Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben de çevre hastanesine randevumu aldım 1 ay sonra ekime gidiyorum Allahın izniyle bütün saç derdi olan arkadaşlarıma Allah sabır versin
  • @yseg

Burda Ayşegül Hanım'a ait başarılı sonuçlara şahit olduk.
    Geçmiş sayfalarda bir arkadaşımız 1 yıllık fotoğraf paylaşmıştı ve sonuç gayet iyiydi.
    Yine 4. ayını bitirmiş zafka var ve onun da başarılı görünüyor.
    Ne zaman çıkmaya başlar sorusuna birçok doktor 6 aydan sonra başlar şeklinde cevap veriyor.
    Hemen moralinizi bozmamalısınız. Bazı kişilerde süreç yavaş işleyebiliyor.
    Değil 6 ay hatta 9 - 12 ay gibi bir süre kadar sabretmeniz gerekebilir.
    En azından tavsiye edip etmeme veya yalancı yaftasını vurma konusunda biraz erken davranıyorsunuz.
    Buradaki yorumlara göre kararlarını şekillendiren kişiler var ve Ayşegül Hanım'a haksızlık yapıyor olabilirsiniz.
    Birçok tecrübeli hasta ve doktor yine de 6 ay bir şey beklemeyin diyor. 2 - 3 ay sonra iyi sonuçlarla inşallah sizi tekrar burda görürüz.

---------------------------
    @suku1984

Paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum. Ben de sizin gibi İlhan Bey'de operasyon yaptırdım.
    Memnuniyetinizi dile getirmişsiniz, fotoğrafa baktığımda doğal bir sonuç görüyorum.
    Bu paylaşımınız burda İlhan Bey'de ekim yaptırmış ben ve 3 arkadaşımı çok rahatlatmıştır sanırım.
    Bu fotoğrafınız 5. aya aitmiş. Rica etsem yeni fotoğraflarınızdan bir tane ekler misiniz?
    Bir de tepe kısmı için ikinci ekimi yaptırmayı düşünüyor musunuz merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bk1975

YSEG GEÇMİŞ OLSUN UMARIM SONRAKİ AYLARDA BEKLEDİĞİN SONUÇLAR GERÇEKLEŞİR.BİZLERE EKİM AŞAMALARINI ANLATIRMISIN ? BURDA ÇOK DENEYİMLİ ARKADAŞLAR VAR ONLAR BU AŞAMALARI YORUMLASINLAR.
    4200 GREFT TEK SEASTA MI ALINDI VE EKİLDİ ?
    DONÖR BÖLGEDEN GELİŞİ GÜZEL Mİ ALDILAR YOKSA HOMOJEN BİR DAĞILIMLA MI ALDILAR ?
    ALIMI EKİMİ KİM YAPTI DİYE SORMAYACAĞIM ÇÜNKÜ BURADAKİ BAYANLAR ZATEN HEMŞİRE..!!!!YANİ BUNLAR DOKUYU NE ORANDA BİLİRLER BİLEMİYORUM ....
    YSEG ARKADAS DAHA ÖNÜNDE 8 AYLIK SÜRE VAR UMUYORUM Kİ DAHA ÇIKACAKTIR ..HASTALIK YOKTUR HASTA VARDIR....BU YUZDEN HERKEZİN DERİSİ FARKLI...

İSTERSEN BİR DERMOTOLOĞA GİT Bİ DANIŞ ONLAR DERİYİ DAHA İYİ BİLİYORLAR.BELKİ SANA BİR FİKİR VERİRLER OLMAZ MI ? ÇÜNKÜ GREFT ENSEDEN ÇIKARILDI ÖN TARAFA NAKLEDİLDİ ORDAKİ DERİNİN İÇİNDE DURUYOR...BESLENMESİNDE Mİ PROBLEM VAR ORDAKİ KAN DOLAŞIMINDA MI SORUN VAR BENCE BİR CİLDİYECİYE DANIŞ....BELKİ BAZI ARKADAŞLAR EKTİRDİĞİN YERE SOR DİYECEK AMA ONLAR ZATEN HEKİM DEĞİL NEYİ BİLECEKLER.....

