede sac ekimi seyrek olursa yine ekim icin söz alın ve ekim icin pazarlık yapın az da ekilse aynı fiyat cokda ekilse aynı fiyat arkadaslar bu işi cok daha iyi yapan yerler var iyi arastırın ve şikayetleri degerlendirin ve kellik icin cözum bence sadece sac ekiminde dogru kişilerde ayrıca sampuan losyon hikaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkuen

bakın siz siz olun sakınEsteword de sac ekimi yaptırmayın ve anlasıcagınız yerlede sac ekimi seyrek olursa yine ekim icin söz alın ve ekim icin pazarlık yapın az da ekilse aynı fiyat cokda ekilse aynı fiyat arkadaslar bu işi cok daha iyi yapan yerler var iyi arastırın ve şikayetleri degerlendirin ve kellik icin cözum bence sadece sac ekiminde dogru kişilerde ayrıca sampuan losyon hikaye

esteworld zaten fabrikasyon ekimin öncü şirketlerinin başında geldigi icin orda ekim yaptırmayı hiç düşünmedim ama yine de niye orda ektirmememiz gerektigini açıklarsanız bilgilenmiş oluruz.yaşadığınız kötü bir deneyim varsa paylaşın
  • cunki ekim yaptırdım sacların sadece ön kısmına ekim yaptırdım sacların dibi gozukuyor esteworde gittim dr. ugurbey var bana sacınız yuzde 10luk kayıp oldugunu bunun icin imza attıgımı soyledi dusunun sadece ön kısıma ektirdim ve ektigi sadece 1200 greft diyebiliriz birdaha ekebiliriz bu ekim ayrı olur dedi tamam dedim ne kadar olur fiyatı neyse beni baska bir odaya yonlendirdilerordaki ve odadan cıktım insanları enayi zannediyorlar dedimki greft basına degilmi hayır bi masa acıldımı ister bu kadar ister sukadar diye eliyle gostredi fiyat bu olur dedi oyuzden memnun kalmadım benim suan seyrek ekim, saga sola ekim yok allahtan ona dua ediyorum belki ilerde bulundugum sehirden bakabilirim sıklastırma icin ama arkadaslar dedim gibi ekim yaptınız yerde seyrek olursa tekrar ekim icin söz alın benim esteworden aldıgım cevaplar buydu secim sizin bunları yazıyorum sizinde basınıza gelmesin diye insallah sizinkiler daha basarılı olur ve paragöz degil önce musteri memnuniyeti gözeten yer olur sonucta bu isi para ile yaptırıyorsunuz gazoz kapagı ile degil hersey para aldıkdan sonra bitiyor ne yazıkki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 9 Ağustos 2011; 21:47:30 >
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 15:12:51 >
  • bundan 1 sene önce ektirdim tesekkur ederim aynen oyle hemsireler giriyor ekime biraz acemiligime geldi acıkcası sadece sıklastırma icin gidebilirim simdi doktorlara bakıcam sagolun
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.