BU ARADA SEN DE ÖZELEŞTİRİ YAPMIŞSIN SEN DE İLK ZAMANLAR BURAYI ÇOK ÖVDÜĞÜNÜ KABUL EDİYORSUN..ARKADASLAR LÜTFEN 6-8-12 AYLIK SONUÇLARI GÖRMEDEN HERHANGİ BİR YERİ ÖVMEYELİM.DİĞER FORUMDA BİR ARKADAS BİR YERDE SAÇ EKTİRMİŞ, SAÇ EKİMİYLE İLGİLİ OLAN KONULARDAN DEĞİLDE İŞİN MAGAZİN TARAFINI ANLATMIŞ...ÖZEL ŞÖFÖR HAVAALANINDAN ALMIS DA....HASTANEDE 5 GUN YIYIP IÇMIS DE..HEMSIRENIN DOGUM GUNU VARMISDA...ARKADASLAR LUTFEN YA....
    BU OLAY BASIT DEĞİL...BU İŞ CERRAHİ BİR MERKEZDE YANİ YA HASTANE OLACAK YADA CERRAHİ MÜDAHALE ÜNİTESİ OLAN BİR KLİNİKTE OLACAK...AMALİYATHANE STERİL KOSULLARINDA OLMALI...KULLANILAN MALZEMELER DISPOSABLE ( KULLANILIP ATILAN ) OLMALI....

BİLGİ EDİNME KANUNU İLE İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN SAÇ EKİMİ İLE İLĞİLİ BİLGİ İSTEDİM.1,5 AY SONRA ANCA CEVAP GELDİ İSTEYEN ARKADASLARLA BU BELGEYI PAYLASABILIRIM.
    GELEN CEVAPTA DA AYNEN HASTANE VE CERRAHİ MERKEZLERINDE YAPILABILIR DENIYOR YILDA KAÇ KEZ DENETLIYORSUNUZU DIYE SORDUM..IKI KEZ DENETLIYORUZ DIYE CEVAP YAZMISLAR...AMA MESALA BU ESTETİCA YI DENETLİYORLAR MI YOK ...CUNKU BURASI BUYUK IHTIMALLE GUZELLIK MERKEZI YADA LASER MERKEZI DIYE KAYITLIDIR..CUNKU DENETLESELER KAPATIRLAR..NEDEN MI ? BANA GONDERDIKLERI YAZILI CEVAPDA SAÇ EKIMINI ...İLGİLİ HEKİMLER YAPABİLİR DENİYOR......

BİZ FATURA ALMAZSAK, BİZ SÖZLEŞME YAPMAZSAK...BİLİNÇLİ HASTA VE TÜKETİCİ OLMAZSAK DAHA ÇOK BAŞIMIZ YANAR...

FORUMLARDA ZATEN 5-10 KİŞİ ARASINDA DÖNÜYOR

SAYGILARIMLA

BÜLENT

• quote:

Orijinalden alıntı: yseg

ilk öncelikle tüm arkadaşlara slmlar uzun zamandan beri yoktum aranızda aslında olmamamın nedenide saçların çıkmasını beklememdi ama tabiki umduğum gibi olmadı neyse ben konuya girmek istiyorum zaten burda eski olan arkadaşlar beni tanır ekim yaptıralı 4 yı geçecek ilk zamanlarda her şey çok güzel gibi gözüküyordu ama zamanla beklediğim gibi olmadı her şey bana sözde 4100 greft ektiler sayamadım o an güvendiğim için ekim yaptırdığım yere sayma ihtiyacı duymamıştım neyse şuan inanın 20 greft bile çıkmadı ekim baya seyrek oldu şuan sanki hiç ekim yaptırmamış gibiyim yani eski halimdeiym ayrıca greft aldıkları yer baya seyrekleşti kısa kestirdiğimde hemen belli oluyor anlayacağınız saç ektirelim derken olan saçlarımızda seyrek oldu ben esteticada ekim yaptırdım ve kimseyede tavsiye etmiyorum formu başından beri okuyan arkdaşlar bilir ben ekim yaptırdığımda çok övüyordum orayı ama zamanla hiç öyle olmadığını anladım şimdi belki umudum 6 ay dolmasını beklemek o zamandan sonra çıkacakmış saçlar ama yalan olduğunu biliyorum bizimkide bir umut işte verdiğim paraya yanmıyorum donör bölgemi boşlattılar şimdi bi daha ekim yaptrıma şansım azaldı artık vucudundan veya sakaldan yaptıracam tabi ondanda ne kadar çıkarsa ekim yaptıracak arkdaşalara sesleniyorum iyi araştırın ve özellikle canlı örnek görün oda mümkünse en az 4 ay geçmiş olsun ekim yaptıralı bizim gibi hemen atlamayın ve şunuda söyleyyeim burda en az 4 aydan sonraki resimlere bakıpta öyle fikriniz olsun benm resimlere bakın çok sık ilk 15 gün şimdi ise çok syerek eskisi halim hiç ekim yaptırmamış gibi ben yandım bari siz yanmayın diye burda bunları yazıyorum ilerleyen günlerde resimlerimide eklerim ozaman nasıl bir berbat ekim olduğunu görürsünüz kalın sağlıcakla arkadaşlar tekrar görürşüz

kardeş inşallah bi anda atılım olurd hepsi cıkmaya başlar...
  • günde 4000-5000 greft ekim yapan kliniklerde saatlerce dışarıda kalan saç hücrelerinin ölmeden yeni yerlerinde yaşayabilmesini bir mucize olarak görüyorum bu tür yerlerde nakil yaptıran kişilerin saç hücreleri ölmeden yeni yerlerine adapte oluyorsa eğer bu kliniğin başarısı değil saç hücrelerinin genetik olarak dayanıklılıgındandır
  • ya bu forumda genelı yalan soyluyor reklan ıcın cevre hastanesı hakkında bılgı verebılecek varmı dıyorum ama bırısı bır anda cıkıp ben 1 ay sonraya ekım yaptıracam dıyor ..." REklam reklam Reklam " burası ... 3 bes kısı yazıyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyagierde

ya bu forumda genelı yalan soyluyor reklan ıcın cevre hastanesı hakkında bılgı verebılecek varmı dıyorum ama bırısı bır anda cıkıp ben 1 ay sonraya ekım yaptıracam dıyor ..." REklam reklam Reklam " burası ... 3 bes kısı yazıyor ..

bende cevre hastanesinde ekim yaptiracagim
  • ..................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 15:07:40 >
  • merhabalar herkeze.ysg arkadaş bende ayşegül hanıma ekim yaptırdım artı mezoterapi vesaire hiç bişey yaptırmadım 4.5 ayda saçlarımın hepsi çıktı sayılır.benim arkadaşım ekim yaptırdı 3.5 ay oldu yeni yeni çıkmaya başladı.çok araştırdık diyosunuz ama boşa konuşuyosunuz emek harcayan insanları karalamak ne kadar kolay.sen saymak istedinde onlar sayma mı dedi size.hak yiyosunuz bunun vebalini ödeyemessiniz.tanıdığım sonrasında kardeş gibi olduğum insanlardır .fue yönteminde 1 yıla kadar saç sıklaşıp kendine yeniler.kiminin 4 ayda güzel sonuç verir kiminin 6 ayda 8 a ya kadar 1 yıla kadar devam eder.ve ben şunu çok rahatlıkla söleyebilirim ara ben memnun değilim de ellerinden geleni yaparlar ve sizden daha çok üzülürler.ayrıca aınında paranıda iade ederler.düşünüp yazalım lütfen erken davranmayalım tabiki memnun olmayanlarda yazacak hakkını ayıracak ama erken daha.benden sonra 8 tane arkadaşım yaptırdığı için ve fırsat buldıukça uğrayıp yaptıkları işlere birebir şahit olduğum için bunları yazmayı görev buldum.herkezin seçme şansı var herkez kendi iradeyle yaptırır yaptırmaz ama bu haksızlık.bekle ve resimlerini yolla.derdini anlat karalama yalancılık ağır bir itham.
  • arkadaşım günde 3000 4000 greft ekildiğini sen görmemiş olabilir4sin insanlara yalancı demeyin 6.780 greft ekildiğini biliyorum.bu bir tercih meselesidir.ama yalancı demeyin insanlara.ayıp
  • .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 15:08:47 >
  • arkdaslar bosuna burayı okuyup zman harcamayın yalan dolan burası :).. zaten biraz okyun anlarsınız az cok burada yazanlara surda ektırdım su guzel bu guzel surada ektırecem dıyenlere takıılmayın derım .Sanırsam sızlerden sunu beklıyorlar "aa bak oda ektırıyor ıı herhalde "aklınızı karısıtrımasın

benden solemesı ..
    herkese gecmıs olsun
  • arkadaşlar foruma sık sık resim ekleyip lkalabalık yapmak istemiyorum ama yseg kardeşi bu ön yargısından ve karamsarlığından kurtarmak için öncesi 3.ay başı ve 4 buçuk aylık olan son halim resimlerimi paylaşmak istedim.
    bu malum ekim öncesi halim.

en iyi saç ekim merkezi neresidir

buda önden görünüş

bu on günlük halim.burda herşey yolunda.

ama bu resimde durum vahim.2.ay bitmiş 3.aya girmişim.nerde bu greftler?

işte burdalar..

biraz esprili bir dille ve büyükçe bir mesajla durumumu gösterdim.yseg kardeş.biz senle aynı yerde ekimimizi yaptırdık.öeldende epey mesajlaştık.sen güzel bir insansın ama bukez çok fevri davrandın.neden diyecek olursan daha 3.buçuk ay civarındasın.kiminin saçı çok erken çıkar kiminin geç.saç yapısı cilt yapısı,kullandığın ilaçlar bunlar hep iyi kötü bir etken.5.6.aylarına gelipte senin durumunda olup sonra birden saç çıkışında patlama yapan arkadaşlara şahit olduk.daha 4.aya bile girmezken,saçımın çıkacağına inanmıyorum,tavsiye etmiyorum,çok kötü bir ekim oldu dersen hem buradaki insanları yanıltmış olursun,hem karamsarlığa düşersin,hemde günah almış olursun.
    eğer saçlarına yapılmaması gereken harici bir işlem yapmadıysan yada gece uyurken farkında olmadan ekim saçlarını koparmadıysan bende buradan iddia ediyorumki o saçların er yada geç çıkacak.bu forumda bu kadarda büyük konuşuyorum..sen inandınki güvendinki gittin saç ekimini yaptırdın.sana tavsiyem bu çok kısa süreçte hemen karamsarlığa kapılma.aç telefonu durumunu anlat.bakalım ne cevap verecekler.ona göre hareket et.birde son halini fikir sahibi olmamız açısından bizlerle paylaşırsan memnun oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyagierde

ya bu forumda genelı yalan soyluyor reklan ıcın cevre hastanesı hakkında bılgı verebılecek varmı dıyorum ama bırısı bır anda cıkıp ben 1 ay sonraya ekım yaptıracam dıyor ..." REklam reklam Reklam " burası ... 3 bes kısı yazıyor ..

arkadaşım istersen bana yolladıkları e-maili sana yollayabilirim kaç greft gerekiyor ne kadar ücretmiş bu forumda tanınan kişiler reklam yapmaz sen benim bu forumda ne kadar süredir olduğumu bi takip et ondan sonra reklam de oldu mu arkadaşım
  • kratos kardeş (umarım doğru yazdım ) gününü almışsın vaktini bekliyorsun buda araştırmalarında son noktaya geldiğini gösterir.bende şimdiden hayırlı olsun diyorum.umarım herşey yolunda gider umduğun hayal ettiğin saçlara biran önce kavuşursun.
    miyagierde @kardeş sen ne kadar zamandır bu forumu takip ediyorsun pek çözemedim ama insanlar farklı yerlere saç ekimlerini yaptırmış yada yaptıracak olsalarda seviyelerini hiç bozmadılar.sna tek sorum olacak.buranın reklam yeri olduğunu düşünüyorsan hala bu forumda neden boşa vaktini harcıyorsunki.?nette araştırdığın yerle alakalı bir çok bilgiye ulaşabilirsin bence.yada istanbuldaysan git yüzyüze görüş örnekler gör fayda sağlar sana.yoksa 2 senedir devam eden 2000den fazla mesaj atılmış bu yalan dolan yerle boşa uğraşma.asılsız ithamda bulunmak güzel bişey değil..ha bu arada bir iki resmini yayınlarsan sana nacizane fikir ve yorumdada bulunuruz.
  • Arkadaşlar selamlar;

Forumu uzun süredir takip ediyorum ama henüz üye oldum. Kısmet olursa bu hafta sonuna ekim yaptırmayı düşünüyorum, ancak henüz karar vermiş durumda değilim. Tavsiye edebileceğiniz yerler varsa gidip görüşmek isterim. (İstanbul'da yaşıyorum)

Bir de ekim yaptıracağım yerden hangi belgeleri almam gerekiyor ki olası bir aksilikte kendimi savunabileyim?
  • Forumu baştan sona okuyunca şu sonuç ortaya çıkıyor;konuları çok abartıyoruz ve birbirimizi farkında olmadan gaza getiriyoruz
    herhangi bir saç ekim firmasıyla ilgili güzel bi resim konulunca hemen orası süper oluyor,yada kötü bir sonuçta yerin dibine giriyor.
    Saç ekim konusu riskli bir iş,bazı isim yapmış estetik cerrahlar bu işe girmiyor mesela.Saçı deriden çıkardığın an %10-15 ölme riski var,birde bunu bekleticeksin,ekiceksin vs. bu risk artabilir
    Estetica firması forumdaki pekçok kişide güzel sonuçlar vermiş ama onlarında başarısızlık şansı var,ekimlerini yapan ekipte doktor olmadığını,operasyonu ameliyathane de yapmadıklarını düşünürsek,maliyeti bayağı düşürmüş oluyorlar ki 2500-3000 tl ye operasyon yapmaları bence olağan.
    Çok para harcanınca da bu işin güzel olacağının garantisi yok.Önceki sayfalarda mesela özellikle dr. Keser öve öve bitirilememiş,sanırım youtube daki videolardan etkilenilmiş,ama arabamı satıp ona saç ektirsem iyi bi sonuç alma şansım kesin değil.
    Nacizane fikrim:

*çok ucuza ekim yapan,tatlı dilli konuşan,merdiven altı yerlerden,
    *tabelada Dr. ismi yazan,tatlı dilli konuşan,ekim öncesinde sonrasında doktorun ortalarda olmadığı yerlerden,
    *çok iyi reklamı olan,müşteriyi tersleyen,müşterilerinin büyük çoğunluğu yurtdışından olan ve çok pahalı(3000 km den gelen müşteriden "pazarlıksız" alınacak eurolar dururken bizim sıradan tl lerde kimseningözü olmuyor)

firmalardan uzak durulması gerekir
  • Anlamadım ben şimdi.
    Günde 1200 greftten fazla ekim yapanlardan tamamen uzak mı duralım?
    Esteworld, Ensar, Çevre , Doğanay, Koray Erdoğan, Marmed, Serdaroğlu, Aspendos, Estetica, Transmed ve daha aklıma gelmeyen birçok ünlü klinik ve doktor çöpe gitti desenize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgin

Anlamadım ben şimdi.
    Günde 1200 greftten fazla ekim yapanlardan tamamen uzak mı duralım?
    Esteworld, Ensar, Çevre , Doğanay, Koray Erdoğan, Marmed, Serdaroğlu, Aspendos, Estetica, Transmed ve daha aklıma gelmeyen birçok ünlü klinik ve doktor çöpe gitti desenize.

• ...................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 15:09:11 >
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.